21 תשובות
אין הבדל ממשי מבחינת מה זה חושב.
אבל יש דברים שהחברה כן תקבל ויש דברים שהחברה לא תקבל.
ת'אמת, גם אני אף פעם לא הבנתי את ההבדל. באמת שלא. ואני בת.
מסכימה איתך ב100%
זה קשור בעיקר למה מקובל בגלל שמקובל ללכת עם בגד ים אז עושים את זה וחזיה ותחתונים לא אבל באמת שאין הבדל גדול
שמה שאלתי ידידות שלי והם אמרו לי כי יש חזיות יותר חשופות ושטויות כאלה קיצר סתם בלבול שכל עצום
לא ברור, אבל בגד ים לפעמים פחות חשוף וממילא כולם רואים בים או בבריכה את זאת שמעלה תמונה זה לא כמו חזייה ותחתונים כי זה יותר יכול להיראות בגוון סקסי..
שואל השאלה:
כן אבל שאני אבין זה אשכרה אותו דבר ואם באתרי פורנ| ז|נות מעלות תמונות כאלה תמורת כסף אז למה זה הופך את התנות של היום שעושות את זה תמורת לייקים וצומי
זה נכון שיש חזיות שהם שקופות או חושפות ולכן לא יצאו איתם אבל רוב החזיות זה בדיוק כמו בגד ים
שואל השאלה:
חחח אז כולכן מסכימות איתי שזה בדיוק כמו להעלות תמונה של תחתונים וחזיה ובכל זאת לא אכפת לכן להסתובב עם זה.
זה שזה מקובל זה לא הופך את זה לטוב זה עדיין הופך את זה לבנות שמעלות תמונות שלהן עם חזיה ותחתונים בשביל צומי ושיאהבו אותן בגלל הגוף שלהן
אני לא מעלה תמונה שלי עם בגד ים לדעתי זה זנותי, מה אני בכוונה רוצה שכל פייבסבוק יראה לי חצי מהציצי? לא.
זה רק מבחינת מוסכמות... יש מקום שאליו מקובל ללכת עם בגד ים (ים, בריכה) כי כולם שם בבגד ים וככה מקובל ללכת לשם.
ויש את הרחוב שאם יתחילו ללכת ככה זה יראה ממש מוזר ולא צנוע, כי ברחוב כולם לבושים נורמלי ומי שלא בולט יותר והלבוש התחתון יותר... מוזר...?
HHH
וואי תכלס נכון מה ההבדל כזה זה אותו דבר
מבחינתי זה אותו דבר..
שואל השאלה:
את אולי לא כי לך יש כבוד ובאמת כולם אוהבים ומעריכים אותך בגלל מי שאת ולא בגלל שאת סתם גוף יפה אבל אחרות שכן עושות את זה זה נראה כאילו הן נואשות לצומי ורוצות בכוח שיאהבו אותן אז הן מראות לכל העולם את הגוף שלהן וחושבות שככה בנים יאהבו אותן אבל הם רק אהבים את הגוף שלהן ורוצים לצפות בו בלילה כדי לספק את ה**ן שלהם.

הכוונה לאותה אחת שכתבה 3 תגובות לפני...
בכללי אני לא שופטת בנות שמעלות תמונות שלהן בבגד ים או מה לא, אם הן רוצות שיסתכלו להן על הגוף, זה בחירה שלהן, אני אישית שמורה למישהו אחד. אבל אני מכבדת בחירות של אחרות ולא ישר מסיקה שהן זונות או משהו..
שואל השאלה:
כל אלה שכותבות שתאכלס זה באמת אותו דבר שיבינו שעד עכשיו בנים לא אמרו להן את זה רק בגלל שהם ידעו שלא תעלו או תסתובבו עם תחתונים וחזיה אז בגד ים הוא אחלה תחליף לזה.
ועכשיו תעשו חשבון נפש עם עצמיכן האם הייתן מסתובבות עם תחתון וחזיה מול בנים או מעלות תמונות כאלה לאינטרנט כי אם תשימו לב בכל אתרי הפ|רנו יש בנות עם תמונות כאלה שהעלו את זה תמורת כסף.
ובקשר לשאלה, בתכלס בגד ים (לא כל בידי הים) הם חזיה ותחתונים לדעתי לים אין בעייה ללכת עם זה כי בכללי בגד ים זה נועד כדי שאנשים לא יהיו ערומים בפומבי, אבל להעלות תמונה כזאת זה אותו דבר כמו להעלות תמונה של חזיה ותחתונים.
האמת כמו שאמרו לפניי גם אני לא מבינה את ההבדל הזה (אני בטוחה שיש אבל אני לא מכירה\שמעתי עליו..) ועוד אני בת!
באמת שזה שונה...
החזיות שלי והבגד ים שלי ממש שונים
זה כמו שלחלק מהבנים יפריע שנראה אותם בבוקסר אבל במכנס קצר של בגד ים לא.
אין ממש הבדל... זה רק שמבחינה חוקית ותפיסה אישית, עם ביקיני אפשר להסתובב בציבור, ועם חזייה ותחתונים זה פחות מוסרי ומכבד.
אנונימית
תשמע, חזיות ותחתונים נוטים להפוך לשקופים במים ולכן הם משמשים להלבשה תחתונה יבשה ולא לרטיבות. הביקיני לעומת זאת עשוי מבד יותר נוקשה ועבה שנועד למים ולכן נשים מעדיפות ללבוש אותו בים ולא ללבוש משהו שיהפוך לשקוף...