165 תשובות
אני חתומה בקיץ פרסומאים ואני מאוד מרוצה, נשלחתי ללא מעט אודישנים ושבועיים אחרי שחתמתי הוצעו לי שפע של הצעות עבודות, אני מכירה אנשים שחתומים בסוכנות ומהיכרות שלי איתם נוכחתי לדעת שגם הם מאוד מרוצים , אני חושבת שכל מי שמכפיש ומשמיץ את קיץ הוא לא אחר מאשר עסק מתחרה עלוב שמנסה למשוך את הקהל לכיוונו על ידי הסתה והשמצה.
אורטל 25
שלום לכולם
לכל מי שמתלבט בשאלה האם לחתום חוזה עם קיץ פרסומאים ת"א, בשום פנים ואופן לא לגשת אליהם, הם עובדים פסיכולוגית על האנשים ומחתימים על חוזה כאשר הם אומרים שאין לאיש מן הצדדים מחוייבות והחוזה הזה מדבר רק על עיצוב דף באינטרנט וכל הצילומים הם על חשבון החברה.

אתמול 21.12.08 היתה לי מלחמה גדולה איתם וזו רק ההתחלה, החתימו את הבת שלי וכאשר התקשרה להודיע שלא תוכל להגיע והיא לא מעוניינת מאחר ונאמר לה מפורשות שהיא לא מחוייבת, מיד איימו עליה ובצורה משפילה שיקחו אותה לבית משפט.
אני לא חושבת לרגע לשלם להם ולו אגורה אחת, אותי לא יסחטו גם אם נגיע לבית משפט.

אני מבקשת מכל מי שנפגע ורוצה להתאחד ולהביא את הנושא לתוכנית "שומר מסך" של אמנון לוי, נא לשלוח אלי מייל לכתובת lipstik_1@walla.co.il על מנת לחשוף את פרצופם האמיתי ולחסל את התופעה של החתמת אנשים על חוזים וסחיטת כספים.

בכל מקרה אני מתכוונת להביא את הנושא ל"שומר מסך"

לא לחתום איתם ולא לגשת בכלל לשם!!!!

יום טוב לכולם
פנינה
פנינה יקירתי
שמי מיכל וביתי היא מיוצגת של קיץ פרסומאים מזה מספר חודשים ואני בהחלט יכולה לומר שאנחנו מאד מרוצים! הילדה מוזמנת לאודישנים לעיתים קרובות ונהנת ממה שהיא עושה, אז באמת חבל על כל ההשמצות והרושם הרע שאנשים כמוך יוצרים לסוכנות.
לדעתי מדובר בסוכנות רצינית ואחראית כלפי המיוצגים שלה ואני פונה לכל ההורים המודאגים- אתם יכולים להיות רגועים. תהיו בטוחים שהילדים שלכם בידיים טובות ואל תהססו לעזור להם להגשים חלום..
חג שמח!
מיכל.
מיכל
מיכל יקירתי!!!
קודם כל לפני שאת מאשימה אנשים שהם סתם עושים שם רע ל"קיץ פרסומאים" אז יש לי שתי עצות בשבילך: או שתעשי מחקר קטן באינטרנט ותבררי מה קורה לפני שאת מביעה דעה כ"כ נחרצת. יכול להיות שהבת שלך התמזל מזלה הרי ברור שהם יתנו עבודה לחלק קטן מהאנשים אחרת לא תהיה להם סיבת קיום. הרי הם צריכים כיסוי תחת!! דבר שני זה לא אומר שאנשים לא נפגעו ורומו, כדאי שתקראי את הכתבה של עיתון גלובס מלפני כחודש. מצורף קישור לנוחיותך. יש קבוצה של אנשים שמתאחדים בימים אלה להגיש תביעה נגדם.

מצד שני אני בכלל חושבת שיש מצב שאת מתחזה ואולי בעלים של החברה או עובדת בה כי מה שכתבת נשמע בדיוק כמו מה שהם אומרים שם לאנשים!!!

תומכת בפנינה. אנשים לא ללכת ולא לחתום!!!
יום טוב לכולם.
אורית.


אורית
מיכל יקירתי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הואילי בטובך להפסיק לבלב במוח לאנשים ולנסות להציג את "קיץ פרסומאים" כפי שהצגת אותה שהרי ברור שאתה קשורה באיזשהו אופן לחברה מה גם שזה שקוף מאוד.

לידיעתך יקירתי-בתי ניגשה לשם אך ורק על מנת לנסות ולהכנס לתכנית של "האח הגדול" ולא ביקשה להיות לא דוגמנית ולא שחקנית והגברת קרין אשר קיבלה אותה מיד הפעילה לחץ פסיכולוגי על בתי והחתימה אותה על חוזה שקרי והנוגד את כל מה שנאמר לבתי בעל פה-וגם לא אפשרה לה להבין טוב על מה היא חותמת כי כל הזמן היא רק דיברה ודיברה על מנת לבלבל את בתי אשר ניסתה להתעמק בחוזה עליו היא אמורה לחתום. הם כנראה מדופלמים בפסיכולוגיה ועבודה בעיניים על אנשים תמימים.

אני עומדת מאחורי כל מילה שלי בתגובתי הקודמת ומוסיפה שלאחר בירור קצר היום עם אולפני תל אביב, אולפני תל אביב לא מכירים אותם ולא עובדים איתם ולי נאמר בשיחה הטלפונית שהם מקבלים המון שיחות בקשר ל"קיץ פרסומאים" גרוע ביותר להשתמש בשם של אולפני תל אביב וזה על מנת להגביר את כח השיכנוע שלהם על האנשים שמגיעים אליהם.

לכן מיכל יקירתי, טוב תעשי אם תראי את המציאות כמות שהיא ואל תנסי לייפות את הדברים ובמידה ונניח שבאמת בתך קיבלה שם עבודה, הרי כפי שכתבה כאן אורית, הם חייבים לספק עבודה לפחות למספר קטן של אנשים כאשר מכל היתר הם סוחטים כספים באיומים. הבת שלי עוד רק הכירה אותם והם לא עשו דבר בשבילה וכבר דורשים כספים ומאיימים במשפט.

לציין שבתי התקשרה מיד בבקר וביקשה מבעוד מועד לבטל את יום הצילומים שהיא לא ביקשה והם קבעו לה וכבר אויימה על ידי קרין במשפט באם היא לא תשלם לפחות מחצית מהסכום שיום צילומים עולה (כ-5.000 ש"ח) בעבור הביטול, ונאמר לה מפורשות שהחוזה לא מחייב שום צד וזה רק לצורך פרסום בדף אינטרנט והם מכסים את עלות יום הצילומים-איפה את רואה שיש מקום להביא אותה לבית משפט אם הם אמורים לשלם את יום הצילומים אשר נתבקשו לבטלו מבעוד מועד על ידי בתי.

תודה רבה אורית עבור תגובתך-ישר כח!!!

קראתי את הכתבה בקישור ששלחת, ואכן יש להם תשובה לכל שאלה מבלי להתבייש ומבלי להניד עפעף-אני לא מתכוונת לוותר להם וגם לא לשלם אגורה שחוקה אחת רק בגלל שהם איימו על בתי, אגיע איתם לבית משפט ואלחם מלחמת חורמה, אנו לא גונבים את הכסף ואותנו הם לא יסחטו.

אתמול היה לי ויכוח קשה איתם בטלפון גם עם קרין וגם עם גינת או גנית איני זוכרת את שמה של זו השניה שלדבריה היא בעלת החברה והבהרתי להם חד משמעית שאני לא מתכוונת לוותר ואם נגיע למשפט אז נגיע-לא אכנע לשום סחיטה מהסוג הנבזה הזה. הגברת אמרה לי שהכל מתועד במצלמות, או קי, אשמח לראות את השיחה של קרין עם בתי כאשר אמרה לה שהחוזה לא מחייב שום צד וכו' וכו'

ואני שוב אומרת לכל אותם אנשים תמימים אשר חשבו או חושבים לגשת לקיץ פרסומאים, לא לגשת ולא להכניס ראש בריא למיטה חולה, ולכל אלה שנפגעו אני שוב מוסרת את כתובת האימייל שלי על מנת שיצרו איתי קשר ועל מנת להתאגד נגד קיץ פרסומאים ונגד התופעה.

lipstik_1@walla.co.il

וכפי שכבר ציינתי אני בעוד מספר רגעים מתקשרת לתכנית של אמנון לוי על מנת לבדוק את האפשרות להביא את הנושא לתקשורת.

שיהיה לכולנו המשך יום טוב ושנהיה יותר עירניים ולא ניפול בפח של אף אחד.

פנינה
פנינה
תשובה לאורטל 25!

קראתי את תגובתך וראה זה פלא-כתבת את אותם הדברים בדיוק כפי שנאמרו לי אתמול על ידי גנית או גינת מנהלת החברה כאשר טענתי בפניה שבגוגל באתר הזה יש לא מעט השמצות על קיץ פרסומאים ולכן בתי מבטלת את ההתקשרות עמם והיא השיבה לי בדיוק באותן מילים שכתבת בתגובתך - "אלה מתחרים שלנו" וכו' וכו'

אז אנא ממך, לא יעזרו לכם כל התגובות "היפות" האלה כאשר ברור שמי שמגיב כאן הינם אנשים הקשורים לקיץ פרסומאים - לא במקרה נאמרו לי אותם דברים אשר כתבת כאן בתגובתך.


יום טוב לך
פנינה
פנינה
היי קוראים לי קרן ואני רשומה בסוכנות קיץ פרסומאים
אני חייבת לצין שכשראיתי את הכתבה הזו ואת הטוקבקים שאנשים כתבו פה
זה ממש הכעיס אותי מאחר ואני מקבלת המון עבודה וקוראים לי לא מעט פעמים
לעבודה ואני רואה השקעה רבה בי תור מישהי שרשומה בסוכנות
קרן
אני בעצמי רשומה בחברת קיץ פרסומאים ושילמתי להם 4000 שקלים מכספי האישי. לא יצא לי שום דבר מכל הסיפור הזה, הם רק יודעים להבטיח הבטחות ולהשלות הרבה אנשים.
אם אתם שוקלים לחתום איתם, כבר עדיף שתתרמו את הכסף הזה. חולי סרטן צריכים את זה הרבה יותר מאשר החברה הזאת, תאמינו לי.
לילך
Sorry this is in English!

I too was stung by Kaitz Persumim on the 24th December. My daughter had found their ad on the Arutz Yiladim website and written to them. Karine from Kaitz contacted her on her mobile and my daughter begged me to take her for an audition. I only went because I didn't want my daughter to think I was blocking her career. I fully expected my daughter to fail the audition. Therefore, I was totally unprepared when Karine said she had passed. Not wanting to let my daughter down (who was very excited), I stupidly signed up to the scam. Only on the way home, did I start to realize something was wrong,So I went back there the very next day and managed (I think - or hope) to get half my money back. If there is anyone out there who knows how I can get the rest of my money back off those bastards (1,500 shekels) - please let me know . Also , anyone who wants to punch those two bitches in the face (Karine and Ganit) - you have my full support!!!!!.
Emma Hatzory
לגביי התגובה הקודמת- זו לא חוכמה לבכות אחריי שכבר חתמת, היית צריכה לחשוב על זה קודם. ואני בטוחה שההתחרטות היא לא בגלל שמדובר בחברה של רמאים אלא בגלל שבכל זאת מדובר בהוצאה כספית.
כן, גם אני שילמתי את הסכום הזה וכן הוא סכום גדול ובינתיים אני רואה תמורה למה ששילמתי ואני רחוקה מלהתחרט.
נופר דהן
פנינה הייתי שמח ליצור איתך קשר.
גם לי יש סיפור קטן איתם.
עוז.
מייל:ozsharvit@hotmail.com
עוז
שלום א
קוראים לי לילך והבת שלי רשומה בקיץ פרסומאים
תגידי לי את אם הבת שלך כל כך לא רוצה את כל העיניין למה היא הגיעה לאודישן מלכתחילה
ויש לי עוד שאלה אלייך ניראה לך הגיוני חוזה בלי מחוייבות אז בשביל מה צריך חוזה ניראה לי שכדאי תעברי על מה הבת שלך חתמה
חוץ מזה אם לא היו מספקים לך עבודה היית מתלוננת על זה גם כן
אז לי ניראה שאת מחפשת תירוץ להיתלונן כשאין לך על מה
הבת שלי רשומה אצלם כמו שכבר אמרתי והיא מאוד מרוצה וכל הזמן קוראים לה לאודישנים
לילך
רק רציתי להגיד לכם שגם אני חתומה בקיץ פרסומאים ודווקא הרגשתי במהלך כל התקופה שמאד עושים מאמצים בשבילי. הייתי בכמה אודישנים והשתתפתי דווקא בכמה סדרות (גם בחשופים וגם במסודרים) והיה ממש ממש כיף.
לפני חודש וחצי סיימתי את תקופת הניסיון והם אפילו לא הורידו את התמונות שלי מהאתר והייתי בעוד אודישן אחד מאז.
כך שאני לא ממש מבינה על מה אתם כועסים אם אתם ביקשתם לבטל, איך אתם יכולים ללכלך על סוכנות שאתם אפילו לא מכירים ולא יודעים איך היא עובדת.
ואם מישהו לא עובד בכלל אז כנראה הוא ממש לא מתאים אבל מלכתחילה הם לא מתחייבים בעצם לכלום אז על מה העצבים?
בכל אופן מאחלת הצלחה לכולנו.
שירן וייס
לכל מי שפנה אלי במייל, החזרתי תשובה לכל אחד מכם, יש לפעול בנושא בכל הכוח על מנת לעצור את סחיטת הכספים של קיץ פרסומאים תל אביב

ולכל החכמים אשר מנסים ללא הצלחה יתרה לחפות על "קיץ פרסומאים" חכו חכו ותווכחו לדעת שרימו גם אותכם, זה הרי ברור שחלק מכם קשור באיזה שהוא אופן לקיץ פרסומאים ומתחזה על מנת לבלבל את אלה שנפגעו ורומו, אז אל נא תתאמצו יותר מדי, כרגע דיברתי בטל' עם גברת אחת בת 60 שפנתה לגמרי בנושא אחר וגם אותה החתימו ולקחו כסף ולא עשו שום דבר בתמורה

הבת שלי ניגשה לשם על מנת להרשם לתכנית האח הגדול לעונה הבאה ולא ביקשה צילומים ולא להיות דוגמנית למרות שיש לה את כל הנתונים לכך, שיכנעו אותה ועבדו עליה על מנת לחתום על החוזה.
באם יהיה צורך אגיש תביעה על הטעייה הונאה וסחיטה.

לא להאמין לכל יפי הנפש שמנסים לבלבל אתכם, הכסף לא צומח על העצים ולא ניתן שירמו אותנו ויסחטו אותנו באיומי בית משפט וכו'

אני תקווה שיהיו פניות נוספות אלי על מנת להגיש תלונה קולקטיבית נגד קיץ פרסומאים תא

לא זוכרת אם כבר כתבתי לכם שבררתי באולפני תל אביב והם לא מכירים את קיץ פרסומאים אשר משתמשים בשמם על מנת להראות עד כמה הם גדולים

יום טוב ושקט לכולנו
פנינה
פנינה
תשוב לעוז

היי עוז

השבתי לך במייל

יום טוב
פנינה
פנינה
אני מבינה אם יש אנשים שמאוכזבים או לא מרוצים, אבל למה סתם לחפש סיבות שקריות??
אם תירצו ואם לא אולפני תל אביב בפירוש עובדים ומכירים את קיץ פרסומאים ואני אומרת את זה מניסיון אישי כי שם צילמו אותי ושם גם זומנתי בהמשך לאודישן להפקת אופנה שהשתתפתי בה.
כל אילו שאמרים את השטויות האלה רק מוכיחים שהם בכלל לא ניסו ובכלל לא עבדו עם החברה!
אולפני תל אביב זה הסטודיו שעובד עם הסוכנות וזה פשוט פטתי להמציא שקרים ולהסתמך על שטות שמישהו אומר בלי שהוא בכלל בדק! זה סתם מלחיץ את המיוצגים וזה מיותר..
שרונה
הם באמת תובעים על סמך הפתק הזמנה החתום הזה?או שזה סתם איום שוא?
חתמתי ולא שילמתי
תגובה לשרונה

שרונה שלום,

אתה מדברת שטויות יקירתי, אולפני תל אביב לא מכירים את קיץ פרסומאים ואת מוזמנת להתקשר אליהם ולברר איתם
דיברתי שם עם גברת אחת בשם שרה והיא עצמה סיפרה לי שהרבה אנשים פונים אליה על מנת להתלונן והם בכלל לא מכירים את קיץ

אולי כן היית בצילומים אבל לא באולפני תל אביב - אנא בררי בדיוק היכן היית ולאן שלחו אותך והשאירי כאן את תגובתך ותשובתך

אני מאמינה שאת מספיק ישרה לספר לכולנו כאן באיזה אולפן צילומים היית באמת ולא להחליט שאולי אני מסלפת דברים.

יום טוב לך ולכולם

פנינה
פנינה
גם אני הגעתי לקיץ פירסומאים וברגע הראשון שניכנסתי חשבתי שמשהו לא בסדר, וזאת מפני ששנתיים לפני כן הייתי בסוכנות דומה שקראו לה עלית מודלס אם אני לא טועה לפחות משו בסגנון, הסוכנות הזאת "פשטה רגל" וזאת לאחר שכמה חברות שלי שילמו כסף, ומשום מה כל אחת שילמה סכום אחר. הסוכנות ההיא הייתה ממוקמת באותו מקום רק בקומה אחרת(אולי חלק מהבנות מכירות את המקום, למי שהישתתפה בתגלית השנה בעיר שלה, אחרי התחרות שלחו אותה לסוכנות הזאת) הסוכנות ההיא הבטיחה את אותם הדברים כמו קיץ פירסומאים( אפילו הריהוט שלהם נורא דומה,חח). עוד דבר שלא הבנתי למה כל אחד משלם סכום אחר? לי הציעו לשלם 300 שקל למשך 8 חודשים שזה אומר 2400 שקל. מי שהיא אחרת כאן שילמה 4000, ואחרת שילמ 1500. מאיפה באים המחירים האלה? זה לא אמור להיות אותו מחיר לכולם? כמובן שאני לא חתמתי כי פחדתי שזה אותו הדבר כמו עם הסוכנות ש"פשטה רגל"
אחת שלא חתמה
אני גם מעוננת לתבוע אותם רק איך עושים זאת?
סיון
תגובה לשירן וייס-
את אפילו לא נמצאת באתר המעפן שלהם
אז את מוזמנת לא להמציא שקרים
תודה.
החברה המלוכלכת הזאת מבטיחה להמון אנשים שהם יצליחו להתפרסם ולהיות בטלויזיה
רק כדי להוציא מהם את הכסף. אני שואלת לאן הגענו??
ענת
חתמתי שלשום ולמחרת בבוקר ביקשתי לבטל ...קארין בחצופה הזאת לא עונה לטלפונים וגם לא שומעת להודעות במענה הקולי אז נאלצתי לסמס לה...התגובה הישירה והמהירה שקיבלתי היא שאני צריכה לשלם 50% ובנוסף זה יועבר למחלקה משפטית!!!
לא ביקשתי כלום לא רוצה כלום ,בלי תמונות בלי דף אינטרנט מסכן ,אחרי כל השיחה שהיא מתוודא שאני לא חייבת להם כלום פתאום הכל מתהפך ואני צריכה לשלם להם.. על מה ולמה?
על זה שהיא דחפה לי יום צילומים בלי התראה מוקדמת כדי שהחוזה יתפוס ויהיה לה עילה משפטית?כדי שאחרי שאני אירגע וההתלהבות תרד אני לא אוכל להתחרט? כי ככה הם מכסים את עצמם? המשכורות שלהם על הגב שלנו? אנשים שבסך הכל מחפשים דרך להצליח ולפרוץ קדימה?
אני בכלל בשוק מעצמי שנכוותי שוב ,החברה הקודמת פועלת באותה צורה וכבר תחקירני קולבוטק עלו עלייה לפני מספר שנים..נראה לי שהגיע התור של שומר מסך לראות מה באמת קורה שם ולמה אי אפשר להפר חוזה עלוב שמקנה לך יום צילום וזהו!!!
כל שאר הדברים אתה משלם ממילא אם תיכננת לשלם 380 שקל לחודש!!!!
אשמח אם כל מי שנפגע יגיש תביעה נגדם לפני שהם והעורכי דין מטעמם יקדימו אותנו!!!
לא ניתן לרשלנות לנצח!!!
ORIAN123@013.NET
מורן
מורן מ
שלום לכולם,

לאלו שחתמו או רוצים לחתום על חוזה מפוקפק :
לאחר תחקיר מעמיק : שיחות עם כלבוטק, דפי אינטרנט, פורומים,התכתבויות במיילים,
כתבות בעיתונים כמו "גלובס" ועוד, זאת המסקנות :

קיץ פרסומאים ואביב הפקות (אותם בעלים) עובדים על אנשים בצורה מאוד חכמה, מנצלים את החלומות של אנשים (צעירים בדרך כלל),מנצלים רגע של אופוריה שמצליחים ליצור אצל המסכן שמגיע אליהם. אותה גברת קארין מבצעת הופעה שחוזרת על עצמה :
מחמאות,רעיון קל, "אודישן", שיכנוע טוב, חתימה זריזה וקביעת מועד הצילומים (בדרך כלל למחרת).
לאחר מכן מי שחתם על אותו חוזה הולך להפסיד לפחות חצי מהסכום אם התעורר מוגדם ולא הגיע ליום צילומים.

להערכתי ישנן מאות אנשים שנפגעו.

אם תבדקו, היו כבר לפחות 6 תביעות נגד שתי "החברות", ברובן הגנבים האלו יוצאים בלי נזקים אלא אם כן עשו טעויות בדרך והתובעים מוצאים פירצה באותו חוזה (שחשוב לציין בנוי נכון, ומגן על הבני *****) לצערינו...

המלצתי היא כזאת : לבטל את התשלום בצורה כל שהיא, אף אחד לא הולך לתבוע אותכם, הם בעצם שקועים בתביעות והם בונים על אותם אנשים שיוותרו. במקרה הרע יתבעו אותכם על 1000על הפרת חוזה ולא יותר מכך (בדקתי). לשים לב זה סכום קטן יותר ממה ששילמתם...
כך פעלתי בעצמי.

קראתי על כך שיש קבוצה המתארגנת לתביעה יצוגית...
האם יש מישהו שיודע איך ליצור קשר עם אותה קבוצה שמארגנת תביעה יצוגית נגד קיץ פרסומאים ?

dimasspam@gmail.com
ד.
אנשים טובים לא להתקרב בכלל לקיץ פרסומאים הם נוכלים וכל מי שמשלם להם שם את כספו על קרן צבי אני איתם שנה ולא קיבלתי כל עבודה הם מבטיחים ים הבטחות ולא מקיימים כלום החוזה שלהם בכלל לא חוזה זה הסכם שלא קביל לכלום כמו נייר טואלטשלפחות לנייר טואלט יש שימוש להסכם איתם אין.ראו הוזהרתם חבל לכם על הזמן היקר והכסף תממשו אותו בדברים חיוביים לא בנוכלים שקרנים מי שרוצה מוזמן לפנות אליי רונית 0528966669
רונה
לפי מה שהבנתי אין להם על מה לתבוע אף אחד ואין שום סיבה לקחת כסף לאף אחד!!
כנסו לאתר של זכיות להגנת הצרכן ותיווכחו בעצמיכם על כמה סעיפים אתם יכולים לתבוע אותם!!!
הם כבר במבוי סתום לפי מה שהחוק אומר..
מי שרצה לבטל עיסקה ועשה זאת באמצעות טלפון או הודעה לבעלי העסק שאיתם חתם חוזה מחוייב בעל העסק לבטל את העיסקה בהתאם לכמה סעיפים כמובן שמצויים בחוק אבל אין משהו שאומר שעלי לשלם עבור מוצר שלא קיבלת ורק התחייבת לקבל!!!
קיצר הם יכולים להמשיך לאיים ואם תיהיו אדישים ולא תעשו כלום אתם בסוף גם מהאדישות תשלמו ולאנשים כמוכם הם מחכים!!!
קארין מה שבטוח כבר תפנה אותכם לדגנית כי היא כמובן לא מתעסקת בנושאים האלה!!!
ממני הם לא הולכים לקבל שקל ואם בא להם להסתבך שרק ינסו אותי!!
ואני מודעת לזה שיש כמות נכבדה של נפגעים כאן בפורום אז בהגנת הצרכן יש דבר כזה שנקרא תביעה קבוצתית וכשכולם באותה דעה רק שופט שיכור יכול להגיד שאנחנו טועים!!!
ORIAN123@013.NET
מורן
מורן
לצערי אני "קורבן טרי" של החברה השרלטנית הזאת קיץ פרסומים בע"מ...שלשום חתמתי שם
על חוזה כזה, שלפני שהספקתי בכלל לשבת דקה ולחשוב אם כן או לא, הוא כבר הוציא את החוזה ונתן לי תור למחרת לצילומים באולפני ת"א..נתתי לו כרטיס אשראי, וכשבאתי הביתה כל כך הצטערתי, ולמחרת על הבוקר ביקשתי לבטל את העיסקה. הוא לא הסכים בשום אופן ואמר לי שעלי לשלם 50% על ביטול יום צילומים. ברור שזו סתם סיבה בשבילם לקחת לפחות חצי מהכסף, ולא עזר לי כלום. עכשיו אני מחפשת לתבוע אותם עם עוד אנשים בתביעה ייצוגית או משהו, כי פשוט אני רותחת עליהם...חבל לי לבזבז לכם את הזמן פה כי זה אותו סיפור אחד לאחד כמו זה שכתבו כמה מכם פה...רק שלי הלכו בינתיים1700 ש"ח, כי לא הצלחתי לבטל את כרטיס האשראי, זה לא ניתן לביצוע. בכל אופן כל מקום כזה שלוקח כסף על בסיס חודשי , על כלום אז הוא כמובן משרד לא רציני ובמקרה הזה ברור לי שאלו חבורת גנבים...היו שם המון אנשים ותארו לכם כמה כסף הם עושים מזה..גם כתבתי להם שיום קודם הם היו נחמדים וחייכנים
וכשרציתי לבטל הוא היה ממש לא נחמד ודיבר לא יפה..
הייתי רוצה שהם ישלמו על זה..אני לא רואה איך אני אוכל לקבל את הכסף שלי חזרה, הלוואי שיכולתי, אבל לפחות שישלמו על זה....
אריאלה
אחרי כל התגובות על החברה שקראתי יש לי שאלה. אם חתמתי על החוזה ההזמנה של יום הצילום ועדין לא שילמתי כלום האם אני יכולה לא להגיע לצילומים ולא להתקשר למשרד של החברה כדי לבטל את ההזמנה? האם הם יתבעו אותי על זה או שכל העניין יכול לעבור בשקט?
מודאגת
אם לא תגיעי ליום צילומים הם יחייבו אותך במלוא מחיר יום הצילומים.
תתקשרי אליהם ותדרשי לבטל חוזה בטענה של מצג שווא, כי זה בדיוק מה שהם עשו, כמו שכתוב פה:
http://www.kehilot.co.il/ArticleDetails.asp?ArticleID=385
וגם טענה של עושק ברוב המקרים תתפוס, תקראו פה:
http://www.laweb.co.il/rescission-of-a-contract/

אני ביום ראשון בבוקר מגיע לשם בדרישה לביטול חוזה, אתם מוזמנים להגיע איתי. ככל שיגיעו יותר אנשים נוכל ללחוץ עליהם יותר.

אותי ניתן להשיג בנייד:
0522553916
דימה.
די
קראתי את כל התשובות ו...
אכלתי אותה! כי רק אתמול ה-5.2.09 חתמתי על החוזה איתם.
אני מקווה שלא אהיה נפגעת מהם כמו כל אלה שכתבו את התשובות.
ויקי
חברים שלום!!!
אני לצערי היום הייתי בקיץ פירסומאים עם בני בן השנתיים וחתמנו על חוזה וכבר ליום ראשון נקבע לנו יום צילומים!!!!
כניראה למזלי כ"א שלי לא עבר ועדיין לא שילמתי להם אגורה!
בבקשה תענו לי דחוף מה לעשות? להתקשר יום א' בבוקר להודיע על ביטול יום צילומים והחוזה?
האם הם יוכלו להגיש תביע נגדנו? מה קורה איתנו???
בבקשה תעזרו לנו, דחוף!!!
ל.ל
לא להגיע אליהם!!!!!


היחיד שצריך להגיע זה אמנון לוי אבל עדיף את רפי גינת!!!


רמאים שאין כדוגמתם פשוט גנבים.

מצטרף לכל משהו נגדם lior__o@walla.co.il
ליאור
וואי וואי אכלתי אותה אם תובעים אותם יצוגית או שומר מסך או אמנון לוי אני בטלפון 0523801411 עידו
עידו
לכל האנשים שממציאים שטויות על קיץ פרסומאים -
אתם לא באמת מבינים מה הולך שם -
זה חברה רצינית ואני אישית הייתי בצילומים באולפני תל - אביב והם מכירים את קיץ פרסומאים ותפסיקו להפיץ סתם דברים אני הייתי באתר ואני ראיתי כמה ילדות מכוערות יש שם !
אז אין מה לעשות לא כל אחד מצליחה !
אבל זה לא סיבה להפיץ כאלה דברים , זה חברה בעלת שם וכבוד .

יום טוב לכולם .
=שם יפה=
חברים נכבדים - אנחנו מנהלים עם עורכי הדין של החברה קרב אמיתי, כבר כמעט יומיומי, על זכותכם לדון בנושא הזה, ונאלצים להסיר תגובות שהם דורשים להסיר, כשהן מכפישות או משמיצות את החברה ולכן אתם חייבים לכתוב כאן רק מידע ודברים שקרו לכם או שתרצו לאמר לאחרים, אך מבלי להתלהם, כיוון שמבחינה משפטית זכות זו פוקעת ברגע שמכפישים ומקללים או כותבים דברים בעייתיים, שגם סטיפס לא מוכנה לקבל ושרוח האתר שוללת מראש.

אנו עומדים בסירוב לדרישת עורכי הדין שלהם, למחיקה של כל הדיון שנובע מהשאלה הפשוטה והלגיטימית שהעלתה א', ולא נעתרים גם לאיומים בתביעה משפטית, בשל זכותכם להעביר מידע באופן פתוח. עם זאת, כל הכפשה או השמצה שעולה כאן, מרגיזה גם אותנו וגורמת לאתר להיחשף לתביעה משפטית יקרה, שפשוט אין לנו כסף לממן הגנה משפטית נגדה.

היו אחראיים בבקשה.
מערכת סטיפס
שלא תעזו לחתום!!! חבורה של.. אמרו לי שאני יכול להתחרט עד יום למחרת ובאמת התחרטתי כי ראיתי שהם.. והבחור הפך את מילותיו הנחמדות ליחס כועס ובדרישה לביטול חוזה שכרוך ב-50% מהסכום (כ-1756 ש"ח)
אשמח לשמוע אם יש איזושהי קבוצה שמתארגנת נגד ה.. הללו

תודה
יניב

yaniv-av@zahav.net.il
ניב
אוקיי קראתי נבהלתי...
מחר בצהריים אני אמור ללכת ל"קיף הפקות" לאודישן חיצוני שלא קשור לסוכנות השאלה שלי האם כדאי ללכת לשם בכלל?

יש לי סוכנת אחרת הלא קשורה בכלל בשום קשר ל"קיץ הפקות" היא בכלל עובדת בסוכנות אחרת שאני לא אומר את שנה.
את האודישן סידרה לי הסוכנת ואמרה שזה אודישן חיצוני הלא קשור בכלל לסוכנות "קיץ הפקות" אז לכן אני אשמח לתגובה...:)

אלביס...:)
תיקון לשאלה.

מדובר ב"קיץ פיסומים" ולא ב"קיץ הפקות"

אוקיי קראתי נבהלתי...
מחר בצהריים אני אמור ללכת ל"קיץ פירסומים" לאודישן חיצוני שלא קשור לסוכנות השאלה שלי האם כדאי ללכת לשם בכלל?

יש לי סוכנת אחרת הלא קשורה בכלל בשום קשר ל"קיץ פירסומים" היא בכלל עובדת בסוכנות אחרת שאני לא אומר את שנה.
את האודישן סידרה לי הסוכנת ואמרה שזה אודישן חיצוני הלא קשור בכלל לסוכנות "קיץ פירסומים" אז לכן אני אשמח לתגובה...:)

אלביס...:)
תגובה ל"שם יפה" ולכל הנפגעים בבקשה לקרוא-חשוב מאוד

שם יפה, קארין או דגנית, מי מיכם היא הכותבת?

די לנסיונות להציג את קיץ פרסומאים כחברה מכובדת, הנסיונות שלכם לא יעלו יפה וחבל להתאמץ כי כבר חשפנו את פרצופם האמיתי אז בבקשה............


ולכם אנשים טובים-
קיץ פרסומאים חייבים להחזיר לכולכם את כספכם וזו רק תחילת המלחמה שלנו איתם, לא נוותר להם בשום אופן, אנשים טובים, בשום אופן לא ללכת לשם וליפול בפח, לדעתי הגברת קארין מתמחה בהיפנוזה ולכן כל מי שמגיע לשם חותם גם אם הוא הכי חכם בעולם והכי פיקח בעולם-זו התשובה ההגיונית היחידה לשאלה "איך היא מצליחה להחתים כל מי שמגיע לשם" כי לא יתכן שכולם נופלים בפח, מבוגרים וצעירים כאחד. כאן יש איזו שיטה של היפנוזה של מספר דקות על מנת להחתים על חוזה ולכן הגב' קארין "הצדקנית והישרה" יושבת שם ועושה כסף קל וכמוה בעלי המשרד ועובדי המשרד.

אז בבקשה לא לגשת לשם ולא להיות תמימים כי ברגע שאתם דורכים שם רגל, אתם נופלים בפח של סחיטה באיומים.

עוד ישמע בהרי יהודה ובחוצות ירושלים על מעללי "קיץ פרסומאים תל אביב"

שיהיה לכולנו יום נפלא


הלוחמת למען כולם
שלום לך הלוחמת למען כולם, אם את מנהלת תביעה נגד קיץ פרסומאים, אנא צרי קשר במייל:
junior1786@walla.co.il
נפגע1
שלום
אתם מדברים פה על נשים שבשמם לא ניתקלה כאשר הייתי שם, לכן לא יודעת אם היפנטו אותי :-) בפעמיימים שביקרתי בסוכנות היו שם ים של אנשים ( אני לא אומרת שהם כולם היו יפייפים אבל היו ), בנוסף לזה ניגשתי לצילומים באולפני תל אביב, המקום ניראה קצת לא מושקע ציפיתי למשהו יותר רציני וגם העבודה של הצלמים הייתה יותר כמו מפעל ולא צלמי סטיילס לבוק, אבל גם זה בסדר.
יצאה לי להיכנס גם לגלריה של האנשים שהצתלמו ואמורים לעבוד דרך הסוכנות ניראה די נחמד!

אני לא יודעת מי כותב כאן אבל אני יודעת מה זה אינטרנט... זה יכול להיות גם לטובת החברה וגם לרעתה אבל אם לא ננסה לא נדע לכן אנחנו מנסים קחו דוגמא חברת הוט, ידעתם שיש אתר שניקראה שונאי הוט????????????? נו ומה אז עכשיו הם שקרינים גנבים וכול מה שכותבים שם ??? ואנשים לא מתחברים ???? אז זהו שלא ... כמו שאומרים במשפחה שלנו " מי שלא מנסה לא שותה שמפניה"
אז שיהיה בהצלחה לכולנו
ואמן בלי אכזבות !!!
ש.ל
שלום לכולם.
כן זאת אני קארין,אני קוראת את מה שאתם כותבים, ואני לא מבינה על מה אתם מתלוננים.
האם הבטחתי לכם משהו...? אז זהו שלא...
בואו אני אסביר לכם פעם אחת ולתמיד.
אני לא עושה היפנוזה לאף אחד, אני פשוט ישבתי והסברתי שאנחנו נעשה הכל כדי לנסות ולשווק אתכם, בשביל זה יש את האינטרנט ועליו אתם משלמים,
למה לא אמרתם לעצמכם שאולי חתמתם כי באמת הייתי אמינה, ולא שיקרתי לכם.
בסך הכל החברה באמת מנסה לשווק אתכם כדי שכולכם תהיו מרוצים, אבל אין מה לעשות חלק התמזל מזלם יותר וחלק פחות, וכן יש גם כאלה שלא התמזל מזלם בכלל, אבל זה לא בגלל שלא עשינו את העבודה שלנו, אלה כי לא היה משהו רלוונטי בשבילכם,
אתם סתם כועסים כי לא הלך לכם,
אז תפסיקו להשמיץ אותי, כי אין לכם שום סיבה.
בהצלחה לכולכם בהמשך דרככם...
קארין
קרין מתוקה, היית פשוט נפעמת מהכישרון של בתי. "איך לא עשיתם עם זה משהו עד היום?!"
הסיבה שלא שלחת אותה אפילו לאודישן אחד היתה ש"לא היית בטוחה שנשלם את כל הכסף"...
יורדים לי מאות שקלים כל חודש. אבל את לא בטוחה..? בקיץ קץ שהכסף ישמש אותכם לטיפולים שלא כלולים בסל הבריאות וסיעוד של פיליפיניות צמודות. אנחנו נטפל בתחושות הקשות של הבת הכשרונית וננצל את המקרה ע"מ ללמדה ש"מי שאומר לך שאתה מוצלח קשה לראות שהוא טיפש" (או מנוול..)
נטע נבט
נו ו....
איפה נעלמו כול מגישי התביעות? כול המסכנים שעבדו עליהם ???
איפה הבחור דימה ??? שנסע לשם ??? מה ניסגר למה לא מעדכנים???
ש.ל
אנשים אני חייבת עזרה.
הלכתי לא מזמן לקיץ פרסומאים והייתה שם אישה היא אמרה שאני שרה ממש ממש ייפה ומשחקת טוב וקיבלה אותי בלי בעיה . הבעיה הייתה שהיא אמרה שלשמונה חודשי מבחן ראשונים בחברה צריך לשלם 3,600 שקל והם מממנים את הבוק צילוום ואת הצלם והכל ואנחנו כאיול משלמים על החזקת אתר אישי ואחרי השמונה חודשים נחתום על עוד שנה וחצי אם אני לא טועה ואז כבר כל התקופה הזאת לא נצטרך להוציא שקלל הם ישלמו על האתר והכל כאילו צריך לשלם רק על השמונה חודשים הראשונים !
הקטע הוא ששמעתי הרבה על החברות האלו שהם רמאיות ו-3,600 זה הרבה.
תעזרו לי מה אתם אומרים הם משקרים זאת סתם עבודה בעיניים ???
מי שיודע דחוף שישלח לייי תשובה
amit_spidi@walla.com
עמית
היי עמית
ראית בעצמך את מה שכתבו אנשים פה בפורום -איזה עוד תשובה את רוצה ?
לדעתי זו באמת חברה של שקרנים ,שפשוט מנסה להוציא מאנשים כסף שלהם
הייתי שם לפני חודש ,הציעו לי לחתום חוזה ל8 חודשים ,אחרי שבחור (כבר לא זוכרת איך קראו לו ,הוא מדבר ממש ממש מהר ולא נותן לך להכניס מילה ) ראה התלבטויות שלי -אמר שבא לקראתי ובאישור של מנהלת שלו נותן לי הזדמנות לחתום ולשלם רק ל4 חודשים.בקשתי זמן לחשוב ,אמר שאין אפשרות , לחץ עליי שזה יום אחרון של אודישן והוא כבר קבע לי יום צילומים למחר.ומה שהכי מצחיק -כל זמן שייתי שם מראיין עשה אלף ואחד דברים (דיבר בטל',יצא מחדר,נכנס ,בדק ניירות שהיו אצלו על שולחן... ) .פעם ראשונה לדעתי הוא הסתכל אליי כשהתחיל להסביר על חוזה .
קיצור , אמרתי שאני לא לא רוצה ויאצתי משם .באתי הביתה ,התחלתי לחפש מידע על אליהם באינטרנט והייתי בשוק ממה שמצאתי !!!ממש צר לי על כל אנשים שחתמו איתם חוזה ושלמו להם .כל מי שעוד לא לשלם -אל תזיזו אפילו!!!הם לא יעשו לכם שום דבר ,שום תביעה לא תוגש ,אתם יכולים להרגע.זו חברה של רמאים -אתם באמת חושבים שהם יפנו לבית משפט ? הם פשוט מנסים להפחיד את אנשים ,ללחוץ עליהם,זה פסיכולוגיה,זה הכל.
ואני פשוט מקווה שכל אחד שמתכוון להגיע ל"קיץ פרסומאים" -בהתחלה יחפש ב מידע על מקום הזה וכבר יעשה שיקולים שלו האם כדאי בכלל לבוא לשם.
בהצלחה לכל מי שנגיש תביעה נגדם!!
דימה,פנינה-אנחנו אתכם ,ואל תשכחו לעדכן אותנה מה קורה עם זה :)
לילך
תגובה ל"קארין" "רודפת הכסף"

קארין, אף אחד לא אוכל את הלוקש שכתבת כאן כתגובה, מאוחר מדי לנסות ולהציג את קיץ כחברה מכובדת..

את יושבת שם וככה בלי נקיפות מצפון, עושה כסף קל על חשבון אנשים תמימים וכמוך בעלי ועובדי המשרד שלכם, אתם לא מתביישים? לא חוששים מהקדוש ברוך הוא שיום אחד כל זה יתנקם בכם? אני לא אדם דתי אבל מאמינה שיש אלוהים בשמיים והוא משלם לכל אחד על מעשיו אם טובים ואם רעים.

עוד יש לך את החוצפה לכתוב שלא הבטחת שום דבר לאנשים? באמתתתתתתתתתתת????????? מה את אומרררררררררררתתתתתתתתתתתת...

את עושה היפנוזה לכולם ותפסיקי לבלבל את המוח חמודה, ואם זו לא היפנוזה אז איך את קוראת לזה, האם את יושבת שם סתם כזה בגלל העיניים היפות שלך אולי? מה דעתך?

החברה לא משווקת אף אחד, לחברה חשוב הכסף ולאיים על האנשים, לבת שלי אמרת בפירוש ש"החוזה לא מחייב שום צד" וזה רק לצורך דף באינרנט 300 שח לחודש, וכל ההוצאות עליכם, תגידי גב' קארין, את חושבת שהאנשים כל כך טפשים עד כדי כך שיאמינו לך? תשכחי מזה, הפרצוף שלכם כבר נחשף כך שחבל לך על הנסיונות להמשיך ולנסות לשכנע אנשים בחפותכם
אין יותר גרוע מלקחת כסף מאנשים בסחיטה באיומים ובהבטחות שווא, על זה אתם עוד תשלמו, כל מי שלקח כסף מאנשים תמימים ישלם במוקדם או במאוחר ולא אנו בתי התמותה נהיה המשלמים שלכם כי אם אלוקים שבשמיים ואל תתפלאו אם יקרה לאיש מכם משהו נוראי שאני באמת לא מאחלת לאיש אבל לנוכח כל המעללים שלכם, הדבר באמת אפשרי.

את לא חושבת שהגיע הזמן להודות באשמה? ולנסות לנקות את המצפון שלך מכל הלכלוך הזה? ויפה שעה אחת קודם קארין כי לא לעולם חוסן.

זה דבר שלא יסולח ולא יכופר - מה שאתם עושים לאנשים.

איך זה לעשות כסף קל? המצפון שלך נקי? איזה חינוך קיבלת בבית הורייך שכך את מתנהגת, אילו היית הבת שלי, הייתי מראה לך מאיפה הדג משתין!!!!

מקווה שתקראי את תגובתי זו על מנת שאולי תתחילי להפנים ותלכי לבית משפט להעיד לטובת כל האנשים שעשקת וסחטת. ותחשבי על זה...........

ולכם אנשים טובים
ראיתי באחת התגובות כתובת אימייל לשליחת הטענות שלכם - ואני מקווה שתענו בהקדם.

ושוב!!! לא להאמין לקיץ פרסומאים בשום אופן ובכלל לא לגשת לשם כי יחתימו אותכם על חוזה מבלי שתרגישו בכלל-ראו הוזהרתם!!!

שיהיה לכולנו יום נפלא
הלוחמת למען כולם
"איך נפלו גיבורים"? אני שואלת את עצמי ... בשיחה עם קארין הייתי מלאת בטחון בדברים שלי שתוך כדי גם אמרתי לה שאין בכוונתי ליפול למלכודת של חברות רשלניות ושאני מקווה שבאמת דרכם הכל יפעל כשורה..
רק דקות אחדות אחרי שיצאתי משם פגה ההתלהבות שלי והרגשתי ששוב טעיתי..
הרצון והרעב לעולם הבמה גובר ואני נופלת וקמה כל פעם מחדש..
אני מקווה שאנשים ילמדו מהטעיות האלה ויכנסו לאתרים לברר על החברות האלה לפני שהם הולכים לחתום או לשלם על משהו..לפחות מהנסיון הקודם שלי עם חברות כאלה לא הסכמתי לשלם מיד ויש להם רק חתימה שלי ..לא שזה לא אסון בפני עצמו אבל לפחות כסף ואשראי הם לא זכו לראות ממני וגם לא יזכו..
אפילו בתכנית " העוקץ" עם נמרוד הראל הראו דוגמא של חברה שסתם פירסמה את עצמה כחברה מבטיחה ובאמת הצליחו לגבות מאנשים תשלום על שום דבר ..
ונדהמתי לראות שבאותה שיטה פועלת קיץ פרסומאים.. אז שקארין תיקח לתשומת ליבה את העניין כי לא נשאר להם הרבה זמן...
מורן

אני גם באתי לפי הפרסומת באתר רוסי, דיברנו, לא חתמתי בגלל החשש, קצת קשה לי לכתוב פה, אבל אני מוכנה להשתתף ב"שומר מסך", יש לי מה לעגיד ולהזר את האנשים, בירר החלוסיה רוסית, כיפרסומת לא נגמרת באתר, וחבל לי על אנשים שתפסו לסחומים הוימים.
לריסה
קייץ פרסומאים סכנה לכסף ולעצבים שלנו שלחתי את אישתי לפני שנה בעקבות מודעה דורשים
כשהגיעו לשם התפעלו מיופיה של בתי וסיפרו סיפורים והבטחות עד מעל השמיים (ואצלם זה עדיין נמוך) אנחנו הגענו למודעה דרושים ונהפכנו לדורשים הם החתימו אותנו על הזמנה כביכול שאנחנו דורשים מהם לעשות לנו צילומים ולהכניס אותנו לאתר שלהם אני רוצה להגיד לכולם אנחנו היינו פריירים אל תהיו כמנו אל תשלמו ואל תלכו הילד גם המכוער ביותר אצלם זה מלך היופי כי מה שמעניין אותם זה איך לגנוב לכם את הכסף
לבנות שמשתפות פעולה במשרד הזה יבוא יומכם כנראה כבר החבל מתהדק סביבכם ונאשים אתכם בבית משפט בשיתוף מרמה על חסרי ישע
אני מקווה שמחר אצל רפי גינת בכולבטק תקום התביעה כנגדכם ותחזירו כול שקל לקחתם מאיתנו
לכולםםםםםםםםםםםםםםםם אל תפלו בפח הזה בארץ מצלמים רק את בר רפאלי כנראה אין מקום לכולם (סליחה בר)
בני
אל תיפלו לידיים שלהם
אני ניפגשתי איתם ביוני לפני יותר מחצי שנה וחתמתי..רק מזל שיש לי כרטיס אשראי נטען ואני בכלל לא משתמשת בחשבון הזה והבאתי להם אותו ואמרתי שאני ישלם להם במזומן.שילמתי קצת יותר מ 1000 שקל עד שהחלטתי שאני לא נכנעת אליהם. הבעיה היא שיש להם מיליון מספרי טלפון וכמובן שהם גם מתקשרים בחסוי לפעמים ואני לא עונה לטלפונים שאני לא מכירה בכלל וגם זיהיתי כמה מהמספרים שלהם ושמרתי אותם בזיכרון.
פנינית
רפי גינת שיחק אותה!!!!!!!!!
הייתי המומה מהנוכל הזה אורן...תראו בתגובות האחרות שלי ציינתי שכבר נפלתי בפח פעם אחת וזה היה אותו בעלים בשם אורן!!!
הייתי בהלם כשראיתי את הפרצוף שלו מתנוסס על המסך .. האיש הזה סידרתי..
אחרי אלפי קורבנות בחברת רייטינג שכבר נעשתה עליהם כתבת תחקיר הוא לא נח וממשיך לפתוח חברות על שמו בעלות שם שונה עם אותה נוסחה לעשיקת כספים!!!
הזהרו מהשם הזה!!!
ובואו נל לבית משפט כולנו יחד!!!
לשם הוא בטח לא יהסס להגיע!!!
מורן
מורן
היי מורן
אני צפיתי גם כן בתוכנית, לא מצליחה להירגע אך הם עובדים על אנשים בעיניים וכבר כול כך הרבה זמן. לדעתי מחר במשרדים לא יהיה מענה!!! ולא יופתע אם הם כבר מחר לא יהיו שם יותר ביכלל כי את הקופה שלהם הם כבר עשו.
יש פה מישהו שיודע מה לעשות עם הצ'קים שנתנו???
חברה שלי שילמה בכ"א!!!
מה עושים מעכשיו והלאה???
להרים טלפון לבנק ולבטל??? האם הם יכולים לתבוא אותנו על אי תשלום ???

חשוב שכולנו נהייה מאוחדים אחרת לא יצאה מזה כלום!!!
אולגה.ל
שלום

אני עוד קורבן של הרמאים הללו

אשמח לשומע אם מתאגנת תביעה נגדם שאשתתף בה

yaniv-av@zahav.net.il

תודה מראש
יניב
שלום, שמי ניצן, בת 16 וכן גם אני נילכדתי אצל הרמאים הללו.
כפי שראיתם היום בכולבוטק כבר 'עלו עליהם' רישמית.
מדהים איך הבחוורה שקיבלה אותי שם (ענבל) בטח שלא מרגישה שם רגשות אשם.
אני אשמח לקחת חלק בכל עצומה, תביע וכ'ו שתארגנו נגדם.
nizan_1230@walla.com
וזה לא שאנחנו מוציאים להם שם רע, הם הוציאו אותו לעצמם.
ומה שהולך פה בערך זה יחס גורר יחס.
ניצן א.
בוקר טוב שמי רונן וגם גם אנחנו נפלנו בפח וחתמנו לפני שלושה שבועות ושילמנו בצ'קים

מה עושים עכשיו? האם כדאי לבטל את הצ'קים?
האם מתארגנת קבוצה לתביעה יצוגית?

אשמח להתעדכן באינפורמציה

ronen_r99@hotmail.com

רונן
שלום לכולם
אני כרגע חזרתי מפתיחת תיק פלילי במשטרה.
גם במשטרה מכירים את המקרה, לכן כמה שיותר תיקים יפתחו נגדם כך יותר טוב בישבילנו
בנוסף ביטלתי את הצ'קים ( בעקבות מקרה מירמה ), כמה מפתיע אבל בבנק שמחו לבטל לי את הצ'קים כי גם הם מכירים את המקרה.
לברים העיקר להיות חזקים וביחד
כמו שאומרים " ביחד ננצח"
אולגה. ל
אולגה אני שמח לשמוע שיש דרך

האם תוכלי ליצור עימי קשר אני רוצה לברר איתך בדיוק מה עשית כי גם אני שילמתי בצ'קים

אשמח אם תחזרי אלי לפלא או למייל ronen_r99@hotmail.com

052-2390054

רונן
רונן
שילמתי את הסכום שביקשו בכרטיס אשראי ב-10 תשלומים עד היום כובדו 3 תשלומים,
האם ניתן לבטל את העיסקה בגין מירמה?
תשובה לגליה פרח
את צריכה לפנות בהקדם לחברת האשראי ולבטל, הם יבקשו ממך אישור משטרה
כמו שכתבתי קודם פשוט לגשת ולפתוח להם תיק פלילי.


יש מישהו שהצליח לדבר איתם ולבטל את העסקה מולם בדרך יפה???
אולגה.ל
האים באמת מישהו מכיר כיצד ניתן לבטל את העסקה דרך חברת השאראי כי הן לא מוכנים בשום אופן
תודה
אינה
ובאיזה סניף במשטרה מכירים את הנושא
אא
מצאתי כאן פסק דין של מישהי ששילמה את כל הכסף ותבעה את קיץ פרסומאים
מתוך 3000 ש"ח שהיא שלמה הוחזרו לה 1500 ש"ח


הקישור לפסק הדין מופיע בהמשך
רונן
חברים יקרים שלום,
אני ב י ט ל ת י את העסקה עם קיץ פרסומאים. רוצים לדעת איך?......
זה היה לפני מספר חודשים שילמתי בכרטיס אשראי למחרת כבר הבנתי שעשיתי טעות אחרי שראיתי את הקישורים באינטרנט. התקשרתי למחלקת ביטחון של ישראכרד ומסתבר כי החברות הללו כבר היו מוכרות להם מזה זמן רב. שלחתי להם פקס בו ציינתי שאני מורה להם להפסיק את העברת התשלומים לאלתר היות ולא קיבלתי כל תמורה והחברות הללו מוכרות למחלקת הביטחון כחברות "עוקץ". במקביל שלחתי פקס לקיץ פרסומאים לביטול העסקה וציינתי שם כי על פי אחד הסעיפים שהיו בחוזה נכתב "ניתן לי פרק זמן מספק" לחשוב על הסקה. טענתי שמכבש הלחצים שמופעל "היום יום אחרון" אינו עומד בקנה מידה אחד עם פרק זמן מספק היות ואני ביקשתי לחשוב עד מחר והם לא הסכימו. לאחר דין ודברים חברת האשראי לא העבירה את התשלום וגברת קארין התקשרה לומר שהם מבטלים את העסקה ויעבירו את החוזה למחלקת המשפטית להמשך הגבייה.....הכל עורבה פרח....הם לא תבעו ולא יתעו הם יודעים שהכל פיברוק שלא יעמוד במבחן בית המשפט. כן קיבלתי קצת ייעוץ משפטי בניסוח המכתב שלי אליהם ולחברת האשראי אבל איבדתי 300 ש"ח במקום 2300.
אחד שהצליח לבטל
תשובה לאחד שהצליח

ישר כח על הרעיון ועל שהצלחת לבטל באופן הזה-אני מקווה שאחרים יפנו ויעשו את אותו הדבר מול חברות האשראי וגם אם משכו מהם חלק מהכספים, לפחות לא יפסידו את הכל

רעיון מעולה ואני קוראת לכל מי שחייב כרטיס אשראי, לפנות בדחיפות ולעשות הכל על מנת לבטל את העסקאות
בהצלחה לכולנו


אני
בוקר טוב לכולם
הנה כמה פרטים שהוצאתי בשאילתה על בעל האתר קיץ פרסומאים כולל כתובת וטלפון וכמה לא מפתיע,אורן כהן.....

domain: kaits.co.il

descr: Oren Cohen

descr: 7 Zabotinski St.

descr: Ramat-Gan

descr: Israel

phone: +972 50 4003663

fax-no: +972 3 7522228

e-mail: studioaviv AT walla.com

ביחד נצליח!!! במקביל אני ניגש למשטרה להגיש תלונה

שיהיה סופשבוע רגוע ואשוב לעדכן בהמשך
ר.
היי לכולם!!!
כל מי שנתן צ'קים לבטל במיידי. אני מייד ביטלתי את הצ'ק שלי ואני לא דואגת כי החוזה הזה שלהם לא תקף ולא חוקי...
אז לא לפחד או להיכנע לאיומים שלהם..
יום טוב לכולם...
דנה
עוד משהו חשוב מאוד!!!!,אני עושה הצלבת מידע ואני רואה שקארין היא אחות של אורן....
ושמוליק הוא האח הגדול.....והוא זה ששכינע את אישתי לחתום על החוזה.....
יש כאן עסק משפחתי...
יש לי פרטים של ת.ז כתובת מגורים

מי שזקוק לפרטים האישיים שיפנה אלי ואשלח אליו במייל

vatt@walla.co.il
החוקר
היי לחוקר
עשינו את אותה העבודה-גם לי יש את כל הפרטים עליהם כולל מספרי ת.ז. של כל האחים וכתובת מגורים.

יפה מאוד תודה שפרסמת, זה עסק משפחתי - משפחה של רמאים!!!!

שבת שלום לכולם

אני
לכל המגיבים פה שלום רב יש לאורן כהן גם חברה בשם אביב הפקות אנחנו גם נפגענו מהם אם תכנסו ללינק http://www.stips.co.il/singleask.asp?stipid=2394 תבינו שמדובר במאות ילדים ומבוגרים שנפגעו מהם יש לנו המון כתובות מייל בלינק וגם יש המון כתובות וטלפונים באתר של כל בוטק של אנשים שמוכנים להצטרף לתביעה ביחד אם יש מישהו שמכיר עורך דין שיכול לטפל בנו ביחד ומוכן לאסוף את כל כתובות המייל משלושת המקומות אני בטוחה שכולנו נוכל להפגש ולתבוע יחד את הרמאים האלה ואולי גם להציל חלק מהכסף בכל מקרה בשלב ראשון אני מציעה לכם לבטל תשלומי אשראי ושיקים שעדיין לא נפרעו לא נראה לי שהמפלצות האלה יעיזו לתבוע מישהו ואם כן אנחנו נתאחד כולם נגדם . אני מקווה שמישהו שעבד בחברה הזאת ירגיש חרא עם כל מה שהם עשו לנו ויעזור לנו אנחנו נפצה אותו בהתאם וגם יחזור לו השקט הנפשי אז אם יש כזה אחד הוא מוזמן.
bi
תגובה ל-BI
שבת שלום BI ולכולם גם

אני מאוד מקווה שאולי מישהו מהעובדים בחברה או עובד לשעבר ירגיש ולו מעט נקיפות מצפון על העוול שנעשה למאות אנשים ויחליט לנקות את מצפונו בכך שיעיד נגד משפחת כהן הרמאים כי מהם לא תבוא הישוע שהרי כולם "גזורים באותם מספריים" וזה החינוך שקיבלו בבית.

אני מאוד מבקשת מכל מי שנפגע ומי שמגיב כאן ועדיין לא יצר איתי קשר, לכתוב אלי לכתובת הבאה כפי שכבר פרסמתי לפני כחודשיים
lipstik_1@walla.co.il

אנו בהחלט נתארגן לתביעה קולקטיבית, ובבקשה מכם, אנא פנו לתחנות המשטרה והגישו תלונות, האדון אורן כהן ברח לחו"ל ואם יוגשו נגדם תלונות במשטרה, קרוב לוודאי שכאשר יחליט לשוב ארצה יחכה לו צו מעצר.

למיטב ידיעתי יש עורכת דין שמוכנה לקחת את התביעה לטיפולה-אני עדיין צריכה לברר פרטים נוספים.

אנשים טובים!!! לשבת ולכתוב כאן תגובות לא יעזור הרבה אם לא תקומו ותעשו מה שמתבקש במקרה הזה והוא הגשת כמה שיותר תלונות במשטרה ורצוי מאוד להגיש גם תביעות אישיות כפי שכבר חלק מהנפגעים עשו-בית המשפט ברח' ויצמן 1 בתל אביב בתביעות קטנות, העלות לא גבוהה ושווה לכל כיס.

ניהנתם מהכתבה בכלבוטק? יאללה תנו טפיחה על השכם כי הבטחתי לעצמי שאף רמאי ונוכל לא יסחט ממני ולו אגורה שחוקה אחת.

ובכלל וזאת לתשומת לבכם, לא, בפירוש לא ללכת אחרי חלומות ולחתום בשום מקום על חוזים שקריים כי אם קיץ פרסומאים נפלו, יקומו עוד 10 כאלה וימשיכו לסחוט כספים מאנשים תמימים ואל תתפלאו אם לאחר שוך הסערה, משפחת כהן הרמאים שהם כמובן שלושה אחים, שמוליק, אורן וקארין יקימו חברה בשם אחר וימשיכו במעלליהם - בקיצור אותה הגברת בשינוי אדרת.

למי שיהיה מזל להיות דוגמן או שחקן או כל דבר אחר, המזל ישחק לו מבלי שיגנבו את כספו - היו חכמים ולא לחתום לעולם על הבטחות וחוזים למיניהם כי אין כזה דבר שלם כסף ותהפוך מיד לשחקן דוגמן וכו'.

שבת שלום לכולם ומצפה לפניותכם אליפנינה
שלום לכולם!!!!
היום הגשתי תלונה נגדם בתחנת המשטרה במקום מגוריי. רק רציתי ליידע אתכם, כי אתם רשאים להגיש תלונה בכל תחנה בארץ, בלי קשר למקום החברה או למקום מגוריכם. כל התלונות ירוכזו במקום אחד - תל אביב כי שם יושבים אלו שרימו את כולנו. הבנתי במשטרה שככל שיהיו יותר תלונות נגדם, כך יגברו הסיכויים לטיפול ממשי באדון אורן ומשפחתו/עובדיו/אח/יותיו.
אז חבר'ה לא להתעצל, לכו להגיש תלונה וקחו אתכם את המסמכים שקיבלתם שם. אתם גם תקבלו אישור על הגשת תלונה. ועם האישור תוכלו ביתר קלות לבטל את העיסקאות/צ'קים.

ערב טוב לכולם!!!!!
פרח
דרך אגב בברור פשוט החברה בפשיטת רגל אני הצלחתי לבטל חיובין וקיבלתי החזר על חודשיים
עידו
שבוע טוב לכולם

כמו פרח גם אני חזרתי הרגע מהמשטרה במקום מגוריי והגשתי תלונה במשטרה
חברה כל מי שנפגע שיגש ויגיש תלונה וביחד נצליח להתמודד עם חבורת הנוכלים האלה

כמו כן למי ששילם בצ'קים בטלו את הצ'קים

ואם יש התקדמות עם תביעה יצוגית נא ידעו אותנו

פנינה מצפים לעידכונים ממך

שיהיה לנו לילה טוב
רונן
תקשיבו אנשים יקרים פשוט תחייגו!!!! אמנון לוי0579999444
bi
תשובה ל BI

ניראה לך שיפרסמו כתבה באותו הנושא???? הם מחפשים רייטינג ולא אנשים מסכנים !!!

ושוב אני מבקשת מכולם גשו למשטרו ותפתחו תיק נגד הנוכלים האלה אחרת כול הדיבורים כאן לא שבים את זה !!!!
אולגה.ל
חשוב להתאחד ולעשות תביעה אחת גדולה אוליי מישהו שמבין יקח אליו את המושכות בואו נחזיר את הכסף
בני
חבריה יש לי שאלה

שמעתי שיש דבר כזה עורך דין מהמדינה

אנחנו יכולים לקבל את שרותיו????
מישהו יודע???
אולגה
שלום שוב,
אני כבר סיימתי לשלם את כל שמונת התשלומים בכרטיס האשראי.
האם אתם חושבים שיש לי מה לעשות עכשיו?
וכן, אני מתכננת לפתוח תיק פלילי במשטרה.


בתודה.
ניצן א.
ערב טוב לכם אנשים טובים, מה שלומכם.....

קראתי את התגובות היחסית חדשות של כל מי שכתב כאן וכדאי שתדעו שמשפחת כהן שהם בעצם קיץ פרסומאים, ממשיכים בעבודתם באין מפריע ועוד יש להם את החוצפה להתקשר לאנשים שביטלו את השיקים ולהוכיח ולעשות "טובה" ולהסכים לקבל רק מחצית הסכום עבור החוזה המטופש שחתמו עליו.

אז בבקשההההההההההההההההההההה!!!!!

מי שטרם ניגש להגיש תלונה, שיעשה זאת מהר מאוד - התלונות מתרכזות במשטרת תל אביב
ומי שטרם ביטל את השיקים, לבטל מיד לאחר שחוזרים מתחנת המשטרה עם אישור מהמשטרה.

לא לפחד אנשים טובים, לגשת להגיש תלונות כמה שיותר.

בעניין חברות כרטיסי האשראי, פשוט להתעקש אתם, לעמוד להם על הראש, לפקסס להם את אישור המשטרה, לבקש מהם שיצפו בכתבה של כולבוטק באתר של כלבוטק בערוץ השני ולעמוד בתוקף בדרישתכם לבטל את העסקה, זהו כספכם וחברות האשראי לא יכולים לסרב ובכך להיות שותפים ללא ידיעתם לסחיטת הכספים שלכם.

קומו אנשים טובים ועשו מה שמתבקש במקרה הזה, לעמוד על שלכם ולא להכנע

כל הכבוד לאלה מכם שהצליחו לבטל מול חברות האשראי, תנו כאן טיפים לאלו שלא מצליחים על מנת לעזור איש לרעהו-תודה

לילה טוב לכולם ולא להתייאש כי צוחק מי שצוחק אחרון

ברגע שיהיו לי פרטים נוספים לטובת כולכם, אפרסם כאן ובנתיים מי שרוצה להשתייך לקבוצה גדולה של נפגעי קיץ, ישנה כתובת אימייל באחת התגובות ואתם מוזמנים לכתובהלוחמת למען כולם
אני יכולה לדרוש את כספי בחברת האשראי למרות שכבר גמרתי לשלם את שמונת התשלומים שדרשו ממני?
ניצן א.
חברים אני קורא וקורא ובחישוב קל הם כבר עשו כמה מיליונים רק מהתגובות שיש פה
גם אני נפלתי בפח בתור איש עסקים רציני שניפגש מידי פעם עם מנכ"ל חברות כאלו או אחרות
לא מבין את כל הקטע הזה פשוט עצוב לי על האנשים כאן
אני לא לקחתי את זה קשה כי בשבילי כל מה שנמדד בכסף הוא כלום {העיקר הבריאות}
לי לקח שבוע ימים מרגע החתימה שנפלתי בפח אני לא אומר שלא הזמינו אותי לפרסומות
אבל גם עד היום לא ראיתי שום כסף
מה ביקשתי קצת פרסום אבל הם מבטיחים ומבטיחים וכלום הכל חרטה
אני זוכר שהזמינו אותנו לאיזה פרומו שההינו צריכים לשחק מאבטחים אוטובוס לקח אותנו ההינו
איזה 20 כל אחד שם סיפר איך הוא נפל בפח מהקיץ הזה
לסיכום חברים
הלך הכסף להשלים עם המצב ולהמשיך בשיגרת החיים
עם יש תביעה יצוגית מוכן להיכנס לתמונה
sofle@walla.co.il
אבי
מישהו יכול להגיד איזה חברת אשראי כן ביטלה לו את העיסקה וכן עשתה משהו ?
אינה
שלום רב אני אמא לילדה בת 8 שיש לה עבר עשיר הדוגמנות לא בארץ בתי דיגמנה לחברות שונות בארה"ב ופורסמה בעיתון מספר פעמים בקיץ פרסומאים התלהבו ברמות ממנה ובמיוחד מפנקס בצקים שלי 8 חודשים היא איתם ונחשו מה צדקתם!!!! כלום ועוד משהו הם בוודאות מחוברים לאביב הפקות אז אני איתך בתביעה יקירתי
אמא מאוכזבת
חשוב! המנהל של במרום הפקות ראה את הכתבה בכולבטוק והחליט לעזור לכל האנשים שנעקצו על ידי אורן כהן וקיץ פרסומאים ואביב הפקות שהכל זה אותו דבר. חברת במרום הפקות שאחראית על כל האודישנים בארץ החליטה להעניק לנפגעי אביב הפקות וקיץ פרסומאים 100 מנויים חינם. המנויים הם לחצי שנה, כדי שתוכלו באמת לקבל אודישנים ולהכנס לתחום, וזה חינם חינם כדי לעזור לכל האנשים שנעקצו מהנוכלות של אביב הפקות.
אני חושב שכל הכבוד להם ותנצלו את זה!!!
ארז ועקנין
אני גם הלכתי לחתום איתם חוזה ובהתחלה אמרו לי כל מיני שטויות.
יום אחרי שחתמתי חוזה הלכתי לעשות בוק תמונות במקום המבוקש,הודיעו לי שצריך להביא טופס אישור כדי להצטלם ולא היה לי שום טופס מכך המזכירה שהייתה שם התקשרה למלהקת שלי והיא אמרה לנו שצריך להביא כסף לשלם על האתר שלי כדי לעשות בוק,אני ממש נבהלתי כי אתמול היא אמרה לי שאפשר לחכות עם התשלום של האינטרנט.
מפני שאני גרה ממש רחוק בצפון לא היה לי איך להביא לה כסףף!!!
אז פשוט נסעתי חזרה הביתה,היומיים המפרכיםהאלה היו סתם לשווא.
בכול מקרה התקשרתי אליה והיא התקשרה אלי,היו שיחות די זועמות.
היא אמרה שהיא תבע אותי אם לא אשלם לה סכום מופרז של כסף על "הבוק" שהיתי אמורה לעשות,לפי דעתי בוק זה בכלל לא היה קיים והיא סתם המציאה שיטות כדי לעשוק ממני כסף,אך אני לא שילמתי לה את הכסף,והיא איימה שהיא תתבע אותי.
בנושא זה כלל לא פחדתי ולא התעניינתי כלל,עד שיום אחד בכולבוטק העלו את החברה הזאת והראו מה שהיא עושה והיא היא מנסה לעשוק קליינטים שבסך הכול רוצים להתפרסםם!!!
אני מאוד מקווה שיהרסו את החברה הזאת ושהיא לא תתקיים יותר.

אני מאוד מקווה שהועלתי לכם בתשובתי,תודה.
בונבון מהצפון
איזה קטע, נרשמתי שלשום באיזה אתר לפרסומות,וכבר אתמול חזרו אלי והזמינו אותי לאודישן, וקבעו לי כבר להיום..... תיארתי לעצמי שאם הם כל כך זריזים בטח יש כאן משהו מסריח אז שאלתי את זאת שהתקשרה אלי איך קורים לחברה ,והיא אמרה "קיץ",בדקתי באינטרנט ובכלל אין חברה כזאת, אז מתברר שזו אותה החברה והם לא אומרים שהם קיץ פרסומאים ,בגלל שכל הלכלוך עליהם כבר יצא החוצה
אני מודה לכל האנשים שכתבו פה ומנעו ממני עוגמת נפש.
שיהיה לכם המון בהצלחה.
*****
בונבון מהצפון, את בוק הן דווקא כן עושים...
הדבר היחיד שהם עושים רק לתת את התחושה שהם רציניים..
ניצן א.
תגידי מה קורה עם התביעה????
בנתיים שאנחנו פה מלכלכים אליהם הם כבר פרסמו את התמונות של הבן שלי באתר שלהם וזה הייה אחרי הכתבה של כולבוטק, וניראה לי אני הולכת לאכול אותה בגדול כי ביטלתי את הצ'קים והום יעני עושים את העבודה !!!!

מה לעשות ????
מישהו יודע ???
..23..
לכל אלה שאומרים שקיץ פרסומאים הם "מלאכים".
רוצים שאני אגיד לכם משהו? אני בעצמי ילדה שנחתמה על חוזה שם.
הייתי שם באודישן ואני יכולה ממש לצטט את כל הדברים שהם מבטיחים לך:
"אנחנו נשלח אותך לאודישנים כל הזמן", "איזה ילדה מוכשרת את", "8 חודשים ואחר כך יש לך שנה שלמה של פרסום וזה עלינו", ולהורים שלי הם אמרו: "הילדה שלכם בידיים טובות". איזה דברים בדיוק עשיתם?! שלחתם אותי ליום צילומים המעפן הזה וכאילו פשוט שכחתם ממני. לא שלחתם אותי לשום אודישן. אפילו לא אחד!!!
אז קארין, אל תגידי פה שאתם לא מבטיחים הבטחות לאף אחד, כי אתם מבטיחים שפע של הבטחות אבל אתם לא עושים כלום. זה מוזר שכולם מתלוננים עליכם וחושבים שאתם שקרנים, ואפילו עשו עליכם כבר כתבה בכלבוטק ועדיין משום מה אתם בסדר וכולם אשמים.
אני פשוט אומרת לכם שתהיו צפויים להפתעות. תהיו מודעים לזה שעד שהסוכנות הזאת לא תסגר החיים שלכם פשוט נדפקים כל רגע!

ראו הוזהרתם! כי אנחנו לא הולכים לוותר לכם בשום מחיר אנחנו נתבע אותכם כולנו ביחד. אנחנו נתאגד ונתבע אותכם . אנחנו נפיץ בכל הרשת הזהרות נגדיכם. ינקמו בכם הרבה. ותמיד יהיה עליכם שם רע, ולא זה לא סתם אנשים רעים שמלכלכים עליכם זה אתם הוצאתם לעצמכם את השם הזה!

קיץ פרסומאים הם נוכלים ושקרנים כל אחד ואחד שם, פשוט צאו מהאשליה שלכם. אתם גם ככה יודעים את זה וכל ההגנות שלכם קורסות. אין לכם כבר שום תירוץ להשתמש בו.
פשוט תפסיקו לרמות ולשקר אנשים, וגם תפסיקו לשקר את עצמיכם.
אחת שהייתה שם
אני דני מבאר שבע
הוזמנתי לאודישן הקראתי להם מיכתב כאודישן
והםעשו לי מישח פסיכולוגי שאני מוכשר והכול הוא התחיל לצייר לי על דף כול מיני שטויות
ואז שאל את אמא שלי עם היא עובדת ואיפה ועם יש ויזה זה נישמע לי חשוד
הוא התחיל לדסר שטויות 80% לך 20% לנו חוזה ניסיון ל 8 חודשים זה 380 שקל לחודש
דף באינטרנט ש מי שרוצצה יבוא וימצע אותך ועם לא מה 3 אלף לפח?
אז שאלתי אותו עם אפשר לשלם לדף אינטרנט אחרי שאני יקבל משהו מהפירסומות הוא אמר לו
אז קמתי ולחתי למזלי את אמא לשי הוא שיכנע 100%
דני
לא לא לא ושוב פעם לא!!!
תיקראו את זה אחרי זה תחליטו הלאה
---------------------------------------------------
שלום לכולם לצערי הרב גם אני מהנפגעי מקיץ פרסומאים...
הגעתי לסוכנות למראה עיניי המשרד נראה לא ממש רציני נכנסתי לחדר דיברתי עם סוכן אחד
הוא הביא לי לקרוא מונולוג אחרי פעם שלישית שקראתי הוא אמר לי התקבלת
כמו שכולם הרגשתי בעננים לא חשבתי על כלום באותו רגע רק חתמתי הבאתי להם את הצ'קים
קבע לי צילומים שבוע אחרי ועשיתי בוק הצילומים במרטף איזשהו בבנין עזוב
מאז אני מחכה לטלפון מהם.
לא ידעתי שהם נוכלים ורמאים רק אחרי חצי שנה שאני רשום
ראיתי את התחכיר בכולבוטק והייתי בהלם התקשרתי אליהם בשביל לבטל את הצ'קים ששלמתי
להם לשמונה חודשים על סכום 414 ש"ח כל חודש הם אמרו לי שזה בלתי אפשרי אז אמרתי להם שאני הולך לסגור את הצ'קים בבנק ואז הם התחילו לאיים עליי שהם יגישו נגדי תלונה
עכשיו אני מצטער על זה מעומק ליבי שבכלל חתמתי איתם.
היום אני הולך להגיש תלונה במשטרה על הונאה ונראה מה יהיה הלאה.

יש אתר אחד שנקרא תלונה תירשמו שם את תלונתכם ותעבירו הלאה את האתר הזה
כדי שנפיל אותם ונחזיר את הכסף שלנו כמה שיותר מהר

יניב
אני הייתי רשומה בחברת קיץ פרסומאים ושילמתי להם 4000 שקלים מכספי לא יצא לי שום דבר מכל הסיפור הזה,אפילו לא היה להם את ההגינות לשלוח אותי לאודישן- שתיים ...גם לי הם נתנו להבין שאני "הדבר הבא"..ו"המלהקת" לחצה עליי למהר להרשם כי המחיר/מבצע הוא "רק להיום".
אם אתם שוקלים לחתום בבקשה,תחשבו היטב!! קל מאוד להתפתות...טוב, לפחות יש לי סט תמונות שווה להראות לנכדים..(:
אירית
ליניב,
איזה תחקיר??? מעניין. אני מאוד מזדהה עם מה שכתבת.
בבקשה אם תוכל לתת לי פרטים איך אתה מגיש את התלונה? (גם נכנסתי לאתר תלונה)
כתובת המייל שלי היא irit_ash@walla.co.il
פשוט חוצפנים!!!!!!!!
אירית
הם עבדים מצויין !!!
אנשי מכירות ברמה גבוה ביתר עם שיטות מבריקות ותשובות מדוייקות לכל התנגדוד של הלקוח.
עסק שלהם די מצליח בסחותם בלבד ויש הרבה מה לילמוד מהם.
החלטה של לחתום או לא לחתום היא החלטה בוגרת של כל מבקר בחברתם.
הפעלת לחץ על הלקוח זאת ממש לא עבירה.
אולי יגיע זמן שתבינו איפו אתם חיים.


פלטון
איזה קטע שלשום הייתי שם ונתנו לי לקרוא איזה שהוא טקסט ואמרו שהתקבלתי לתקופת ניסיון
החתימו אותי על איזשהא חוזה וקבעו לי לבוא ליום צילומים אך תודה לכם קראתי את הפורום הזה למזלי עדיין לא שילמתי כלום וגם אינני מתכוון . גם התקשרתי להודיע שאני לא יוכל להגיע .
אחרי שהודעתי את זה כבר לא היו נחמדים עליי כל כך . השאלה מה קורה עכשיו הם יתבעו אותי או לא כי אני ממש דואג !!!!
יוסי
אוי אוי אוי אני היום חתמתי מה אני עושה ולא נתתי צקים שלי
איריתי
אני מגישה תביעה ייצוגית מי איתי? כבר דיברתי עם כמה נפגעים של קיץ פרסומאים אביב הפקות וכו וכו איך שהם ללא קואים לעצמם דיברתי עם העו"ד שלי הוא מוכן לעזור
כל מי שרוצה להצטרף מוזמן
איריתי
בואו אני אגיד לכם משהו~!!
קיץ פרסומאים אני חתמתי איתם על חוזה ל8 חודשי ושילמתי להם 3000 שקל והדבר היחיד שקיבלתי זה בוק מסכן באיכות ירודה ביותר אל תלכו אל תלכו לקיץ פרסומאים אני הולכת לתבוע את האמא אמא שלהם!!!!!!!!
רעות
לאיריתי (וכל כל שאר הנפגעים) אני מוכנה להצתרף לתביעה!!
את מוזמנת לכתוב לי למייל שנוכל לקדם את העניין
irit_ash@walla.co.il
אירית
היי אירית שלחתי לך מייל עם כל הפרטים אילו נראה לי שני מיילים חח מחכה שתיצרי עימי קשר בברכה איריתי
איריתי
איך המדינה לא מפילה כבר את החברה הזאת אלה שליחי השטן צריך לקבור אותם חיים!!!
עוד אדם שנפגע מהם
היי לכולם...לפני יומיים הייתי בקיץ פרסומאים מרוב טמטומי חתמתי על משהו..ונסעתי הביתה כולי מתלהבת שסוף סוף הצלחתי ליפרוץ....אהמ..
וקרה לי מה קרה לכולכם ...התחלתי פיתאום להפעיל את הראש...והבנתי ש-386 כפול 8 זה לא מחיר נורמאלי ..
וחוץ מזה סוכנות או חברה רצינית שמעוניינת בלקוח לא תיקח מהלקוח כל הרבה כסף...
התחלתי להתקשר אליהם לקראת הערב והגעתי למזכירה ביקשתי מימנה לדבר עם שי או איך שלא קוראים לו..היא אמרה שהוא בישיבה (גם כן ביזנס מן) והוא יחזור אליי עוד חצי שעה...הבנתי שפה וויכוח לא יעזור וחיכיתי חצי שעה כמובן אף אחד לא חזר אליי..וחזרתי אליהם ..הגעתי למשיבון..חה חה ח ...ואז התחלתי ליצחוק...כי הם לא מכיריםפ אותי עדין..
באתי לשם למחרת בבוקר עם אמא ועם עורך דין...הייתם צריכים ליראות את הפנים שלהם..
הסברתי להם יפה יפה מה אני רוצה מהם ומה הם יתנו לי ...והסברתי להם או שאני אלך בצורה יפה או שחבל להם על הזמן...הם התחילו ליצעוק עליי ואז כבר העורך דין ניכנס לתמונה ...כמובן הםפ החזירו לי את כל הכסף....אבל זה לא מספיק לי ...קראתי את כל התגובות שלכם פה ומצאתי את עצמי כועסת עוד יותר...
אני רוצה ליתבוע אותם על שכרמו לי עוגמת נפש...והם ישלמו לי הרבה...מצידי שיחיו בקופסת קרטון או משהו אבל הם עוד יבכו ולא איכפת לי....כל המשפוחה שלהם...

ver_0@walla.co.il
תכתבו לי ...נעשה את זה יחד ...
בהצלחה לכולם בהמשך...
אל תפסיקו לנסות ביגלל המניאקים האלה שעדיין מנסים להוכיח שהם משהו כשהם בעצם כלום..
תמשיכו לנסות אבל לא לפני שתבדקו טוב טוב עם מי יש לכם עסק..

ומצטערת שאני אומרת את זה...אבל ביגלל יהודים כאלהכל העולם שנא פעם את היהודים ואמר של מה שמעניין אותם זה כסף
ורוניקה
אם החברה הזו הייתה באמת אמינה היא לא הייתה דורשת כסף על הפרסום באינטרנט ולא על שום דבר אחר אלא הייתה לוקחת את האחוזים שלה או אפילו הייתה לוקחת מה1500 דולר של היום צילומים אז כנירא שזה באמת בלוף כל החברה זו!!!!!!!!!!
אלמוני שכמעט נפל בפח
היי קוראים לי נוי ואני ילדה בת 10..
וגם אני נפלתי בפח של קיץ פרסומאים בע"מ תחילה הלכתי לאודישן עים בת דודתי ושתינו היתקבלנו לאחר מכן צילמו אותנו לאתר שלהם כמו כול מי שמיתקבל ולראות אים יהיו מפיקים וכאלה שיקבלו אותנו לתוכנית או למשהו אחר..
הצטלמנו ושילמנו המון המון כסף!!!
בסוף הם עבדו עלינו ולא רק עלינו אלא גם על כולם הם עובדים בעיניים!!!!
גם לחברות רבות שלי שהלכו אליהם זה קרהה אני מציעה לכם לא ללכת !!
בברכה
נוי:)
נוי
שלום לכולם חברה הנפגעים!אני מצתרפת לצערכם.אתמול היתי שם ו גם כן עשיתי את אותה הטעות המתומתמת--חתמתי על חוזה נסיון 8 חודשים.אבל לא ביקשה קארין לשלם מייד.קבעה לי יום צילומים ליום שני,אבל בחוזה כתבה 19.04 שזה יום ראשון (ראיתי כבר בבית)ואמרתי לה שביום ראשון אני ממש ממש לא יכולה.אז בעצם היא ידעה מראש שאני לא אגיע.ניסיתי ליצור איתם כשר כל הבוקר--הטלפון כל הזמן תפוס,או פשות לא עונים.בע"פ היא באמת הבטיחה לי הרבה,אמרה שעם כשרון כזה אני בהחלת אצליח במהירות.אמרה לי להביא אמצעי תשלום ליום הצילומים 380 ש"ח +מע"ם כפול 8 חודשים!!!שלחתי לה sms בו ביקשתי לחזור דחוף--כמובן לא קיבלתי מענה.לפחות לא הספקתי להוציא כסף!!!!אני אלך ביום ראשון לאורך דין שלי ואראה לו את החוזה.לא קיים דבר כזה שבמשך 14 יום ניתן לבטל כל הסכם שבעולם??אני אפקסס להם בקשה לביטול ואם יתחילו לעיים אז נדבר כבר אחרת.אשמח להצתרף לתביע יצוגית לפחות למתן עידוד.
חברה יקרים,לא להתיאש!!!!ביחד אנחנו כוח!!!!
נטלי
שלום לכולם , קבלו אותי ל"מועדון"......
גם אני נפלתי בפח , הייתי הקיץ פרסומאים וחתמתי על חוזה , יום למחורת הרגשתי מאוד לא טוב וזה היה יום הצילומים, התקשרתי למשרד והסברתי שיש לי בעיה להגיעה . קיבלתי על זה תגובה מאוד חריפה, שאני חייבת להיצטלם וממתינים לי בסטודיו לצילום. ומה אתם חושבים עם חום של 39 התארגנתי ובאתי ....(לא רק אין להם לב , אלה גם לא חושבים שהתמונות לא יהיו טובות כאשר אנשים חולים?! )
מי ממתין לי ?! מי צריך אותי ?!?! רק רצו את הכסף שלי , למזלי לא היו לי צ'יקים רק כ.א. ... אני לא יודעת ולא מכירה את הרמה של צילום, אבל לפחות הצלם היה אמור להגיד לי שהשער שלי מחסה לי פנים וזה לא נראה טוב!:) חלק גדול של התמונות אפשר פשוט לזרוק....
בקיצור , אני היום חייבת להם תשלום של 380*6. כ.א. שלי עדיין לא חוייב , אבל הם מתקשרי אלי כל כמה ימים ומאימים אלי . מה עלי לעשות ? יש כאן עו"ד ? אני רוצה לקבל יעוץ מקצועי ולראות איך להתקדם עם התביעה?
רונית ק.
שלום שמי לירז שליו
וגם אני כנראה נפלתי בפח הבאתי להם 10 צ'קים שהראשון אמור לרדת ב-18 לחודש מאי עשיתי צילומים עכשיו א ני רוצה לדעת אם אני יכולה לבטל אותם את כולם ולא לשלם להם שקל גם עם עשיתי יום צילומים מעפן שלהם
בבקשה פנינה נשארתי עופדת עצות לנוכח כל מהב שאתם אומרים כאן בבקשה תחזירי לי תשובה
במייל liraz2022@walla.co.il
שלום רונית
דבר ראשון להגיש תלונה במשטרה ואח"כ לבטל את התשלומים,תשאירי את האיימל שלך כאן ונקשר אותך עם החבורה המתארגנת לתביעה יצוגית כנגדם

רונן
שלום רונית
זאת לירז ואני אשמח מאוד לאשאיר לך את המייל שלי כבר הגשתי נגדם תלונה וביטלתי את כל הצ'קים אני מקווה רק שעונשם יגיע להם במהרה

liraz2022@walla.co.il
המשטרה עצרה את הבעלים של החברה ושל החברה הנוספת "אביב הפקות". ראו בהודעות האחרונות בתגית "אביב הפקות" על הפרסום והדיווח באתר של עיתון הארץ.
מערכת סטיפס
חברים וחברות גם אני! (ושאני מתכוון אני אני מדבר על הקמצן החכם השקול) נפלתי בפח!!
קארין הנוכלת קבלה אותי עשתה לי כמה עיניים אמרה לי אתה בנוי להיות כוכב ירח שמש
החתימה אותי על חוזה (שאני לא טרחתי אפילו לעיין בו מאחר והייתה נשמעת לי אמינה והוגנת)
ולא הזכירה בע"פ מה שכתוב בחוזה הולכתי שולל כמובן שסיפורי הוא העתק מדוייק לכלל המגיבים קיבלתי איומי "נפנה להליכים משפטיים" אני שהייתי תמים לא רציתי לעשות בעיות הגעתי לצילומים (מתחנן בטלפון בבקשה אני חייל משוחרר אני לא יכול לעמוד בתשלומים, בוכה)
לאאאא אתה חתמת לנו אם לא אנחנו נתבע אותך מסכת הפחדות ולחצים הגעתי הצטלמתי בלעתי רוק אמרתי מאלוהים המשפט. כיום הצ"קים יורדים 480 ש"ח תבין ותקלין מחשבוני ללא תמורה (אני מתייחס לסכום זה שיורד כל חודש כתרומה לאגודה למלחמה בסרטן) אני רואה את תגובותיכם ומרגיש את ההשפלה את הזילזול בכבודכם שנעשה ע"י חבורת נצלנים חסרי עמוד שדרה לעבוד בעבודה כשרה שתצדיק את המשכורת החודשית המנופחת שמקבלים על גבם של צעירים כמוכם כמוני שלומדים מוקדם מידי שיש חיות רעות ונבזות שאני מאחל להם את הרוע שרק השטן מייחל בכל מקרה מקווה לכולם טוב בהמשך החיים ואם נעשית התארגנות כלשהי או הצעה להחזיר להם כגמולם אני במייל meni09@017.net.il
מ.
אני לא שונה, גם אני רומיתי ע"י קארין ( שאני לא מבין איך עם כל הקללות היא לא מתה ) אני אשמח אם תצרפו אותי לתביעה , אני במייך guy_sela23@hotmail.com
guy
לכל מי שבא לו לדעת אין יותר קיץ פרסומים , המשרד במגדל טויוטה סגור. אפשר רק לדבר איתם בטלפון . מבררים לי איפה יש נציג לשהם ואני יעדכן בהמשך
קארין כ א
היי

חתמתי חוזה איתם (לבן שלי בן 5)באוקטובר 08 ושילמתי להם 3500 שח.

כמובן שהבטיחו לי הבטחות מכאן ועד אילת אך בפועל לא חזרו אליי פעם אחת ונושא הדוגמנות נעלם כלא היה.

יצרתי איתם קשר כמה פעמים וכול פעם הנציגה אמרה תמתין בסבלנות ראיתי את התמונות של הילד וצריך זמן..

אני מפוצץ עד לראש מעצבים מהם וכ"כ פגוע שהצליחו לעבוד גם עלי.

אני טיפוס חשדן אבל ההבטחה של הנציגה ביום החתמת החוזה שהילד יקבל בן 50-1500 דולר הייתה נראית לי אמיתית.

הסכום ששילמתי כאילו עבור האתר(ואכן הוא הועלה לאתר)אבל לא הגעתי אליהם בשביל להעלות תמונות שלו לאתר בשווי 3500

הבטיחו לי כסף, מזומן תוך פרק זמן

בתכלס-עבדו עלי.

מה עושים?

אשמח לעשות הכול הכול

האם ישנה קבוצה שמתארגנת נגדם?

אשמח לעזרה

liori37@walla.co.il


ליאור
גם אני נעקצתי על ידם רציתי רק לדעת אם אין לי את החוזה וכבר שילמתי את כל התשלומים אם אני יכולה לעשות משהו בנידון? יש לי הוכחות של תשלומי הכרטיס אשראי להציג.. האם זה תופס בכל מקרה
למזלי אני נרשמתי אצל לבנה חכים ( בחינם) שדאגה לי לעבודה וככה בעקיפין חזר הכסף.
אני ישמח אם מישהו יכול לעדכן אותי מה ניתן לעשות בנידון והאם יש למי לפנות לקבל חזרה את כספינו?
sharon_pass@hotmail.com
שרון פס
שלום!
שמי אביטל בן דוד
גם אני נעקצתי ע"י קיץ הפקות כאשר בתי ליעד ראתה פרסום שלהם באינטרנט התקשרה אליהם הם כמובן חזרו אליה וקבעו איתה פגישה. אני כמובן לא רציתי לאכזבה ולכן לקחתי יום חופש מהעבודה ונסענו למרכז למקום בו נערכים אודישנים. קבעו איתנו שעה מסויימת ונכנסנו לאחר 4 שעות המתנה ולבסוף כשנכנסנו עשו לליעד מאין אודישן, ואמרו לה שהיא מתאימה כמו לכולם ואז דיברנו על כסף ואמרו שיש לשלם עכשיו כי זה מחיר מבצע, לאחר מספר שכנועים החלטתי לשלם להם את מבוקשם 8 תשלומים של 400 ש"ח לערך. ברצוני גם לתבוע אותם ולקבל את כספי חזרה.
אביטל
גם אני נפלתי בפחמבבקשה צרפו גם אותי אם יש תביעה o_g4@walla.co.il
אורטל
אני יגיד לך טוב מאוד מי הם!
הם אנשים רמאים שלא כדאי אפילו לנסות לחתום עלהחוזה המסריח הזה ולא ללכת אליהם בכלל כי אני הייתי שם קארים עבדה עלי בעיניים היא אמרה שאני פוטוגנית וכו.. אמרה לי שהיתקבלתי ויקראו לי לעבוד!
עכשיו אני מחכה שנה וחצי ועד עכשיו לא קיבלתי שום עבודה ושום טלפון מהם ואם גם את נפלת בפח שלהם את מוזמנת להשתתף בתביעה ולתבוע אותם.

תודה.
תמר
קארין יקירתי זוכרת אותי תמר הפוטוגנית, אמרת לי שהיתקבלתי עכשיו מאמי חכי חכי אני יראה לך מה זה את מתה!
אהה ועוד משהו אני רוצה אחזר כספי יחתיכת מטומטמת תגידי את מסכנה שאין לה גרוש על התחת על מה שילמתי 3,000 ש\קל שיראו אותי באינטרנט שזה אני יכולה לעשוות לבד?!
יתחיכת רמאים עובדים על אנשים בעיינים קארין אני מודיעה לך כאן ועכשיו אני באה אלייך ואני סוגרת איתך חשבון מאוד רציני! אני רק אומרת לך שזה לא יגמר בטוב!.. תתכונני צ'אוו
תמר
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יי
מה מצחיק?!?!?!
תמר
קיץ פרסומאים- רמאים!
הראו אותם בכלבוטק. הבעלים של החברה גונב את הכספים שלנו!
כשראיתי את התוכנית בטלויזיה מיד ביטלתי את השקים שלי ונחשו מה -
הם תובעים אותי בהוצל"פ על אי תשלום.
חצופים- יש לתבוע אותם ולהכניס את העומד בראש החברה למאסר על זיוף, מרמה, גניבה וכו!
רעות
חבר'ה במקום לבלבל את השכל תתחילו לעשות.. הגיע הזמן להעמיד את ראש קיץ פרסומאים במקומו.. לכל המעוניין להצטרף אליי למלחמה :

ortalooshs@walla.com

מחכה לשמוע מכם
אורטל
אורטל, החצופים הגישו תלונה בהוצל"פ בגלל שביטלתי את השקים ומחייבים אותי לשלם אחרת זה יגרר למשפט/ מאסר! אני המומה. חייבת עזרה.
אשלח לך את הפרטים שלי למייל שלך יותר מאוחר חייבים להגיש תביעה ייצוגית ולהשתיק אותם אחת ולתמיד!
רעות
רק שתדעו שחברת אביב הפקות שינתה את שמה ל- gomodels או gotalents
גו מודלס / גו טאלנטס ברחוב יצחק שדה 17 תל אביב
הכל שקרים, מעשי מרמה, תחבולות ועבודה בעיניים!

ראו הוזהרתם! לא לחתום! לא להגיע!
בי
לדעתי קיץ פרסומאים היא סוכנות שיקרית!
אני גם חתמתי ושילמתי לסוכנות ומאז לא שמעתי מהם יותר. כל מי שכתב את התגובות המכפות על קיץ פרסומאים הוא מהסוכנות עצמה.
גם אלו שקיבלו תפקידים קטנים בסדרות, פרסומות וכו' לא קיבלו את כספם.
ירדן
gomodels היא סוכנות בינלאומית שהחברה העיקרית עומדת בלונדון ועובדת כבר הרבה מאוד זמן יש להם הרבה עבודה בתחום בעיקר בחו"ל דיירקט בוקינג היא קיימת לא יומיים ולא שלושה וקיץ פסומאים גם כן קיימת עד היום אין שום קשר ביניהם אני מכירה המון בנות שנכנסו לשם הן הצטלמו איתי לאיזה כתבה מערכתית שעשיתי היינו עשר בנות וחמישה גברים היינו שלוש בנות מרוברטו והיו עוד שבע מגו מודלס הן כן עובדות והכל בסדר אחת מהן סיפרה בדיוק על איזה אודישן שבדיוק הודיעו לה שהיא עברה לאיזה סידרת ריאלטי לא משנה בכל מקרה קיץ פרסומאים זה קיץ אביב הפקות זה אביב בואו לא נמציא שטויות על חברה שלא קשורה בשום צורה אליהם אני באמת רואה שבנות משם עובדות. גם אני נדפקתי עם קיץ בזמנו אבל החלטתי לא להלחם עם אף אחד שילמתי את הכסף וחתמתי עם חברה אחרת עצה שלי תמשיכו גם אתם מי שחתם לא יקבל את הכסף שלו זה סתם כאב ראש ניסיתי לעשות הכל בשביל לקבל את הכסף והדבר היחיד שיצא מה זה זה הוצל"פ כך שיכלתי להמשיך לשלם לעו"ד ולהלחם לאבד עוד ועוד כסף על כלום אבל העדפתי לשלם להם את החמישים אחוז על ביטול יום הצילומים ולסגור את זה ככה שזה לא ירדוף אותי עזבו אותכם שטויות זה סתם לבזבז זמן אנרגיות משאבים על ריק והתביעה הייצוגית שניסו להרים לא התקבלה בבית מפט לאחר שהשופט ראה את הראיות שהיו להצגה וראה הוכחות לחברה לגיטימית של החברה הוא פסל את האישור להגשת טביעה ייצוגית מעבר לזה מי שניסתה להרים את זה שילמה פיצויים על הוצאת דיבה וזה היה ממש לא מזמן לפני חודש בערך באמת עזבו אותכם.. אבל לעולם אל תוותרו על חלומכם תמשיכו להלחם על החלום שלכם להצלחה המשך יום מקסים:-)
איריתי
תיברחו כמה שיותר מהר!
אבל כבר אין קיץ פירסומאים, הם פתחו כבר חברה שישית במשך 5 שנים, הישג גדול. יש להם עכשיו שם חדש.
***********************************************************************************************
אנו "אירגון נפגעי קיץ פרסומאים ואביב הפקות", יש לנו מידע רב ורשימות ענק של נפגעים, לכל מי שרוצה עדיין להצטרך לתביעה. לכתוב למאיל cloi13@walla.com
אנו יוצאים בתביעה יצוגית ודורשים מהם סכום ענק, גם החזר כספכם צמוד+פיצויים ועוגמת נפש.

מהרו וכיתבו לי הרשימה עומדת להיסגר.
קלואי

בקרו גם באתר פורום כלבוטק והיו מעודכנים כל הזמן!.

קלואי
שלום
מבקשת מכל מי שעבד אי פעם בחברת "קיץ פרסומאים", או חב" אביב הפקות" לפנות אלי ואל איתן, אנו ראשי האירגון של העניין הזה.

(הכל יהיה דיסקרטי כמובן),

לכתוב למאיל cloi13@walla.com
נייד : קלואי 052-2528208

נייד איתן 054-2284244

******** אני שמחה לעדכן אותכם שהרשימה של אירגון נפגעי קיץ פרסומאים ואביב הפקות , גדלה ונהייתה ענקית,

תמשיכו להירשם כל מי שעדיין לא פנה אלינו.

אוהבת את כולכם
קלואי
קלואי
שבוע טוב ומבורך לכל נפגעי "קיץ פרסומאים" ואביב הפקות",

אני מבקשת מכל מי שיש לו העתק מוקלט של תכניות תחקיר של כלבוטק על "קיץ פרסומאים" ו"אביב הפקות" שיצור איתי או עם איתן קשר.

קלואי 052-2528208

איתן 0542284244

מאיל cloi13@walla.com

באהבה לכולם
קלואי
שלום ,

גם אני חתמתי עם קיץ פרסומאים עבור ביתי ומאז הצילומים לא פנו אלינו אפילו פעם אחת תמו 8 החודשים בהם הבטיחו כי אקבל זימונים לאודישינים אך לא קיבלנו שום זימון, אני שוקלת לתבוע אותם בביה"מש לתביעות קטנות מישהו יודע מהי הכתובת שלהם כיום ומספרי טלפון אין כל תגובה מהמספר שמופיע על המסמכים.

המייל שלי: ofrada2@walla.co.il

האם יש התקדמות בנושא תביעה ייצוגית
אשמח להצטרף
עפרה


עפרה
עפרה,
תשלחי מייל לקלואי - בחורה מקסימה שתדאג לך כמו שהיא דואגת לכל נפגעי "קיץ פרסומאים"
רעות
נכנסתי לאתר http://www.tluna.co.il וראיתי שאף אחד לא הגיש תלונה נגדם כפי שהמליץ אחד הנפגעים- חבל אולי הם יוכלו לעזור
למי שרוצה ניתן להגיש תלונה תחת קטגורית "חברות"
עפרה
הגשתי בקשה דרך אתר "תלונה". מדובר בזוג שעובדים מהבית ונלחמים בשביל אזרחים חסרי אונים. בכל מקרה הם צריכים פרטים וטלפונים שלהם- וקשה להשיג כי הם כל הזמן משנים את שם החברה.
הכי טוב שתפני לקלואי.
רעות
אני התקשרתי עייהם שנה שלמה וזה לא עזרר הכולללללללללל עשיתי הם איימו השפילו עליבבבבבבבבוו וזההההה עד שגעתי למצב כמו דודו טופז!
חסוי
אביב הפקות הפכה לחברה שיש לה לא פחות מ4 שמות: גו מודלס, גו טאלנטס, גו ישראל והיא רשומה ברשם החברות בתור גו מנג'מנט (go models, so talents, go management, go israel)
נמצאת ברחוב יצחק שדה 17 במגדל נצבא בתל אביב. הם עובדים בדיוק באותה שיטה שמוזכרת פה בפורום, אל תגיעו לשם, אל תחתמו על שום דבר, הם שקרנים וגנבים!
אני לא מאמינה שיש להם את החוצפה להמשיך לפתוח עוד ועוד עסקים בדיוק באותה שיטה של הונאה, איך לא עוצרים אותם? אני נפלתי בפח לפני כמה שבועות.. יש שם אדם בשם שי שלא מוכן להגיד את שם משפחתו ומישהי בשם לי- בלונדינית רוסיה שניהם עובדים על אזרחים תמימים בעיניים. הם אומרים שהמנהלת שלהם נקראת סמדר. אם בכלל יש להם מנהלת. הם הודו שהם נקראו בעבר אביב הפקות.. אז תיזהרו לא ליפול בפח כמוני!!
טלטול
אז ככה!
אני קורל ואמא שלי חתמה איתם על חוזה אוקי הם די טובים ואני בעדם אני כמעט הופעתי בפרסומת ביזכותם אבל ביגלל המנהלת שלי לא יכלתי להישתתף
קיצר זו סוכנות טובה ואני לא מסכימה אם שום מילה שלך את ישר קופצת למסכנות תחשבי טיפה הבת שלך תוך שניה היתה יכולה להיות מפורסמת אהה אז בלי להעליב טיפשה ולא כל כך חכמה אז מה אם קיץ פירסומאים ואביב הפקות אם אותם בעלים אז מה כאילו היתהפך העולם תחשבי טוב לפני שאת כותבת דבר כזה שכל העולם כולו יש דברים יותר חשובים כמו נקמות מתוקות באינטרנט אוקי אז תחשבי טוב טוב טובב
קורל
שלום, ביתי מיוצגת בסוכנות גו מנג'מנט, ואתמול קראתי ופשוט הזדעזתי! מה לעשות? האם לבטל את השיקים? האם באמת יש קשר והם אותם בעלים וכל זה מרמה ושקר! לא יודעת מה לעשות? (ברצוני לציין שרק ב12/8 עלתה לאתר ) והיא רק בהתחלה אין לי שום הוכחות במידה ואגיש תלונה במשטרה. האם זה באמת חבורה של נוכלים מה עושים במצבכזה אנא עינו לי בהקדם זה דחוףףףףץ.
מישל,
הם נוכלים! ביטלתי את השקים שלי קיבלתי מכתב מהוצל"פ. כמובן שהגשתי התנגדות לתביעה, (מספר מסמכים שיגידו לך להכין בארבעה עותקים) + הצהרה לגבי הסיבה שבגללה את מסרבת לשלם את החוב. ההתנגדות שלי אושרה! וכרגע אני ממתינה לדיון עם העו"ד של הסוכנות בבית משפט השלום.. אני ממתינה כבר חודש לזימון..
המשטרה מכירה את הסיפור, את יכולה להתלונן גם אם עדיין לא זומנת לאודישנים, שהרי במדינה מתוקנת את רשאית להגיש תלונה/ להתריע במצב שבו את מגלה שמתבצע איזשהו פשע/ הונאה.
הם לא מזמנים אותי למשפט כי הם יודעים שאין להם סיכוי- הם פשוט מנסים להפחיד כדי לקחת לנו את הכסף.
בהצלחה.
רעות
תודה רעות על התשובה. מה שלא הבנתי האם את גם חתמת במנג'מנט? או בקיץ? אני לא מבינה הם פתחו כמה סוכניות? עם אותם בעלים או שזה סוכנות אחת שכל פעם מחליפים שם וכתובת? צילצלתי וביקשתי לדבר עם שי אמרו לי הוא לא נימצא יותר. אז דיברתי עם סמדר שקוראת לעצמה המנהלת... לא היה לה תשובות בשבילי התחילה לגחך שאלו שטיוית במיץ ושכינראה מדובר בגו מודלס והם לא מודלס הם מנג'מנט. ובעצם על המעטפה שלהם מופיע גו מודלס. ניסתה להיתנער מהשאלות שלי התווכחתי איתה בטלפון ניסתה לסנן אותי אין לי זמן, צלצלי עוד מעט, ושצלצלתי המזכירה ענתה :לא נימצאת כרגע! מתוך השיחה שלי איתה הבנתי שאין עם מי לדבר וזה באמת שקר ומירמה! אז, באמת אלך מחר להגיש תלונה ואבטל את השיקים. השאלה איך ממשיכים הלאה מכאן? מה עושים? למי פונים? אשמח לתשובות גם מי שעשה את זה עם מנג'מנט
האם מישהן חזר כבר מדיון בבית משפט ויכול לספר מה הלך שם?
bi
גם אני נעקצתי ע"י ארון כהן "אביב הפקות" ו"קיץ פירסומים" הם גם נקראים גו מנג'מנט עכשיו
הם עברו מזבוטינסקי 7 רמת גן, למגדלי טויוטה ועכשיו דרך מנחם בגין 92.

ל לחתום איתם בשום פנים ואופן!
לא עם דגנית גרינברג ולא עם קארין!

ותעשו לעצמכם טובה פנו למועצה להגנת הצרכן, תקראו בכל בוטק ושומר מסך כמו גם גלובוס.
ותבינו אם מי יש לכם עסק.
תלחמו!!
אורן כהן גם לומד או למד משפטים (ככה זה שיש נגדך מאות תביעות) אז יש מצב שבית משפט לתביעות קטנות כבר לא מספיק.
בכל מקרה זה גובל בפלילים. תפנו עם מרץ המלחמה ל, מועצה להגנת הצרכן"
הם מכירים את המקרה טוב טוב.
בהצלחה!
אלמונית
חברים, יש דבר חדש בשוק.. אתם מדברים על אביב הפקות וקיץ פרסומים, אבל אני אתמול היתי ב מדיה טי וי.. חברה שקיימת בדיוק חצי שנה (יש לי סבלנות ואפילו הדפסתי לי נוסח חברה מרשם החברות) ושפועלת בדיוק בשיטה שכתבתם כאן בפורום. יש דעות שבעל חברה קשור לבעלים של חברות אלו. אז כנרא הם לא הראשונים ולא האחרונים.. ואנחנו נמשיך לשלם להם על החלומות שלנו..
indigo
קיץ פרסומאים אכן חברה של רמאים הם עוברים מקום כל שנה על מנת שיוכלו לעבוד על אנשים מחדש הם גם משנים שמות כשגל של לקוחות כועסים מתנפלים עליהם וכן יש תביעות נגדם רק שרובם הוסרו מהאינטרנט יש להם מושתלים שמדברים יפה על החברה כנראה זו המנהלת דגנית או קארין שלדעתי זה אותו בן אדם רק עם שם שונה כי חלק דיברו עם זו וחלק עם האחרת.
אבל אל תיחיו בסרט! הם נכנסים בנו דרך הוצאה לפועל ולצערינו הרב אין שום צדק מאחורינו כך שאנו עלולים להידפק.
אז תקישבו טוב!! כל מי שמבטל צ'אקים או תשלום כ"א כדאי מאוד שיגש ישר לתביעה נגד החברה וכך רוב הסיכויים שיפסיד במשפט. אך מצד שני אם תחכו יגיע אליכם הוצאה לפועל ואם לא תגיבו באופן מידי יעקלו לכם את החשבון ואת הרכב. הם יכולים והם פועלים די מהר.
אז אם קיבלתם הוצאה לפועל תגשו תוך 20 יום מקבלת המכתב ותגישו ערר. בטופס של הוצאה לפועל מאחור יש שני ריבועים ובתוך כל אחד הסבר. תקראו את הריבוע השני.
גם אם עברו עשרים יום תגישו בקשה לארכת זמן אפשר!!! תיגשו לעורך דין אפילו יקח לכם 100 שקל או משהו כזה. ואם עיקלו אז תגישו בקשה למעכב ההליכים או משהו בסגנון.
וחברים לא לחתום בשום חברה לפני שאתם בוחנים אותה, שואלים עליה, אפילו אפשר להתקשר לאגודה של השחקנים הם מאוד אדיבים שם.
לא לחתום לאורן כהן הזה או איך שלא קוראים לו!!!!!!!
עוד נפגעת אחת
גם אני לצערי נתפסתי בחכה של גו-מנג'מנט, ביטלתי צ'קים והם מייד התקשרו לאיים בהוצל"פ.
בחוזה כתוב שבמקרה ונפסיק לשלם החוזה פשוט לא תקף ולא כתוב על שום קנס. נחכה ונראה.
ידוע למישהו אם יש תביעה יצוגית נגד גו-מנג'מנט?
נפגע
גם אני נפלתי ברשת של גו מנגמנט! הגשתי תלונה במשטרה על הונאה. ובמקביל ביטלתי את השיקים התקשרו אלי ואמרו לי את יודעת מה ההשלכות של מה שעשית? ולאחר כשבועיים צילצלו אלי לאחר שביטלתי את השיקים אנחנו מעונינים לשים תמונות של הבת שלך בדף הבית את מסכימה?, אנחנו עכשיו קיבלנו מלא עבודה עם הגילאים של הבת שלך עכשיו נתחיל לעבוד איתה ונישלח לאודישנים. בקיצור רצו להפיל אותי בפח שלאחר שביטלתי שיקים שאגיד כן בטח כיאלו שזה לא ברור שזה מלכודת ! אז, בקיצור תיזהרו הם ממש נוכלים!
שלום לכולם.
אותם בעלים של קיץ פרסומאים פשוט רמאים ונוכלים! לא ללכת לא לחתום! עובדים על כולם בעיניים. גם אני הפסדתי קרוב ל5000 שקל בגללם. ושום תוצאה לא קיבלתי. זבלים!
דנה
מיד אחרי התוכנית בכלבוטק, ביטלתי את השיקים.
כמובן ששלחו לי תביעה מהוצל"פ, הגעתי לבית משפט השלום אם כל הטפסים הרלוונטיםוהחל תהליך של עיכוב התביעה. מסתבר שהיה משפט, שלא הוזמנתי אליו ופשוט זיכו את קיץ פרסומאים ברשותה של עו"ד רינת אללוף!
היום הם תובעים ממני 2803 שח שזה כולל ההוצאות המשפטיות- שיא החוצפה!
יש לנו מדינה שאין לה מושג איך לטפל בחלשים. הגשתי מכתבים עם הוכחות לגבי חוסר האמינות של קיף פרסומאים וכלום. מגיעה עו"ד מבלבלת את המוח וכנראה שלימודים של 4 שנים מספיקים לקבוע שהיא יותר אמינה ממני!!!!!!!!!!
אשמח אם משהו יוכל לעזור לי- אין לי לשלם את הסכום הזה ועוד יותר אני לא מעוניינת!
r.expressyourself@gmail.com
רעות
אני חייבת להגיד לך שאת מצודקת במילייראד אחוז!
אני נרשמת להם לפני פחות משנתיים ואני חייבת להגיד שנפלתי בפח שלהם
אבל בזמנו כשנעקצתי על ידהם הם היו "אביב הפקות".
מי שרוצה לתבוע אותם שיצור איתי קשר במיידי!
מייל:av_e@walla.com
הובטח לי ים של ורדים ובמקום זאת קיבלתי ים של זרים!
אבישי(בת)
מישהו יודע אם גם "חן מודלס" כאלה?
אחת
זה מדהים!
כמה שמות יש למנהל הזה של "קיץ פרסומאים"!
ועוד כמה פעמים הוא נכנס לפה כדי לכתוב עד כמה שהחברה הפסטמה שלו טובה וכו'!
הם הופיעו בכולבוטק!
תקשיבו ותקשיבו לי טוב!
אל תחתמו אצלו אם אתם רוצים לראות את הכסף שלכם חזרה!
לי אז בא אחד בשם שי! והבנזונה הזה גנב לי 4000 ש"ח!
אתם חושבם שזה בא לי בקלות?! אם כן, אתם טועים ובגדול!
אביב הפקות בתשלזונה
שי היה עובד בגו מודלס יש להם הרבה שמות.. גו מנג'מנט, גו טאלנט גו אינטרנשנל, גו מודלס בקיצור כול השמות גם אביב הפקות, קיץ פיסומים זה נוכל אחד! אל תיפלו בפח תיזהרו הם כל פעם משנים שם וכתובת..
לכולם!
אני אומרת שזה לא נכון קיץ פירסומים היא חברה רגילה של אפקות אני מדגמנת שמה ואני רוצה כמה שיותר להצליח במיקצוע כל מי שאומר את השקרים האלה אז אני ממש אומרת לכם שזה לא נכון אתם סתם מנסים להפחיד אנשים ואני מציע שלא להקשיב ואני לא אחת שעובדת שמה אני רק נירשמתי מי שמעוניין 0502133888 אני אומרת שהם אחן צודקים בקשר לבית מישפט אם חותמים אז תיהיו בטוחים במה שאתם חותמיםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
דיאנה ניימן
תזהרו לכם מגו מנג'מנט ודומים להם.
חבר שלי חתם להם על חוזה, והסיפור דומה כמו בכל המקרים הנ"ל.
הוא מגיע והגברת חייכנית מזוייפת מחמיאה נותנת לו קטע קריאה קצר וישר על המקום הוא התקבל, היא מוציאה את החוזה והוא שזאת הפעם הראשונה לא חשב שזה עוקץ וחתם
במשך חודשיים הם כבר לוקחים ממנו 350 שקל בחודש, הוא חתם על 8 חודשים, ובמשך הזמן הזה לא קיבלנו אפילו טלפון לאודישן אחד.
הוא התקשר וביקש את המנהלת אמרו ש"יחזרו אליו", עבר שבוע ולא חזרו ולא כלום. התקשרנו שוב וקיבלנו את המנהלת שעונה לשם סמדר, שלפי מה שהבנתי המנהל הוא בכלל אורן כהן.
אמרנו לה שאנחנו מתכוונים לבטל את השיקים, והיא אמרה "אנחנו משווקים אותו, אנחנו שולחים למלהקים והם בסך הכל אלו שבוחרים", מה שמוזר שמחוץ לסוכנות כל מקום שאליו פנינו רצו אותו ישר.
אנחנו נבטל את השיקים, ואם יש עוד אנשים כמונו תדעו שיש לכם את הזכות לעשות את זה.
איריס

שלום לכולם,

הנושא: ביקשתם להגיע לאודישנים, מכרו לכם חבילת צילומים + פרסומים, ואתם מבקשים החזר כספים.
אם מדובר במקרים של חברות: במרום, מדיה טי. וי. תל אביב, MEDIA TV TLV - יכול להיות שיש פיתרון.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בעקבות פניית אדם לסיוע, אבקש ממי שחושב שלכאורה נפגע מחברת "מדיה טי וי" או "במרום" כאשר הוזמן לאודישנים, חתם על הסכם ושילם כסף, יפנה אלי.
עלי להבהיר שלא כל הרגשה לא טובה היא פגיעה הנסמכת על החוק.
לא כל מקרה שבו אדם שחושב שלא קיבל תמורה זו פגיעה.
במקרה שאני מטפל נראה שלכאורה יש דרך שבה אוכל לעזור לבחור להחזיר את כספו.
יכול להיות שגם במקרה שלכם.

אני מתנדב כטוען בבית משפט לתביעות קטנות.

פרטי המקרה שאני מטפל:
בחור הגיע לאתר של "במרום" דרך פרסומת באינטרנט שדברה על אודישנים ל"בורר 3".
http://bamarom.co.il/auditions/index.php

כאשר טילפן נאמר לו שיגיע עם 2 תמונות.
כאשר הגיע נדרש למלא את כל הפרטים.
בשיחה עם "מראיינת" נאמר לאדם שהוא "בדיוק מה שהם מחפשים", אך במקום לקבוע אודישן דובר על מכירת חבילת צילום (בוק) + פרסום.
החבילה במחיר 8X375 תשלומים = 3,000 ש"ח.

למזלו שילם רק 400 ש"ח ולא את כל התשלום כי טען שאין ברשותו כרטיס אשראי.
לטענתו באותו יום ביקש לבטל את ההסכם ללא הצלחה.
בניסיונות לביטול נאמר לו שיהיה חייב לשלם 30%.

כל הניסיונות להחזיר את הכסף לא צלחו.
מלבד הטענות כנגד החברה, בבדיקה שעשיתי כנראה יש "חורים" בהסכם ויש דרך לסגת ממנו או לדאוג לקבל כספים בחזרה.
מאחר ושלחתי מייל ופקס ולא נעניתי וזאת לאחר שיחות עם מי שהוגדרה כמטפלת בעניין בשם בת אל, אנחנו מתכוונים להגיש כתב תביעה כנגדם הכולל החזר כסף ופיצוי.

יש מקרים שניתן לעזור ומי שמעוניין שיפנה אלי:
יש לבצע סריקה של חשבונית + ההסכם ומסמכים הקשורים למקרה ולצרף למייל.
יש לתאר את הקורות *במדויק* מרגע שראיתם פרסומת, דרך הרשמה באתר, כולל תאריכים, פגישות, שמות טלפונים, קביעת צילומים או בקשות לביטול, קישורים של האתרים.. בקיצור הכל!
המייל למשלוח החומרים razuriel@gmail.com
בנושא אנא רישמו: "אודישנים מדיה טי וי, במרום" ובאותה שורת נושא שם מלא וטלפונים.

הבהרה:
לא כל המקרים שווים אבל יש כאלו שניתן בהם לדרוש את הכסף בחזרה.
אני בטוח שיהיה ניתן למצוא אנשים שיעידו ששילמו ועשו את התהליך והצליחו.
מטבע העניין, מאחר שמדובר בהליך משפטי, צריך לבדוק את העובדות לפרטים כולל כל המסמכים.
אני פונה אך ורק לאלו שחושבים שנפגעו והפסידו כסף.
אני מעוניין לרכז כמה שיותר מקרים.
הפעילות בהתנדבות כטוען מוסמך בבית משפט לתביעות קטנות.

בהצלחה תוך כדי יושרה והצדק הטבעי.
אוריאל רז
אוריאל רז
שלום
מי יודע איך ניתן להגיע לקיץ פירסומאים
אני תבעתי אותם וזכירתי למשפט. היות ולא שילמו לי העברתי את הטיפול להוצאה לפועל ותשובתם שלא ניתן למצא אותם
ניתן להתקשר אלי 0503784381 ננוש
תודה לכל מי שיעזור
ננוש
אוריאל,
תבעו אותי וכמובן שהגשתי ערעור בביהמש השלום.
מסתבר שהיה משפט שלא זומנתי אליו והם זיכו את קיץ פרסומאים
ועכשיו אני בצרות גדולות יותר.
אני לא מתכוונת להכנע
אני ממש עכשיו בדרך לביהמ"ש שוב - הם לא ייראו ממני אגורה שחוקה!
רעות- 0546332668
רעות
שלום רב!
שמי טלי, גרה בנצרת עלית, אני בת 13, רוצה להיות זמרת, אמרה לי חברה, שהיא קבר עצלחם, שזה אפשרי אצלכם, אני רוצה לנסות את גורלי,(לא ביזמן לימודים)הינה הדואר שלי, אני בכיף אחכה לתשובה
טובה !
טלי

דואר :tatiana150walla.com / tali15@mail.ru
tali
לכל אלה שמנסים להצדיק את קיץ פרסומאים (אולי אתם בכלל אנשים מטעמם! או איש אחד!)
רק שתדעו לכל מי שלא ראה אבל קיץ פרסומאים הופיעו בכלבוטק וככה גם אביב הפקות ומסתבר שמדובר באותו אדם שמנהל את שתי החברות האלה..
מי שרוצה שיכתוב בגוגל "קיץ פרסומאים בכלבוטק" ויראה בעצמו!
ואגב כמה טיפים למציאת סוכנות רצינית..
1)סוכנות שמופיעה בקרדיטים של תוכניות וסדרות פופולאריות
2)סוכנות שלא תיקח ממכם כסף כי הכסף מגיע מהעבודות שלכם.. סוכן לוקח אחוזים מההכנסות שלהם אבל את הבוק וכל זה הוא ממן..
3)סוכן רוצה לקבל איזו הוכחה שיש לו טעם לייצג אתכם.. אם זה תעודת בית ספר למשחק, מגמת תאטרון, השתתפות בהפקות/חוגים נחשבים..
וכמובן עובר מסך.
זה שאתם באים לפגישה ואחרי שיחה של 2 משפטים אומרים לכם שיש לכם פוטנציאל-בולשיט
זה נשמע לכם הגיוני? אולי בתנאי שהסוכן ראה את הרזומה של זה שיושב מולו.
עובדה שבסוכנויות כמו פרי כפרי, לבנה חכים, לביאה הון וכו' יש סלקציה והם בוחרים בקפידה את המיוצגים שלהם. אני כמובן מדברת רק על סוכנויות שמיצגות שחקנים ולא על סוכנויות ניצבים.
בקיצור הגיע הזמן שתלמדו אחרי לא מעט שנים של התעסקות בנושא, הגיע הזמן שבאמת כל אחד יקח את האחריות בידיים שלו וכן גם להפעיל שיקול דעת והגיון לא יזיק. ותזכרו: האינטרס של הסוכן=למצוא לכם עבודה.
חן
אורן אור אור אור (פייס בוק) אהלן אנשים יקרים אני גם שילמתי מכספי כ2600 שקלים אחרי השירות מהצבא התפתיתי להצליח ולנסות את מזלי אני חתמתי על חוזה עשו לי צילומים הבטיחו לי אחרי 3 חודשים שאם לא יתקשרו אליי או יקראו לי אז שישקיעו בי מהחברה 3 שנים עד שימצאו לי אודישנים או משהו רלוונטי כול שהוא אני בקיץ פירסומים כבר לפחות 4 שנים ולא קיבלתי טלפון אחד ולא כלום החברה הזאת חברה של גנבים ומפתים אנשים לחינם ועושים ים כסף על חשבון אנשים פשוטים כמונו אני מתגורר באזור הצפון הביאו לי סיסימה ושם לאתר של קיץ פירסומים והכול חארטה בארטה חתול בשק אשקארה הייתי מעוניין מאוד להשיג קבוצה של אנשים פה שעבדו עליהם גם ולפנות לעורך דין בתביעת ענק על החברה הזאת ולגרום לה לפשיטת רגל ענקית על כול ההבטחות השקרים והעוגמת נפש שגרמו לנו אני מעוניין מאוד לרכוש עוד אנשים ולהיכנס בהם חזק בתביעה לקבל את כספנו בחזרה
אורן נחום טבריה
גולשים יקרים אל תתקרבו ל"קיץ פרסומאים"!
לקחתי את ביתי ונתנו לה לקרוא טקסט באודישן ואמרו שהיא מעולה וביקשו ממני אלפי שקלים והבטיחו שיקראו לה לאודישן בטלויזיה עד היום לא היה ולא נברא ואני האמא נתנו לי לקרוא טקסט ואמרו לי שאני מעולה וגבו ממני אלפי שקלים ורק בלבלו תמוח עם החירטוטים הפסיכולוגים שלהם!
שקרנים מדופלמים לא להתקרב ולא לשמוע מהם!
רבקה עטרה
יש לי שאלה מקווה שמישהו יוכל לעזור לי.. לפני כשנתיים חתמתי בסוכנות גו מודלס (לבת שלי) ומיד גילתי שמדובר בנוכל גדול ששמו אורן כהן שכל פעם מחליף שמות וכתובות, בעבר היה קיץ פירסומאים, אביב הפקות, גו מודלס, גו אניטרנשנל, גו טלאנטס. בקיצור נעקצתי על ידי אורן כהן! וכשגילית זאת ביטלתי את השקים (הספיק לרדת רק שיק אחד ) אבל גם הספיקו לצלם את הילדה שלטענתם אני חייבת כדי שיהיה לה כרטיס באתר) ברצוני לציין שלפני שבצעתי זאת ניסיתי ליצור קשר עם החברה ולקבל הסברים פשוט לא היה לי עם מי לדבר את שי לא הצלחתי להשיג ההית מלצלצת כל יום כל הזמן היו אומרים הוא יחזור אליך, הוא בפגישה עד שהיה נמאס להם ממני אמרו לי שי כבר לא עובד כאן. סמדר המנהלת היתה מתחמקת ממני כל הזמן וכשכן ההיתי צליחה לתפוס אותה לא היה לה תשובות לתת לי. היום קיבלתי מכתב מהוצאה לפועל על תשלום של 2900 כולל ריבית על החוב בבקשה תעזרו לי מה לעשות עכשיו איך אפשר לערער האם מישהו/י היה בסיטואציה הזו לא אתן לנוכל הזה להמשיך לעקוץ אנשים צריך לעשות סוף לזה! איך אני יכולה להגיש התנגדות בצורה הכי טובה?
מישל
גם אני נעקצתי אתמול עם הבת שלי בת 10 בגו מנג'מנט ב3000 ש"ח
הרמאות שקופה לאחר שביקשתי לבטל תוך כמה שעות, נאמר לי שהכנס הוא 3000 ש"ח

בשום אופן לא להתקרב לגו מנגמנט! רמאים ברמה גבוהה!

קיבלתי המלצה מעו"ד לגשת לתביעות קטנות.

אני מטלבטת האם כדאי לבטל צקים?
לילי
שלום, את האמת שאני רק עכשיו נכנסתי וראיתי כל הכתבות על קיץ פרומאים, זה נשמע מטומטם, אבל אני הבאתי את הילדים שלי ב2008 לקיץ פרסומאים והיא כל כך הצליחה לשכנע אותי לצלם את הילדם ואמרה שהם בטוחנקלטים לפרסומות, ואני מטומטמת הלכתי על זה. היא סינוורה לי כל כך את הראש. אני קראתי פה על סכומים בהרבה יותר קטנים על אודישן ואני נתתי שיקים עלסכום יותר גבוה, כאילו ילד אחד זה ב4300 ש"ח והשני רק ב800 ש"ח ורצתה גם להחתים אותי לאודישן אבל סירבתי למזלי, הבטיחה הרי זהב, יהלום. לאחר מכן היא נתנה לי קוד לצפיה מתי שהתמונות יצאו באתר, וראיתי רק את הילד אחד ואתהשני לא. אמרו לי ללכת למס הכנסה לפתוח תיק, לאחר מכן שהם מצטלמים ושולת להם את האישור ממס הכנסה הם משלמים לי כסף, אך לא קרה דבר והם נעלמו לי מהקשר ואני הלכתי וביטלתי שיקים אבל שולם להם בסכום של 2300 ש"ח, אחר כך הם שוב התחילו להתקשר אליי בקשר לשיקים, הסברתי להם שהם נעלמו לי ושאלתי איפה עוד ילד אחד הם אמרו לי ש יופיע בקדם. הערתי להם כש אראה את הילד השני באתר אזאמשיך לשלם ו לא ראיתי אותו באתר לפי הקוד שנתנו לי, ראיתי רק את הילד אחד. כעבור שלוש שנים, כלומר שנה שעברה קיבלתי מכתב מהוצל"פ שהם הגישו את השיקים שליאני עוד לא שילמתי, אבל מה עלי לעשות? תעזרו לי בבקשה
לא ידוע לי על זה כלום
AXE מה יהיה איתך
באותו הנושא: