6 תשובות
תכתבי לי בפרטי אני אנסה לעזור
שהוא יסתכל לך בעיינם ויגיד לך אני אוהב אותך ותאמיני..
לפי היחס, הדיבור אלייך,
איך הוא מתייחס אלייך בשונה לאחרות.. ^^
שימי לב אם העיניים שלו מופנות אלייך \ מתעכבות עליך. ובכלל, אם למשל שאתם יושבים עם כמה חברים. הגוף שלו מופנה לכיוונך:) אבל כמובן שזה לא מחייב.
הוא מנסה למשוך אליך תשומת לב (מחקה אותך וכדומה), מציק לך, מדבר עליך הרבה, מנסה לראות מה את אוהבת ;) הוא בעיקר מסמיק לידך... או פוחד לדבר לידך. הוא מסתכל עליך, הוא עוקב אחרי מה שאת עושה, הוא מנסה למשוך את תשומת הלב שלך, אם מישהו יהיה מאוהב בך את תדעי, אם את והוא לא מדברים אחד אם השני אז ככה: הוא מתנהג לידך כמו מתומת - הוא מדבר לידך בקול מסתכל עליך עד שאת מפסיקה להסתכל עליו מנסה להיות לידך (לבד/אם חברים שלו) ופשוט להרגיש את זה.. בכלל, אם הוא שונה ממה שהיה מכל הבחינות, יותר רוצה לדבר לשבת לידך, הם את מסתכלת עליו ורואה שהוא שקוע בך עוד לפני שהסתכלת, וככה זה קורה כל פעם יש סיכוי שהוא מרגיש משהו, אם את רואה שהוא מסתכל אלייך יש לו מבט רגיש כזה והוא מסמיק...
בגדול אפשר לזהות את זה לפני סמני הגוף אם את מרגישה שהוא טיפה לחוץ בקרבתך או אם הוא מרבה להסתובב איתך אם את מתקרבת עליו והוא לא נרתה בגדול כל בן אדם מתנהג אחרת בזמן שהוא אוהב. המוח שלנו אוהב לשגע אותנו במצב כזה כמו שאת יכולה להעיד על עצמך.
כשהוא לא נסתכל על אף בחורה אחרת
אם הוא מסתכל עליך הרבה, מתלחשש ומסתכל עליך, בוהה בך שהוא מדבר עם חברים, מנסה לעמוד לידך כדי שתתייחסי אליו, נרשם לדברים שאת נרשמת אליו הולך לכיתות שאת הולכת אליהם, מנסה להתערב בכל דבר שקשור אלייך אם זה עם חברים משותפים שלכם כל מיני כאלה...
בדרך כלל בכל גיל יש התנהגות אחרת
בהנחה שזה גיל 13 ומעלה - בעיקרון הילד כשלידך הוא יתייחס אלייך יותר מאחרים, או אם יש מצב שהרוב כועסים עליך אז הוא ייגן עליך, אפר להגיד שפושט את תראי שהוא מראה התנהגות שיותר קשורה אלייך מאחרים, יש חוק שאומר שאם את מרגישה שמישהו רוצה אותך אז רוב הסיכויים זה כך ועצה שלי אל תחכי שהוא יעשה את הצעד אלא תזמי את כבר את הצעד.
אם הוא מכבד אותך,
אם הוא מתנהג סביבך בצורה שונה ממה שהוא מתנהג שאת לא בסביבה,
מ - מבט - מביט עליך ככלשהו יכול ובכל מצב.
ח - חיוך - מחייך אליך.
ר - רוצה להיות בחברתך
מ - מחזר אחריך - שולח שירים, מתעניין בך, שולח חברים להעביר מסרים.
(קונג פו - עוזר נאמן (אונליין) )
וואו, כל הכבוד על ההשקעה
תשמור את זה לעוד שאלות בנושא!
הוא העתיק את זה מאיפושהו.
כמו;שמבקשים המלצות לסרטים, חלק המשתמשים מביאים רשימה ארוכה של סרטים, והרשימה הזאת דומה לשאר הרשימות שמביאים המשתמשים האחרים.
ומאיפה הרשימה!, מסטיפס. אז אני חושבת שמה שהוא כתב, זה בכלל מסטיפס, או מאתר אחר..
תעשו מינוסים!
אנונימי