7 תשובות
היה לי סיפור אהבה אחד שנמשך עד היום, בע"ה (:
סתם נדלקתי על אחד, ידיד של חברה שלי. היא שמה לב לזה והיא ממש לחצה עלי שהיא תשדך ובסוף הסכמתי.
בהתחלה היה מביך כי היא הכריחה את שנינו אבל בסוף כן היינו ביחד ובלה בלה בלה - שנתיים וחצי ביחד.
היינו מדברים מלא שעות שיחות של אוהבים ואז גיליתי שיש לו חברה והוא מסתיר אותי ממנה וממני אותה ובנוסף הוא מדבר עם עוד שלושה בנות במקביל. מניאק.
תקציר של השנה האחרונה שלי: (בקצרה) חח
היינו ביחד, נפרדנו, חזרנו, רבנו, נהיינו ידידים, אמרתי לו שאני רוצה אותו, הוא אמר שהוא נפגע יותר מדי ועבר הלאה, אחרי שבוע אמר לי שהוא מצטער והוא רוצה אותי, אמרתי לו שאני צריכה לחשוב על זה, חשבתי על זה- רציתי אותו, רבנו, לא הבנו מה נסגר ביננו, נפגשנו, התנשקנו, חזרנו, היינו חודשיים ביחד, הוא הלך למסיבה ונמרח על משהי, רבנו, נפרדנו, הוא שלח לי שהוא מצטער ומגילה ארוכה, אמרתי לו שפה זה נגמר..

נראה לי שפספסתי פה איזה פרידה שתיים
אנונימית
חחח נדלקתי על המורה שלי!
אמא זה כל כך עצוב, שאני דלוקה רק על המוזרים
Hהכל התחיל ביום אביבי אחד..

נראה לכם?!?!? סתם הנה:
ישבתי לי עם האקספיריה שלי בספה הפייסבוק פתאום מישהי התקשרה אליי מחסוי עניתי: "הלו? " "שלום מאמי" "מיזה" "מישהי.." "נו מזה ומה רצונך?" "אני רוצה להכיר וקוראים לי שנה" אמרתי יאללה נזרום.. אחרי 3 ימים שדיברנו והכרנו אחד את השנייה בסקייפ ואפילו נפגשנו (היא גרה באותה שכונה אותי:¶) התחלנו יותר לדבר כמו אוהבים להכיר יותר עד שנהיינו חברים שבוע ואחרי שבוע היא לא עונה לי להודעות יום-יומיים-שלוש התקשרתי הכל ובסוף מה התברר לי? שהיא לא רצתה להמשיך אז במקום פרידה נורמלית היא החליטה פשוט לשכוח הקיצר לא ידעתי אם לצחוק או לבכות.. ואני קורא לה "הנעלמת" ^_^
דנה ***
הסיפור הכי הזוי ששמעתי אי פעם
אנונימית