5 תשובות
תביאי לה כל מיני דברים שהיא אוהבת כמו דברי עיניין ותכיני לה מזה קולאז של מתנות (: ותכיני לה גם ספר תמונות שלכן ביחד עם ברכה מיוחדת
לדעתי תעשי לה כמו מין אלבום כזה ותשימי תמונות שלכם ביחד
הי
תיק כלי רחצה, מלא בכל מיני, כמו: מסרק, דאודורנט, סבון וקרם ידיים.
חמסה לתלות על הקיר.
ספר קליל עם עצות לחיים.
יומן ריק לכתוב חוויות.
תמונה יפה לקיר.
צמיד יפה או שרשרת.
בובה פרוותית, או כרית עם ציור.
פד לעכבר יפה.
תיק קטן לערב.
של או צעיף יפה.
כיסוי לסלולאר.
תמונה של שתיכן בתוך מסגרת.
בהצלחה.

משהו אישי, שהיא תוכל להסתכל ולהיזכר בך. אלבום תמונות של שניכם נשמע מעולה, כשבין דף לדיף תכניס שיר יפה על חברות או געגוע.
משהו אישי.
חברה שלי עברה ללונדון ל4 שנים לפני 3 חודשים והלכתי לפתח את כל התמונות שלנו יחד, שמתי אותם באלבום מאוד יפה שקניתי לה ובכל עמוד כתבתי לה משהו קטן ואישי שלנו.
הבאתי לה את זה עם עוד ברכה של 3 עמודים (אפשר פחות, יותר.. כל אחד ומה שהוא מחליט ).
חברה אחרת שלי נגיד קנתה עם עוד 2 חברות שעון כזה מאוד יפה שיש עליו את התמונות של כולן ביחד ושל כל אחת עם הילדה שטסה בנפרד וזה עכשיו בחדר שלה.
ההורים והאחיות של הילדה קנו וילון יפה כזה וארגנו את כולנו יחד וכול אחד כתב לה על הוילון ברכה.. אולי זה לא יצא ככ יפה כי זה היה גם עם הבנים ובואי נגיד שאין להם כתב מי יודע מה חח אבל ביקרתי אצלה שם והיא גם צילמה לנו תמונות שהיא שמה את הוילון והיא אומרת שזה מאוד משמח אותה, וזה כיף לה להסתכל על זה.. ונגיד בלילות שקשה לה קצת שם היא מסתכלת על הדברים שהבאנו לה.
עוד רעיון של אחת הבנות היה פשוט לקחת תמונה ולמסגר אותה ושהיא תתלה על הקיר שלה - ומאחורי יש ברכה מאוד מאוד יפה, אישית ומרגשת.
מקווה שעזרתי, ובהצלחה ;)♥