13 תשובות
זה ממש לא משנה.
אבל מים קרים גורמים לשיער להיות מבריק יותר.
זה א משנה אבל מים חמים מוציאים את החיידקים שזה טוב.. שנה טובה =)
בלבלתם אותי כבר! חח XD
אחת אומרת שזה מבריק תשיער (מים קרים)
והשנייה שמים חמים מוציאים חיידקים...
טוב אז מעכשיו אני יתחיל עם מים חמים ואז אחריי המרקח מים קרים D:
וממתי יש בשיער חיידקים? O:
קרים... חמים... העיקר לקבל תענוג
מיכאל גור מומחה סטיפס
נראלי מים חמים יותר טובים כי כמו שאמרו כבר המים החמים הורגים חיידקים וגם פותחים את הנקבוביות
יש הממליצים על המעבר החד ממים חמים למים קרים וחוזר חלילה. אני בעד מקלחת חמה ומפנקת.
ד״ר ענת פלדמן מומחית סטיפס
חוץ מכל מה שאמרו מים חמים מייבשים את העור. השילוב הנכון (לעשות בעיקר בבוקר) זה להחליף בין מים חמים לקרים במקלחת וככה את מקבלת את הבונוסים של שני הדברים ובנוסף זה עוזר להריץ את זרימת הדם בכל הגוף ולהעיר אותו.
בוקר-טוב.
אנונימית יקירה, אכתוב ואייעץ מתוך ניסיוני האישי, כדאי להתחיל מקלחת במים חמים (כמה שהגוף סובל) להסתבן ולישטוף במים חמים ע"מ לנקות את הליכלוך/הזיעה, ומיד להעביר למים קרים (גם בחורף) כדקה, דקה וחצי, מים קרים סוגרים את הנקבוביות, מזרימים את הדם, מונעים התייבשות העור והקרקפת, מונעים היווצרות קשקשים, מחיים/מרעננים, מעבים ונותנים ברק לשיער.
הכי חשוב סיום מקלחת במים קרים "מ ח ס ן " מפני רגישות לקור, התקררות/הצתננות - א י ן,
עור הגוף תמיד בוהק/חי.
אני שןחה בים גם בחורף, כל שכתבתי הוא על "קצה המזלג", מניסיון לומדים טוב יותר.
שנה-טובה,
שנת בריאות, הצלחות ומחשבות צלולות ובריאות בחיים.
שלום אננומית,
גוף האדם אינו "סובל" קיצוניות. מאידך, אין להתקלח במים חמים מידי בדיוק כמו שאין להתקלח במי קרח.
התשובה הפשוטה והיעילה ביותר היא להתקלח בטמפרטורה אשר גופך חש הכי בנוח, ללא קשר לשום אימרה אחרת.
לשאלתך, אז עדיף להתקלח עם מים קרים, זה מחסן את הגוף יותר, אך ברור לי שלא תהיי מסוגלת להתקלח עם מים קרים ולכן תתקלחי עם מים פושרים ואם אינך מסוגלת לכוון את המים תודיעי לי ואני אבוא לכוון לך את המים
נביא הזעם מחדרה
יש אנשים שיעדיפו מים קרים, יש אנשים שיעדיפו מים חמים. זה גם תלוי במזג האוויר. וזה גם תלוי במצב בריאותי של האדם.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית סטיפס
לכל מי שאמר שמים חמים הורגים את החיידים הרי זו שטות, חיידים לא מתים בטמפרטורות כאלו אלא רק בטמרפטורת הרתיחה (100 מעלות, לכן ככה מחטאים מים), ואף אחד לא מתקלח בטמפרטורה כזו. בכל טמפרטורה חמימה פחות מ100 החיידקים רק מרגישים בנוח יותר ומתרבים מהר יותר.
סטיב
הסיבה לצורך המיותר למדי במרקחי שיער זה הכמויות המופרזות של כלור במים. בדיוק כמו התחושה אחרי צלילה בבריכה. מים חמים פותחים את הנקבוביות בעור ומאפשרים לרעלים כשכלור זה רק אחד מהם, מישהו ראה פה פעם דו"ח של כמות הרעלים שיש במים?
חומצה פלואוסיליצית (חומר שאוכל מתכות וחורט זכוכית) היא אחת מהמסוכנות. משרד הבריאות ממליץ לא להתקלח ולבשל עם מים חמים. מי ששותה מי ברז מסכן את בריאותו, מים 'מינרלים' מבקבוק אותו הדבר רק שמי שתייה יכולים להגיע למאות חלקיקים למיליון PPM. מים קשים הם הסיבה העיקרית להתפרקות הגוף בטרם עת. לתחלואים רבים. אז למה לגרום לגוף לשתות את אותם רעלים במקלחת? הספיגה שונה אבל עדיין יש ספיגה גם בגלל שבחום הרעלים הופכים לאדים ואז נכנסים למערכת הנשימה ואדים גם נספגים בעור, זה נקרא VOC - תרכובות אורגניות נדיפות.
החיידקים כמה מפתיע טובים לנו, אנחנו חיים איתם מרגע קיומנו. הסיבה שתינוקות מכניסים כל דבר לפה זה כי מדובר בריפלקס השרדותי שמחזק את מערכת היסון. האובססיה לחיידקים מוגזמת. החיידקים שהמים החמים הורגים זה חיידקים טובים לגוף שנמצאים בקיבה, חיידקים שעוזרים לעיכול. יותר בשתייה. בשתייה זה יותר משמעותי.
בסוף הכתבה על המים החמים יש סטירה מאוד גדולה. מי שחד חושים ישים לב לדבר ההזוי הזה שנקרא מחקרים שמוכיחים שפלואור טוב לשיניים, אז בואו נשים לכולם במידה שכביכול נמוכה שתתאים לכל גיל. באמת? כלומר הם מצפים שנאמין לזה כשאנחנו שותים מים והם ממש לרגע שוטפים את השיניים זה יגן עליהם? ומה לגבי השימוש בעיקרי, ספיגה בגוף?
שיראו מחקרים עד מחר, ההגיון מנצח והמחקרים בארץ אינם אובייקטיבים. זה רעל לשתות ורעל לבשל ורעל להתקלח!
מים הם H2O נכון? זה לא מה שיש לנו במים.
הטבע מייצר H20 אבל הזיהום מפר את האיזון הזה. יש צורך לטהר את המים אם רוצים להיות באמת בריאיים. אנחנו לא סתם מעל 70% מים, כמעט כל חוסר איזון שנגרם בגוף, מים מנסים להגיע לאיבר כדי להחזיר את הגוף לאיזון.
תראו בבקשה סרטון של חצי שעה על מים מזוקקים. רק השם מרתיע אבל מדובר ב-H2O.
יש הרבה מאוד רופאים בעולם שממליצים על שתיית מים מזוקקים, נכתבו הרבה ספרים בנושא והמיתוס כבר מזמן לא קיים בתודעה של הרבה אנשים.