7 תשובות
מי אמר לך את זה?!?!
שואל השאלה:
ראיתי באיזה תמונה בפייסבוק שאלו מי יודע ממה עשוי מרשלו והיה שם בתגובה עצמות דגים
ורשמו לו נכון..
כן,
במרשמלו יש ג'לטין,
וג'לטין עשוי מעצמות של דגים,
אני היחידה שלא אוהבת מרשמלו? זה פשוט מגעיל
כן, שמעתי שכן:O
בדקתי את זה... מרשמלו לצמחוניים עשוי מעצמות דגים... הרגיל לא
שואל השאלה:
יש כזה דבר מרשמלו צימחוני:O
כן במרשמלו יש חומר שנקרא ג'לטין שהוא עושה את המרקם הזה של המרשמלו. אני יודעת שגם יש במילקי ובקרמבו. זה כולה ג'לטין את לא צריכה להפסיק לאכול את זה עכשיו חח