7 תשובות
היופי לא כזה משנה.. מי שיאהב אותך יאהב אותך בזכות עצמך ובזכות מי שאת
אנונימית
היי, אל תתייאשי... יש היום המון שיטות לרדת במשקל... תזונה נכונה והליכה כל יום... שימי לך שירים באוזניות ותעשי הליכה או אפילו תלכי לחדר כושר... תנסי אפילו ללכת לדיאטנית שתדריך אותך... אין אף אחד מושלם... לכולם יש חיסרון ואנחנו מנסים לתקן אותו... אם את צריכה משהו אני בפרטי... בהצלחה...
זה באמת לא קשור במשקל.. אני נראה טוב יחסית ויש לי חברה שהיא מלאה ואני הכי אוהב אותה בעולם.. זה תלוי במה שאת משדרת ואיך את עם אנשים
אנונימי
תקשיבי לי טוב, אם את רוצה לרדת במשקל זה בסדר גמור, אבל אל תעשי את זה בשביל אף אחד חוץ מבשביל עצמך כי אני נשבעת שאת תתחרטי על זה את תרגישי פתית וזה בא מניסיון, תמיד טוב לאכול בריא, ולהתעמל, היי ספורט זה כיף זה ממכר אם עושים את זה הרבה..
אבל אם את רוצה לאכול חתיפים ממתקים שזה עושה לך טוב, אל תמנעי מעצמך! תיראי את אדל המושלמת! ולהגיד לך את האמת אם מישהו עוצר את עצמו מלהיות איתך כי את מלאה, תאמיני לי הוא לא שווה את זה, רוב הנשים במשפחה של אמא שלי מלאות כולל היא, והן תפסו לעצמן גברים איכותיים. באמת חח, ואני מבינה אותם! אלו נשים חזקות! נשים מצחיקות, כיפיות חכמות, מבינות עיניין, מלאות שמחת חיים ואהבה, והן לדעתי מודל חיקוי מצויין בישבילי. חוץ מזה יש מלא אנשים כולל אני שלדעתם זה טוב שהבחורה מלאה:) לכל אחד יש את הטעם שלו בנשים או גברים, אז תעשי מה שטוב לך ואל תשימי זין על מי שאומר לך אחרת!
הם צודקים... את צריכה להרגיש שלמה אם מה שאת עושה ולעשות את זה בשביל עצמך והעיקר להנות ממה שאת מחליטה...
תזכרי תמיד לחשוב על היתרונות שלך ולהיות שמחה עליהם, כי אני בטוחה שיש בך 1000 ושמונים יתרונות פשוט את לא רואה אותם! וחבל
היי ואני יספר לך סוד, חסרון בישבילך הוא יתרון למישהו אחר. ככה העולם עובד, כולם שונים, לכולם יש את האני הפנימי שלהם שבונה את האישיות שלהם.