6 תשובות
למה לא לשאול רב? על כל דבר אפשר לחזור בתשובה, גם על איסורי כרת.
שי זילברשטיין מומחה סטיפס
באמת מצאת מקום טוב לשאול...-_- *ציניות*
בכול אופן בקשר לגבר היהודי שהיה עם שיקצע, התיקון ממש ממש כבד ועוד שהיא קשורה אחריו ככלב לבית דין של מעלה יענו למשפט הסופי (ממ לא נעים) ובקשר ליהודיה שהייתה עם שייגעץ אז זה גם בעיה חמורה מאוד וכן זה כרת גם לו וגם לה, לגבי תיקונים ועוד תשובות ופירוט תשלח שאלה לרב מוצפי (פוסק) באתר "דורש ציון" תקבלו שם תשובה כמו שצריך^_^
בהצלחה..
ה' יעזור..
יהודיה ששכבה עם גוי לא חייבת באיסור כרת, אבל בגילוי עריות, ובזה שהיא נטמאה ע"י ערל.
יהודי ששכב עם גויה לא חייב באיסור כרת, רק אם הוא שוכב עם יהודיה הוא חייב כרת כי יהודיה היא קדושה ולכן האיסור חמור יותר, אבל כתוב בזוהר הקדוש שחיבר רבי שמעון בר יוחאי שיהודי ששוכב עם גויה אז הנשמה שלה נדבקת בו גם בעולם הבא והוא מתאר לנו את זה שזה כמו שפרצוף של כלב אימתני ומפחיד כל הזמן מול הפנים שלך נמצא בעולם הבא רח"ל.
בלי קשר 2 המקרים זה גם גילוי עריות שזה איסור חמור ביותר.
אדם שעזב את דרכו הקלוקלת והחליט לחזור בתשובה שלמה אז התיקון שלו זה ללמוד תורה, תורה, ותורה!
יהודי שבא אל גויה עבר על דברים רבים וביניהם - זרע לבטלה שזה חמור ביותר.

יהודיה עם גוי - עוון גדון, והיא יכולה לאבד את חלקה גם בעולם הזה וגם בעולם הבא.

אם אתה שואל לגבי מקרה ספציפי כלשהו, עדיף לפנות לשאלה ועצה לרב פוסק באזורכם ולא לפורום.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית סטיפס
קיום מצות טבח ברית המילה אינו לצורך תועלת רפואית או אחרת אלא אך ורק לצורך עבודת האלוהים. יתר על כן, התלמוד מבהיר באופן חד משמעי שברית מילה בהחלט מהווה סיכון רפואי! המילה מוגדרת בהלכה כסכנת מות. היהדות ההלכתית מודעת לעובדה שברית המילה היא מצווה שיש בה סיכון רפואי עד כדי סכנת מות. למרות זאת קובעת ההלכה שצריך לבצע את ברית המילה משום שכך ציוונו האלוהים. ועל כך כתב גדול הפוסקים בכל הדורות, הרמב"ם, במורה נבוכים חלק שלישי פרק מ''ט: " ולא ניתנה מצווה זו (ברית המילה) להשלים חסרון הבריאה, רק להשלים חסרון המידות והנזק הגופני המגיע לאיבר ההוא הוא המכוון.. אבל תחסר בו התאווה היתרה על הצורך, והיות המילה מחלשת כוח הקושי (את הזיקפה) ופעמים שתחסר ההנאה הוא דבר שאין ספק בו, כי האבר כשישפך דמו ויוסר מכסהו (הערלה) מתחילת בריאתו יחלש בלי ספק, ובביאור אמרו חז''ל: ''הנבעלת לערל קשה לפרוש ממנו'' כלומר, מטרת ברית המילה היא הרצון להקטין אצל גברים יהודים את הכושר וההנאה המיניים ואצל נשים יהודיות את הפיתוי מהנאה מינית יתרה הנובעת מיחסי מין מענגים עם ערל. המונח "זהות יהודית" אינו קיים בהלכה. ההלכה היהודית מתייחסת למחלל שבת בפרהסיא בחומרה רבה יותר מאשר ליהודי שלא עבר ברית מילה! כך נפסק בשו"ע הלכות שחיטה ס"ב, שמחלל שבת שחיטתו פסולה והערל שלא מל שחיטתו כשרה. כלומר, אם מחלל שבת שוחט אסור לאכול את הבהמה כי הוא נחשב לגוי, אבל מותר לאכול מה שנשחט על ידי יהודי ערל שלא נימול. אם כן, מי שיש לו בעיות עם "זהותו היהודית" בקשר למצוות הדת כדאי שידע שמבחינת ההלכה הרבנית עניין השבת חשוב יותר מעניין ברית המילה. הערלה אינה סרח עור מיותר. זהו מנגנון תנועתי מופלא שנע למעלה ולמטה כמו בוכנה, מנגנון המכיל עשרות אלפי קצות עצבים שמענגים את הגבר כמו שהדגדגן מענג את האישה. משגל עם ערלה יותר מענג את שני הצדדים.
המילה אינה כלל מאפיין של היהדות. היא מאפיין של ציבור פרימיטיבי, ברברי ונבער, שטובח את עטרת פין ילדיו באכזריות נוראית, בלי שום הצדקה רפואית, על-פי כל המחקרים. מציצת הפין המדמם ליד הקהל המצחקק אף היא מחזה נלאה שגובל בפסיכופטיה. גולת הכותרת היא קבורת הערלה שזה מנהג פגאני והזוי. במקום לקיים מצוות ומעשים טובים אנו כורתים אברים, מעלים עולות וקוברים איברים של יקירינו. זה נשמע חולני, אכזרי, ברברי ופרימיטיבי.. להלן רשימת מקצת מדינות העולם החשוכות בהן נימולה רוב אוכלוסיית הזכרים, רשימה המדברת בעד עצמה: אוזבקיסטן, אזרבייג'אן, אינדונזיה, איראן,, אלג'יריה, אפגניסטן, אריתריאה, אתיופיה, בחריין, בנגלדש, ג'יבוטי גרוזיה, גמביה, דרום אפריקה, דרום קוריאה, קונגו, טונגה, טוניסיה, טורקיה, טורקמניסטן, כווית, לבנון, לוב, מלזיה מצרים, מרוקו, ניגריה, ניז'ר, סודאן, סומליה, סוריה, סמואה, עיראק, ערב הסעודית, פיליפינים, פקיסטן צ'אד, קזחסטן, קטאר, קמרון ותימן. ברוב המדינות הללו מבוצעת המילה מטעמי דת. הרשימה מוכיחה כי מדובר בעיקר במדינות ערביות- מוסלמיות, מהמזרח התיכון, מהיבשת השחורה ומהעולם השלישי. בחלק מהמדינות הפרימיטיביות הנ"ל כורתים אף את דגדגן הילדות (=ברית מילה לנשים). אותה אכזריות פגאנית ואותה מטרה- דיכוי התשוקה המינית. גם האלימות מאפיינת את הנימולים! הטראומה נותנת את אותותיה! אין לנו שום צורך לחזור על מעשהו ההזוי של איזה עיראקי אגדי בן 99, אברהם, שחתך לעצמו את איבר מינו בגיל 99, כמעט שחט את בנו יצחק והשליך את בנו ישמעאל ואת הגר פילגשו מביתו, בלי שום רגש אנושי. ברית מילה הוא מנהג אלילי חשוך ואכזרי של שושלת המלכים במצרים שהיהודים אימצו. חיתוך איבר המין אינו מתאים לאדם שפוי ומוסרי. זוהי אשליה פסיכופטית לחשוב שזה רצון הקב"ה. כתוב בפירוש במקרא: "ומלתם את עורלת לבבכם" וכן: "כי חסד חפצתי ולא זבח". כשם שלא מבצעים עונש של "עין תחת עין", אין אנו מצווים לכרות איברים מגופנו/ מגוף ילדינו. ממשיכים לשקר אותנו בשם המסורת וההלכה. אלוהים יצר את הגבר עם העורלה המופלאה, לא על מנת שנכרות אותה באכזריות.
באותו הנושא: