10 תשובות
יש היום חבילות ללא הגבלה בשוק, אבל יש תוכנה חינמית באינטרנט לשליחת SMS. הנה קישור:
אפשר דרך gmail
בגי'מייל זה מוגבל, אי אפשר לשלוח לכל החברות
שריה מומחה סטיפס
יש בתשלום
שמן מאוד
שלום רב,

נכון להיום אני לא מכיר תוכנה חינמית, היו מספר תוכנות בעבר אבל הן כבר לא קיימות.
את המחיר הכי זול תוכל למצוא ב globalsms.co.il
צחי
התגובה הראשונה לשאאלה מפנה לאתר - www.freesms.org.il/ - בדקתי את העניין וזה לא כל כך פשוט. אחרי ששולחים הודעה, לנמען מגיעה בקשה לשלוח SMS בעצמו לאיזה מספר בשביל לקבל את ההודעה או להירשם לאתר בעלות 20 ש"ח. בקיצור, לא מתאים לעידן שלנו.
איציק
מצאתי לבד--עובד יופי.. אבל רק באנגלית...
http://www.e-freesms.com/sms.php
יש דרך אי סי קיו אבל צריך להירשם ולהוריד (את הישן בחדשים אין וגם זה למספר חברות מוגבל) זה ממש שימושי
אנונימי
http://www.e-freesms.com/sms.php זה אתר ספאם שברגע שאתה שוח הודעה אחת הוא לא שולח לך אותה והוא גם לא מפסיק לשלוח לך את שם האתר בהודעות אי אפשר למחוק אפילו כי נשלחת שוב הודעה
אני
מסתבר, על פי בדיקות שעשיתי, כי כל האתרים שספקו משלוח סמס חינם בשנים האחרונות פשוט ותרו על הרעיון ופרשו וחלקם גם הסבירו זאת (כמו למשל text me) בחוסר אטרקטיביות מצד הגולשים בשל מהפכת הסלולר בארץ ומשלוח הסמס בחבילות הכל כך זולות בלאו הכי. מה שנשאר - איי, סי, קיו, שלפחות על פי הנסיונות שעשיתי, משלוח הסמס לא פשוט כלל כמו בעבר (חבל) ולגבי gmail, גם כאן עדיין לא הצלחתי להבין את השיטה אם אכן קיימת גם היום למשלוח סמס חינם.

מישהו העיר לגבי האתר www.e-freesms.com/sms.php ואמר כי מצא ובדק ואכן עובד מצויין אם כי רק באנגלית. אכן, בדקתי והצלחתי לשלוח סמס דרך האתר הזה, נכון, רק באנגלית, אך עדיף לשלוח משהו מאשר כלום... ולגבי ההערה של אחר בנוגע לאתר הזה כאילו זה אתר ספאם, לא מבין מאיפה הביא את ההערה הזו... שלחתי גם לעצמי כדי לבדוק את האתר והאם ההערה נכונה ומצאתי שהאתר אמין וטוב וללא כל בעיות עד כה.
רון