7 תשובות
תבואי אליו ותיגעי לו באזור של איבר המין
אנונימי
בגלל שאין ביניכם כלום אז זה לא יהיה קל אבל הינה משהו שאני חושב שיעזור.

תבקשי מהמורה לשבת לידו בשיעור ותיזמי איתו שיחה על משהו. מה היה השיעורים? אפשר עט? או משהו כזה רק בשביל לישבור את הקרח. אחרי שהקרח נשבר את צריכה להיכנס איתו לשיחה יותר עמוקה ותנסי לחפור עליו קצת מידע. (זה יעזור מאוד בעתיד) בשביל להיכנס לשיחה עמוקה תיכנסי לשיחה בנאלית ותשוחחי איתו איתה זה רוב הסיכויים פשוט ישחף לשיחה עמוקה. אבל אם הוא מנסה לצאת מהשיחה אז תאמרי לו להתראות כי זה אומר שעוד לא שברת את הקרח. אם נכנסת איתו לשיחה עמוקה ואתם כבר חברים אפשר להגיע לשלב הבא. שליחת סימנים. תסתכלי עלו לפעמים בשיעור תתנהגי קצת ביישנית ליידו ותהיי נחמדה אליו. אם הוא עדיין לא שם לב אלייך את ממש רוצה אותו קצת מחשוף ברמה הזאת ישדר את התרגיל. בן לא משנה איזה בן בגיל הזה יחשוב על כאלה דברים. אחרי שהוא יקלוט שאת מועניינת בוא הוא צריך להחליט. לצאת איתך או לא. אם עשית את הצעדים כפי שאמרתי הוא יציע לך. ואחרי זה אתם כבר תהיו זוג ויגמר הסיפור.

בהצלחה.
שואל השאלה:
אנחנו לא מאותה הכיתה אני בז והוא בח אבל פעם הוא אההב אותי ועכשיו פתאום לא אתמול הוא אהב אותי, טפילו!
תראי בגלל הפער של הגילאים אני לא ממליץ לך לצאת איתו. למה פער כזה הוא מאוד בעייתי. אבל במקרה כזה אני באמת חסר מילים. מצטער מאוד אבל אני לא יודע מה להגיד במקרה כזה. ואני אישית לא ממליץ לך להיות בקשר. אם היית י' י"א אז הייתי יכול לעזור אבל ז' ל-ח' זה לא יעבוד. וחוץ מזה למה את ממהרת? את עוד צעירה אני לא חושב שצריך חבר/ה לפני כיתה ט'. לכן אני ממש לא ממליץ לך להיכנס לקשר כרגע.
שואל השאלה:
אבל ישלננו מלא זוגות ב ז וח ביחד!
אבל תאמיני לי שזה לא רציני. מערכת כזאת אחרי חצי שנה תיתפורר והשניים לא ידברו עוד לעולם. ואני מדבר מניסיון עם חברה שלי. מערכת בגיל הזה לא רצינית ואתם עדיין ילדותיים קצת. לכן זה לא יכול להתפתח יותר מידי. תאמיני לי עדיף לך בלי ואני נותן את המילה שלי שהזוגות האלה ילדותיים. תאמיני לי ראיתי מספיק חברים שלא מדברים אחד עם השני בגלל זוגיות כושלת. אני ממש לא ממליץ לך. תחכי לכיתה ט' או י'. אז הקשר יוכל להמשיך גם אחרי הפרדה. למה תהיו אז בוגרים והוא ימשך יותר זמן.
שואל השאלה:
לאא אני רוצה עכשיו מה אכפת לי שככה הסתדר לאחרים שלא הצליח להם, למלא חברות שלי יש חברים בכתה ח כבר שנה ככה כימעט וגם משנה שעברה!