8 תשובות
כאשר חום הגוף עולה בין חצי מעלה למעלה מהחום הנורמלי של הגוף לדיוק מירבי כדאי לבצע את מדידת החום בעכוז. 2. הביוץ בדרך כלל כ, 14 יום לאחר הוסת.
קרין
תשמעי טוב: ברגע שאת לא רואה יותר דם תספרי 7 ימים נקיים תתבלי במקווה, רוצי לבעל זה היום הכי נכון
בהצלחה.
ואל תאמיני לכל השטיקים האחרים .
דרך אגב יש משהו בתשובה הקודמת...
יוסי הדתי
חחח איזה שטויות אלו התשובה ה-1 נכונה מאד...קוראים לזה שטויות של דתיים.
?
התשובה הראשונה היא הכי מדוייקת, היום ה-14 מהיום הראשון לקבלת המחזור הוא יום הביוץ,מנסיון אם המחזור שלך 7 ימים תספרי עוד 7 ימים שהם נקיייים ללא דימום וזהו יום הביוץ.
זדה נתי
למעצבנת שמטעה את כולם עם הקישקוש של נידה
בגלל השטויות שלכם לא נכנסתי שנתיים להריון כי הביוץ של היה בדיוק לפני שצריך ללכת למקווה, זה ממש מעצבן השטויות שלכם רק אם היה לי את הדרך להעביר את זה לעולם איך שאתם מטעים!
נטלי
נטלי מה עשית כשגילית שהביוץ לפני המקווה? זה גם מה שקורה לי ואני לא מצליחה למצוא פתרון.
עדי
אני יסביר לכל מי של יודעת פה חמודות שלי יום הביוץ הוא 14 יום אחרי הוסת זאת אומרת 7 ימי מחזור + 7 ימים נקיים ואז מקווה וכמו הבחורה החכמה שאמרה בתשובה הראשונה ביום של המקווה הולכים לבעל וזה היום והיום שלמחרת וזאת התשובה האמיתית לכל השאלה הזאת ומי שימי הביוץ שלה הוא ב 7 ימים נקיים צריכה ללכת לרב כדי שיתיר לה לקצר את הימים. וכל החילוניים האלה לא יודעים כלום ממה שהם אומרים תשאלי מישהי דתיה ותראי שזאת התשובה המדויקת שיהיה בהצלחה ואל תשכחי הכל מבורא עולם ולא משנה מה יגידו האחרים
בת-אל
חמודות שלי לשמור מקווה זה האלף בית קודם כול וחוץ מזה לרב אסור להתיר לקצר את הימים בגלל שהאשה בכול זאות תטבול טמאה וזה אסור אבל יש כדורים שמסדרים את הביוץ ואז את גם טובלת נכון וטהורה וגם נכנסת להריון בזמן
סילבי