2 תשובות
אני יודעת שזה נשמע נדוש אבל כל מה שיכתבו לך פה לא יוביל לברכה מיוחדת ומרגשת אלא לברכה טכנית ולא אישית.
1) אנחנו לא מכירים את חברה שלך, ובטח שלא טוב כמוך
2) ברכות בדרך כלל חוזרות על עצמן... אושר, בריאות, הצלחה... האמת, כמה שנתאמץ, זה מה שייצא.
תשקיעי בעיצוב
תזכירי לה רגעים הכי טובים, בדיחות ייחודיות רק לכן, מה את הכי אוהבת בה (הרי לא סתם היא הפכה להיות החברה הכי טובה שלך)
ואיחולים שאת הכי רוצה שיתגשמו לה. אולי אפילו חלום שלה שאת יודעת שקיים ואת מאחלת לה מאוד שהוא יתגשם...:)
תאמיני לי שכשתתחילי לכתוב את כל כך תתמלאי בהשראה מעצמך שלא תצטרכי שום עזרה
לא ניראלי שהיא מרגשת..

היום יום הולדת היום יום הולדת לילדה הכי אהובה עלי בעולם כולו!

האחת שלי בחיים, אז אהובתי אני יעשה את המקסימום שאני יכולה..
אז איך נתחיל חיים שלי? האהבה שלי, כל החיים שלי, מיי סיסטר האהובה עלי מכולם! מה אפשר לאחל לך! יש לי מלא מה לכתוב אני לא יודעת מאיפה להתחיל..
קודם כל.. תודה על מי שאת ומה שאת.. חברה שלי, אני מאחלת לנו עוד אינסוף שנים של חברות כזו מלאה בכיף ואהבה! רציתי לאחל לך שתמשיכי ליהיות כמו שאת מצחיקה, מושלמת, מעצבנת, משוגעת שליי שנמשיך לכייף ביחד בכל הזדמנות שניתנת לנו.
אנחנו מכירות מכיתה ה, ומאז זכיתי בחברה לחיים שתמיד תיהיה לצידי, ואני מרשה לעצמי להגיד שאת כבר לא חברה את אחות לחיים שתמיד אני יאהב למרות כל הקשיים!
אני כל כך שמחה שהגורל הפגיש בנינו, שהיה לי הזדמנות שלא פיספסתי להכיר אחות כמוך וחברה לחיים! לא יכולתי לבקש דבר יותר טוב ממך!
אני מאחלת לנו עוד שנים של חברות כזאת!
אחות שלי, היו לנו זמנים טובים וגם עכשיו והם תמיד יהיו איתנו ובניינו, והיו רגעים קשים יותר של כעס, שנאה, עצב, בכי וריבים..
אהובה שלי לימדת אותי איך להנות מהחיים ולנצל כל שנייה שאני איתך אך ורק לטובה..
תודה לך שאת תמיד כאן לצידי ובשבילי בענייני עצב, שמחה, אהבה וכעס.. תודה תודה ושוב תודה!
אני מאחלת לכל ילדה שתהיה לה חברה כמוך, אהובה שליי!
חיים שלי תנצלי את היום הזה כמו שרק את יודעת!
עכשיו אני יגיד לך פשוט כמה אני אוהבת אותך ומעריכה אותך ורוצה שיהיה לך את כל הטוב שבעולם
ואם מישהו יוריד לך דמעה או אפילו רק ישנה לך את המצב רוח אל תשכחי להרים את הראש ולחייך! תלכי בדרך המלך והישר ואל תיסטי ממנה לעולם תעריכי ותמיד תישאפי להכי גבוה! תסתכלי על חצי הכוס המלאה ותיזכרי שבסופו של דבר- הכול לטובה!
ותדעי שאם את צריכה משהו הדבר הכי פשוט אני תמיד פה בשבילך 24/7 ואם קרה דבר הכי הכי קטן אני יקשיב ויהיה לצידך ובשבילך! ומי שרק ינסה או יחשוב על להפריד בניינו וליצור מריבות לא יצליח כי תמיד נהיה יחד לא משנה מה!
אני לא יוותר על החברות הזאת כי בגלל החברות הזאת אני למדתי הרבה ואני מקווה שגם את..
אני מאחלת לך שתיהיא מוקפת בחום ואהבה בכל מקום שרק תיהיא.. אני שמחה שהכרתי אותך ואני לא מתחרטת על אף רגע!
תישארי תמיד היפה, המצחיקה, זאת שתמיד יודעת להקשיב לייעץ ולעזור.. אל תשתני כי ככה אני אוהבת אותך ואני מקווה שגם כולם..
אחות יפה שליי עד 120 שנה,
המון בריאות, אושר ויושר כושר הצלחה בכל מעשה ידיך שגשוג הגשמה עצמית וחלומית שתלמדי לאהוב ולהיות נאהבת שתלמדי מטעויות ותמיד תזכרי שירידה היא לצורך עליה! שתלכי בדרכים הכי טובות שיש! ושתישארי הילדה הכי יפה מדהימה הורסת ומצחיקה בדיוק כמו שאת, אהובה שלי אל תורידי את החיוך המושלם מהפנים שלך בשביל אף אחד שבעולם! אחותי תודה לך על כך שאת חברה מדהימה שכל פעם שאני עצובה או צריכה מישהו את תמיד נמצאת שם בשבילי, עוזרת ותומכת תמיד לא משנה מה קרה את תמיד תהיי לצדי בטוב וברע תודה יפה שלי את חברה פשוט מדהימה! תודה לך שאת תמיד מצחיקה אותי שרע לי, תודה שאת תמיד מייעצת לי וגורמת לי לעשות את החלטות נכונות תודה רבה מהממת שלי על כל יום שאת סובלת אותי, על כל יום שאת אוהבת אותי, תודה ענקית!
האושר שלי שתדעי שאני גם לצידך למענך ובשבילך בכל יום, שעה, דקה ושניה בטוב וברע, אני הכי שמחה בעולם שהכרתי אותך החברה המדהימה בשבילי שתעשה הכל למעני וכמובן שאני גם למענה! אהבת חיי אני אוהבת אותך ואת אפילו לא מבינה עד כמה! שתדעי שאני תמיד בשבילך בתור כל מה שתירצי, שתדעי שבכל זמן שתצטרכי אותי תמיד תוכלי להתקשר אלי ואני יענה לך ויעזור יתמוך יתן עצות בקיצור אני יעשה הכל כדי שיהיה לך טוב:-)
הורסת שלי זה היום שלך, היום המיוחד שלך שבו נהנה ונשמח אותך הכי שבעולם כי את כל עולמי!
אז מה עוד נותר לאחל? אהבת עולם שלי את לא מבינה עד כמה אני אוהבת אותך כמה אני חושבת עליך יום יום דקה דקה שניה שניה אני פשוט חושבת שאני לא יכולה בלעדיך את כל החיים שלי, חמצן שלי! אהובה שלי נעשה לך את הכי שמח שבעולם! אז יום הולדת שמח אהבה ענקית שלי ותנצלי את היום הזה כמה שאת יכולה!
אוהבת המון המון המון ❤