7 תשובות
שואל השאלה:
מצטערת שזה ארוך, בבקשה תקראו ותעזרו לי!

אני בקשר עם בחור בן 20 3 חודשים.. נפגשנו בערך אחרי חודשיים (הייתי עם חברה) כי ראיתי שהוא באמת לא מסוכן ולא יכול לקרות לי כלום, היינו מדברים ועדיין כל יום בערך שעתיים בפלאפון ואם אחד לא היה יכול אז בוואטס אפ. אני סומכת עליו ב100%. בקרוב אנחנו נפגשים שוב.
בקיצור, הבן אדם ממש חמוד. ילד טוב, חזר בתשובה לפני 3 שנים ולא מזמן עזב את הישיבה והתחיל לעבוד, בקרוב הוא גם מתגייס..
לפני שבועיים בערך הבנתי שכנראה אני מתחילה לאהוב אותו והוא ממש הטעם שלי, ילדותי קצת לגילו אבל בול לגיל שלי, ילד טוב שלא עושה שטויות, לא מעשן ולא שותה, חמוד, אכפתי, מצחיק, שומר עלי כאילו אנחנו חברים ודואג לי, בקיצור כל מה שאני מחפשת בגבר.. אחרי יומיים בערך שהבנתי את זה רשמתי לו אני אוהבת אותך, הוא החזיר לי גם אני, וככה הוא יודע לפחות מה אני מרגישה כלפיו.
הבעיה היא כזאת - ההורים שלי לא יודעים שאני בקשר איתו וגם אסור שהם יידעו כי יש להם סוג של בעיה איתי שאני מדברת עם ילדים שאני "לא מכירה".. ועוד שהם יישמעו שהוא בן 20 הם בכלל יהרגו אותי..
עכשיו ההתלבטות שלי היא אם לוותר עליו כי אני יודעת שלא נוכל להמשיך להיות ביחד בגלל ההורים אבל עדיין להמשיך לדבר איתו רגיל (לדבר, פשוט לא להיות ביחד), או להילחם עליו ולהיות איתו בלי שההורים ידעו כי איך אומרים, על אהבה לא מוותרים..?:/בקיצור, החלטתי שאני אוהבת אותו סופית. הבעיה היא שהמראה שלו לא מושך אותי.. הוא נראה סבבה, יש לו פרצוף חמוד, אבל זה לא מושך אותי, הוא לא מסוג הבנים שאני מסתכלת ואומרת "יוואו הוא כזה חתיךך!".. כל הבנים הקודמים שאהבתי היו גם חתיכים. נכון שאני לא מחפשת מישהו עם מראה מושלם חתיך הורס, אבל שיראה טוב שימשוך אותי. הוא לא מהבנים שעושים לי את זה למרות שהוא נראה סבבה..
אז להמשיך איתו כי האופי מושלם בשבילי ויופי מתישהו עובר? או שלוותר עליו ולהיות עם מישהו עם אופי מעולה ויופי שעושה לי את זה?
שואלת השאלה
גם אני ככה... רוצה לדבר בפרטי?
בת כמה את? ותספרי להורים שלך, אל תסתירי דברים כאלה מההורים, שיידעו עם מי את בקשר כל היום..
ויש לי חברה שהיא התחילה לצאת עם מישהו ואמרה שהוא ממש לא מושך אותה למרות שהאופי שלו מדהים אבל היא לא רצתה לצאת איתו, בסופו של דבר היא כן יצאה איתו והם כמה חודשים ביחד ועכשיו מרוב שהיא מאוהבת בו היופי לא משנה לה והוא נראה בשבילה יפה, כי האופי מה שעושה את זה
שואל השאלה:
אני בת 16 וחצי..
שואלת השאלה
היי בואי לפרטי
עם אופי כזה מפעם לפעם הוא יתחיל להראות לך חתיך (:
אנונימי
לדעתי עדיף לכם להמשיך לדבר ולא להיות חברה שלו אם את לא נמשכת אליו...