6 תשובות
ממש לא.. זה נראה ככה כי הם לא מראים את זה בחוץ. אבל בתכלס לכל אחד החיים קשים!
זה מה שאני שואל את עצמי תמיד... הם יפלו ואנחנו נצליח זה בדוק
אנונימי
אין מה לעשות זה החיים

החיים זה לא פייר אחד גדול..
אנונימי
סוף סוף מישהי מבינה אותי...
כי לחיים יש ירידות ועליות, יום אחד אתה תהיה בפיסגה ולא יהיה אדם יותר מאושר ממך ושבוע אחר כך יקרה משהו שיגרום לך לא לרצות לצאת מהמיטה. החיים דופקים את כולם בסוף! הגלגל מסתובב.
אל תאמין לכל הבולשיט שמי שמקובל תמיד מאושר, יש לו יותר מדי בעיות שמציקות להם. בסוף לכולם נמאס מהם והם לא מבינים איך טועים ולמה הם נשארו לבד.
אני מקווה שהבנת לאן חתרתי, אל תחשוב שתמיד אתה תישאר מדוכדך, יום אחד אתה תפגוש מישהי שתחזיר לך את החיוך לחיים. בוא נקווה שזה יקרה לך בקרוב:)
ככה זה תמיד, כי בתחילת החיים של כל אחד יש את האלה שרוצים להצליח, שרוצים ללמוד, שלא פוגעים באנשים בכוונה, שיודעים להיות בני אדם, הטובים, ויש את האלה שכל הזמן שופטים את הטובים ותמיד יש להם ביקורת עלכל דבר שהם עושים, אבל בסוף אחרי שהם כבר פגעו בכולם והשפילו את האנשים הטובים, הכל חוזר אצלם בבום: אנשים שחברים של המגעילים מתחילים להתבגר ולהבין שהם מגעילים, אז הם מתרחקים מאותם האנשים המגעילים והרעים ומתחילים להשתנות, והרעים נשארים בלי חברים, בלי עבודה ובלי כסף כי הם לא למדו ובמקום ללמוד הם עשו שטויות כדי לא להיראות חנונים כי היה איכפת להם מה חושבים עליהם.. בינתיים שהילדים הטובים גודלים וחיים טוב, עם חברים טובים ועבודה מעולה, הרעים מתחרטים על כל דבר שהם עשו בגיל הנוער
אנונימית