10 תשובות
אאוץ׳, דברי איתם שאלי אותם מה עשית להם, כי הם לא סתם יגידו לך ככה..;-)
שואל השאלה:
יש כאלו שחושבים שאני קצת מוזרה כי אני לא מדברת הרבה אני תמיד בהפסקות בצד שקטה כזאת כי אני לא אוהבת לבלוט אני די מופנמת.
אנונימי
חח סתומות, גם אצלי זה ככה:|
מותק:) הכול עייניין של ביטחון עצמי תפגיני ביטחון ושימי על כול הבטטות האלה פס למה עכשוו אם עושות לך את אבל אם לא יודעות אך שהגלגל מיסתובב לו עכשוו אם עושים לך את זה בעוד כמה שנים זה יקרה לאם ובסיטואציות יותר גרועות!.. קיצור את לא צריכה לקחת ללב אם לא רוצות הפסד שלאםם ויש לך שנתיים תעברי בת ספר אם הבנות עד כדי כך מגעילות..
ובבת ספר החדש בני לעצמך תדמית אחרת תגעי אם ביטחון למרות שביטחון זה לא שאת עושה פוו והוא באה אבלל תעבדי על זה תגידי לעצמך אני יפה חמודה מוכשרת... אנשים אוהבים אנשים מצחיקים אנשים שיודעים לענות כשצריך אל תיתני לאףף חד לרדת עליך אפילו לא למקובלת המי יודעע מה:))
שואל השאלה:
מלא אם הייתי שמנה.. או מכוערת... או מטונפת הייתי מבינה אותם! אבל אני לא! אני ילדה עם עיניים ירוקות גדולות שיער חום שטני רזה... זה נשמע לכם מכוערת?!
אנונימי
נו ביגלל זה יש לך פוטנציאל להגיע רחוק... שמעו זה לא שאני רעה אוו משהוו אבל העולם בנוי ככה אנשים מכערים אנשים יפים! ואנשים יפים תמיד יצליחו יותר לא מדברת בעיינין של ביזנס אבל בלימודים אם בנים וכו ככה העולם בנוי לצערנו:)) ואם באמת את כזאת יפה עברי בת ספר כי תאמת תדמית שבנית לעצמך בבת ספר הקודם את לא יכולה לשנות אותו ככה בנות זה עם רע וממש לא יתנו לך לישכוח מהעבר אז תתחילי דף חדש... ובבת ספר החדש תישתני ותפגיני נוכחות ביטחון עצמי... ותראי שלא יהיה לך בעיות אם הישיבה ההפך ירצו לשבת ליידך! ואת יודעת בנות אם קנאיות מה לעשות... ומיצד שני יש את הבעיה של הבריחה מהם שאת לא חייבת לאם את זה את לא צריכה להראות לאם שאם ניצחו שביגללם את עוברת. זה קשה לי לומר לך כי אני לא ממש נימצאת במצב הזה
שואל השאלה:
לא זה קרה לי רק עם בת אחת... התדמית שלי טובה בבית ספר ואני נחשבת בין המקובלות... פשוט המורה אמרה לי להתקרב קדימה ואז אחת אחרת חשבה שהיא צריכה להתקדם אליי והיא אמרה: מה להתקדם?! כאילו היא לא רוצה.
אנונימי
תירגעי.. לפי מה שאת מתארת זה לא נשמע שהיא לא סובלת אותך אולי היא סתם לא הבינה נכון. וגם אם כן.. תתעלמי ממנה. את לא מכירה אותה והיא לא מכירה אותך, אז בשביל מה להיפגע? תתעלמי.
אני גם ככה.. לצערינו יש בנות שמקנאות ולא יודעות מה לעשות עם זה לכן הם כאלה.. אוף: (