7 תשובות
זה לפי משקל
1?
אוליי 10 שקלים לא יודעת
אני לא חושבת שאפשר לקנות ביחידות.
וואלה נראלי שלוש שקל
שואל השאלה:
^^ חבל
אנונימי
שואל השאלה:
אמנון, בחייאת תבדוק אצל כוכבה^^
אנונימי
שלוש שקל זה יקר אז גנבתי אותה