11 תשובות
בעקרון כן כי את קטינה.
לא את האמת בכלל לא, אמא שלי הייתה עוד מעט 18 ואבא שלי 26... אל תדאגי
תלוי מה הוא עשה לך?
ואת קטינה
מה את צריכה לחפש צרות אצל גבר מבוגר מימך
בוודאי, גם אם הכל בהסכמה מלאה שלך, אפשר לתבוע אותו על שידול קטינה.

ואל תשכחי שההורים שלך הם האפוטרופוס שלך וההחלטות שלהם הן ההחלטות שלך, אז אם הם לא מסכימים ואת מסכימה לפי החוק נחשב שאינך מסכימה.

להבדיל, אם יש לי כלב ואני לא מסכים לך לשחק אתו.
לא משנה אם הכלב שלי בא אליך ורוצה לשחק אתך, אסור לך לגעת בו כי הוא הרכוש שלי ואני לא מסכים לך - כנ"ל אתך, את הרכוש של ההורים שלך עד גיל 18.
שואל השאלה:
אבל אני יודעת שהפרש של מספר שנים מסויים נחשב לחוקי
מישהו יודע מה הוא?
שנתיים.
אבל כל עוד שניכם קטינים.

במצב הזה הוא בגיר ואת קטינה.
זה לא משנה אם את בת 17 ועוד שבוע יש לך יום הולדת 18 או שאת בת 14.
בסופו של יום את קטינה והוא בגיר.

ומה לך ולגבר בן 20?!
לפי החוק זה מותר מבחינה חוקית
"אוו" אל תענה אם אתה לא יודע את התשובה ובמיוחד כאשר התשובה שלך שגויה.

לפי החוק מותר כל עוד יש הפרש שנתיים, כאן יש הפרש של 4 שנים.
לפי החוק קטינה ובגיר זה מצב מסובך כיוון שאי אפשר לטעון בבית המשפט "היא הסכימה" כי הדעה שלה לא שווה כלום, בדיוק כמו שהחתימה שלה לא שווה כלום, היא ילדה קטנה.
לא. את מעל גיל 16- מבחינת החוק את יכולה לשכב עם כל מי שאת רוצה, גם אם הוא בן 100 כל עוד אין לו סמכות עליך
את יכולה מגיל 14 לשכב רק עם מישהו שההפרש בינכם לא עולה על שנתיים
מגיל 16 עם כל מי שאת רוצה ללא סמכות עליך
מגיל 18 עם כולם.
לא יכולים לעשות לא כלום, אלא אם כן את מתלוננת על אונס, וזה כבר סיפור אחר

בעילת קטינה מתחת לגיל 14 אסורה בכל הנסיבות, והיא קרויה אונס סטטוטורי. ההתייחסות אליה היא בסעיף 345 (א) (3) לחוק העונשין, שכותרתו "אינוס". המדובר בחזקה לפיה קטינה מתחת לגיל 14 אינה יכולה להסכים להיבעל. הסכמתה או אי הסכמתה של הקטינה אינה מעלה ואינה מורידה, ובכל מקרה בו תוכח בעילת קטינה מתחת לגיל 14, ייאשם הבועל באינוס, עבירה שעונשה 16 שנות מאסר. מקרה נוסף של אונס סטטוטורי הוא בעילת קטינה עד לגיל 21 בידי בן משפחתה, גם בהסכמתה, וזאת על פי סעיף 351 לחוק.
בעילת קטינה בין גיל 14 לגיל 16 אסורה אף היא, על פי סעיף 346 לחוק העונשין, אך כאן יש משמעות להסכמת הקטינה. אם זו הסכימה להיבעל, הרי שזו בעילה אסורה בהסכמה, שעונשה מאסר חמש שנים. מבחינה משפטית טכנית, זו העבירה היחידה המכונה "בעילת קטינה". על פי סעיף 353 לחוק העונשין, תהא זו הגנה טובה מפני אישום בעבירה זו אם הקטינה הסכימה להיבעל, אם הפרש השנים בינה ובין הבועל הוא פחות משלוש שנים, ואם הדבר נעשה במסגרת יחסי רעות וללא ניצול מרות.
קטינה שגילה למעלה מ-16 ופחות מ-18, כשירה, על פי החוק, לקיים יחסי מין בהסכמה, פרט אם אלו נעשים תוך ניצול יחסי תלות, מרות, חינוך או השגחה, או הבטחת שווא לנישואים.


בקיצור מותר לכם לקיים יחסי מין ולא יכניסו אותו לכלא ולא נעליים...