4 תשובות
מבחינת מרווח המקום (מקומות הישיבה), יש הרבה יותר מרווח בין הכיסאות, ביחס של קדימה אחורה.

מבחינת אוכל, וזה בלי קשר למקום הישיבה במטוס, אתה יכול לשדרג את המנה שלך, החרדים למשל מזמינים רק אוכל כשר, ויש חרדים שלא אוכלים בשר, אז משלמים תוספת קטנה ומקבלים מנה אחרת.

המחיר כמובן יותר יקר בעסקים מאשר במחלקת התיירים.

שירות? איזה שירות? זה לא שבמחלקת העסקים עומדת דיילת מעל הראש שלך ומחכה שתבקש ממנה משהו.

טיסה נעימה בכל מקרה.
קודם כל חשוב לי לציין שמח' עסקים אינה מושג אחיד לכל חברות התעופה. בחברות שונות התנאים הנלווים שונים וצריך לבדוק היטב מה כל חברה נותנת באותו קו שאתה מעונין לטוס בו. באופן כללי ההבדל לא רק במרחב המחיה כלומר מושב רחב ומקום לרגלים אלא בחלק מהחברות והמטוסים המושב ניתן להטות אותו לאחור כדי לישון. יש לך כל מיני פינוקים נוספים שוב תלוי בחברה. לגבי האוכל יש תפריט שונה לנושאי הביזנס וכמו כן הכלים גם יפים יותר (למי שזה משנה). אני מקוה שאתה קורא אנגלית מאחר ואני לא מסוגל להעביר לכאן את כל המידע והוא רב למדי. הנה כאן יש סקירה של ההיצע והחברות:

http://www.businesstravellogue.com/flying-business-class

http://www.mainstreet.com/slideshow/lifestyle/luxury/best-business-class-perks

http://traveltips.usatoday.com/business-vs-economy-class-103443.html
מחלקת עסקים היא יותר יקרה אבל לאנשים שטסים למשל לנסיעות עבודה ורוצים לעבוד בזמן הזה, זה כן כדאי. כמו שאמרו פה באמת יש הבדלים בין החברות וזה משתנה מחברה לחברה. באייר פראנס לדוגמה מחלקת עסקים זה בדיוק כמו מחלקת תיירים רק עם עוד מושב פנוי באמצע, ובאל על יש לך מושבים רחבים ונוחים יותר, אוכל ברמה גבוהה וכו'.
גלעד
ההבדלים הם:
כמות הנוסעים פר מושב, רמת האוכל, שירות אישי יותר וככל שאתה עולה בסוג המחלקה המחיר עולה:)
אורלי