23 תשובות
כן אני מאוד אוהבת ביישנים אני חושבת שהם האנשים הכי טובים,
חוצמזה זה אתגר בשבילי לגרום לו להיפתח: )
אני אוהבת, רק לא כאלה מופנמים מפחידים עם בעיות
לדעתי ביישנים זה מסקרן ומעניין ויכול להיות שהייתי רוצה להיות עם מישהו ביישן ובעל טקט. אבל בתכלס באיזה שהוא שלב הוא יהיה חייב להפתח אחרת זה לא יכולה להיות ערכת יחסים אמיתית
טוב לדעתי בנים ביישנים יש להם לב טוב.. לא ערסים וכאלה
אבל לפעמים הם מתביישים להיות לידך וזה.. לחברה שלי היה חבר ביישן והוא אפילו לא העז לנשק אותה בלחי או לחבק...
בקיצור יש להם לב חם! הם הכי טובים
זה חמוד עד גבול מסויים. אם הוא מתבייש יותר מדי אז זה כבר קצת מגעיל ואין לי מה לעשות איתו. הייתי מנסה לגרום לו להיות פחות ביישן אבל אם הייתי רואה שזה לא עובד אז להית'.. זה מגעיל כבר..
אנונימית
לי אישית אין בעיה. כל אחת והטעם שלה. אבל בכללי כשתהיה למישהו ביישן חברה, הוא יילמד להיפתח אליה לאט לאט:) וגם אז אני יכולה לעזור לו להיות פחות ביישן שזה יכול לעזור גם לו:)
זה די מעצבן.. כאילו אני אוהבת גברים עם ביטחון שיהיה חמים אלייך יאהבו אותך ולא יתביישן לבוא לנשק אותך... אבל כל אחת ומה שהיא אוהבת.
אני אוהבת גברים עם ביטחון, ערסים וגברים שולטים. לא אוהבת ביישנים זה ממש מוריד לי מהם.
תלוי עד כמה ביישן.
אם הוא ביישן בצורה שאני צריכה להכריח אותו להוציא כמה מילים אז לא, זה דיי מעצבן ומעיק וגורם לך להרגיש כמו בייביסטר שלו או משהו כזה..
אבל אם הוא פשוט שקט כזה עם כולם ואיתי יותר פתוח זה דווקא מוסיף לו:) אני אוהבת את זה, לדעתי עדיף גברים כאלה מאשר ערסים
אני אוהבת ילד ביישן.. לא קל אבל הוא ממש חמוד! בנים ביישנים זה דבר מאוד חמוד!
אנונימי
אני אישית לא מתחברת לביישנים, אבל יצא לי להכיר כמה ביישנים ממש מדהימים.
האמת היא שיש בהם אפילו יותר מאלו שמראים כל הזמן מה יש להם.
למרות שזה לא הסגנון שלי, תנסי להכיר כמה, אולי זה הסגנון שלך וישמצב מאוד תתחברי אליהם.
אין על הביישנים.. הם הכי טובים ונחמדים שיש.. יש בהם כ"כ הרבה טוב שהם מעדיפים להסתיר אותו.. בטח שהייתי יוצאת עם ביישן זאת גם אחת המטרות שלי בעתיד.. לצאת עם ביישן לא עם אחד שייזרוק אותי מרוב הגאווה שלו.. לא. אני רוצה ביישן שאני אוכל לפתח אותו והוא ייפתח אותי ויחזיר לי אהבה.. זה שהוא ביישן לא אומר שהוא לא גבר!.
אני מתחברת לביישנים..:)
אני אוהבת כאלה שמתביישים ממני, אבל פתוחים עם החברים שלהם, בערך כמוני...
אבל אם מישהו כבר יותר מדי ביישן, אני עוזבת..
אני אישית מאוד אוהבת ביישנית, זו תכונה מאוד יפה בעיניי.. אני כל כך אוהבת ביישנים, זה הדבר הכי מתוק שיש.. זה פשוט.. החיוך הביישני הזה והעיניים השקטות האלה.. אני אוהבת את זה מאוד, זה כל כך מושך אותי.. ברור שהייתי רוצה להיות עם מישהו כזה, אבל אני לא חושבת שזה היה הולך כל כך טוב-גם אני ביישנית מאוד ואני לא חושבת שביישן וביישנית הולכים ביחד טוב xd
אני עצמי ביישנית וקשה לי להפתח לאחרים אז ברור, וגם אם הייתי בעלת ביטחון עצמי אז הייתי רוצה כי הוא יסקרן אותי ויהיה מיסתורי כזה.. (:
כבר התאהבתי ונדלקתי על כמה בנים שאני לא מכירה כל כך, אז יש לך סיכוי! בהצלחה!
אני יחסית עם ביטחון אזז סוורי אבל קשה לי קצת עם בנים ביישנים כאילו הם לא נפתחיים ונוורא מובכים וזהה..
אני צריכה בן עם יותר ביטחון ממני (:
אבל מילה שהם ממש חמודים ^-^
אני בתור אחת ביישנית לא הייתי יוצאת עם ביישן.. אני צריכה מישהו שישלים אותי ויהיה שונה ממני אחרת זה סתם משעמם ולא מתפתח לשום מקום. בקיצור הם חמודים אבל לא הטעם שלי...
אנונימיתת
תראה, אני אישית מעדיפה בנים שיותר קל להם להיפתח אליי. כאילו, זה חמוד בנים ביישנים והכל... אבל בדרך כלל הגבר צריך להיות היוזם, זה עם הביטחון, וכו'. אני מעדיפה בנים שביישנים לגבי דברים מסויימים... אבל לא בנים שמתביישים להיפתח אליי. כאילו, ביישנים עד גבול מסויים. כי אחרת זה מתחיל לשעמם. אבלבכללי, אני מעדיפה אחד כזה עם ביטחון.
לא אכפת לי אם מישהו ביישן או מוחצן וכו'. אני גם לא חושבת שצריך להיפתח אחד לשני מהר מדי. אבל כן צריך להיות מינימום מסוים של פתיחות בהתחלה, כי אחרת הולכים קצת לאיבוד...
אם בהתחלה הוא ממש ממש ביישן, ולפני שהפכתם להיות חברים הוא התבייש לדבר איתך, ואחרי שהפכתם להיות חברים הוא פתוח אליך והכול. מה דעתכן על זה?
אנונימי
אני מעדיפה מישהו עים ביטחון אבל לא ערס שעף על עצמו או משהו ( או כל סוג של ערס )
אנונימית
זה תלוי, אם היא ביישנית גם, כמו שאמרו, זה נחמד כמה זמן אבל אז זה לא הולך טוב ביחד. כי היא צריכה מישהו שכן יעזור לה להפתח.
בגלל זה צריך מישהו ביישן ומישהו עם הרבה ביטחון עצמי, ככה הם יוכלו לאזן אחד את השני:)