9 תשובות
מה קרה
צודקת...
לא לא, את לא מתאבדת! את לא עושה את זה! תמודדי! התאבדות היא לא הפתרון, תמודדי! לא משנה מה הסיבה או מי, זה לא שווה את זה, לא שווה להתאבד בגלל זה! תמודדי!
אנונימית88 (זאת אני )
מי אמר שהיא מתאבדת?! איזו השחפות...
טוב מה את רוצה ממני? הייתה את התגית הזאת ואזהרה הזאת והיא אמרה שנמאס מהחיים, וחשבתי שהיא רוצה.. ואולי..
אנונימית 88 (זאת אני)
אנונימית 88 כי פשוט די אני ראיתי פה תשובות שלך וזה פשוט מזוויע כל פעם את כותבת תשובה שלא קשורה ולא עוזרת אז תפסיקי לכתוב פה בבקשה ממך!

שנית לפעמים יש תקופות רעות בחיים שאתה מרגיש שזה חנוק לך וזה לא נגמר
אבל זה נגמר העתיד עוד לפנינו
אם תרצי אני ישמח לעזור בפרטי
או אם תרצי תרחיבי פה בשאלה
בכל מקרה אני ממליץ לך על האתרים: סה"ר וער"ן בו הם מציעים פריקה מהלב באנונימות
דף חדש, מה אתה רוצה ממני? אני מנסה פה לעזור, ומה זאת אומרת לא קשור? היא אמרה שנמאס לה מהחיים ואני חשבתי שהיא רוצה.. תסלח לי שטעיתי אבל אל תגיד לא קשורות, הן קשורות, הייתה התגית הזאת ואהזרה הזאת של זה, אני רוצה לעזור, למה אתה חושב שאני לא עוזרת? אני גם מנסה פה לעזור, אתה די פגעת בי בזה שאמרת שאני לא עוזרת והתשובות שלי לא עוזורת או קשורות, בבקשה אל תשפוט אותי, אני גם בן אדם ואני מנסה גם לעזור פה... תהיי חזקה בכל מקרה..
אנונימית88 (זאת אני )
אנונימית88.. למרות שנסחפת חח.. כל הכבוד על הרצון לעזור..
תודה, אא1, פשוט תבין אותי, דף חדש, היא כתבה שנמאס לה מהחיים, נכון? ואז יש את התגית הזאת של התאבדות, לא? ואז האזהרה הזאת, לא? מזה הסקתי שהיא רוצה, שמישהו כתוב שנמאס לו מהחיים או לחיות אז מופיעה התגית או האזהרה, תסלח לי שנספחתי קצת, אבל מה רצית ממני? שמופיעה התגית הזאת זה די הלחיץ אותי, ואולי היא באמת התכוונה לזה או שלא, אבל בכל מקרה, תעודדי, אל תשפטו אותי רק כי נספחתי קצת או יותר מדי, תבינו שמופיעה התגית הזאת אז ישר נדלקה אצלי נורה אדומה, פעלתי לפי החוש שלי, אני באמת מנסה לעזור פה..
אנונימית 88 (זאת אני)