40 תשובות
תלוי איזה. הישן או החדש. אם מדובר בישן, אז ישנם מסננים שעולים בערך 40 ש"ח. לתי 4 החדש יש מסננים עם פטנט של תמי4 ורק דרכם אפשר להשיג. מנורת UV מחליפים רק כשהיא לא עובדת.
דני
ישנם מסנני פחם פעיל שכיום אין להם אישור מכון תקנים אני רכשתי לפני6 חודשים מסננים תואמי תמי 4 ב 40% פחות מהמחיר שביקשו בתמי למסננים יש אישור בדיקה של מכון התקנים ואני מאוד מרוצה
אסף לוונטל
אתה צודק מאד מסנני הפחם של תמי הם רגילים לחלוטין מה ששונה בהם ממסננים סטנדרטים
הוא התבריג המיוחד שלהם, המסננים הקימים בשוק הם מצוינים בדיוק כמו המקור.
לגבי המנורה אתה צודק להחליף רק כשהיא נשרפת, לחברה זה משתלם מבחינה כלכלית
לכן זו ההמלצה שלהם.
דוד מסה
כל התשובות כאן שגויות לחלוטין! מי שלא מבין באיכות מים וחושב על איכות הכיס זאת תשובתו. התשובה האמיתית היא שמסננים בשוק ממש לא באיכות סינון כמו תמי 4 הסננים בשוק הם יבוא מארצות כגון: סין וכד' הם נטו פלסטיקה. אין שום ביקורת של האיכות שלהם לא על ידי משרד הבריאות ולא על ידי מכון התקנים הישראלי.. מדובר פה במי שתיה שניכנסים לגופינו וכמעט 80 % מגופינו אז על זה ניתפשר? וחוץ מזה אומנם החברה היא חברה כלכלית וריווחית אבל ההמלצה היא ע"י משרד הביראות ומכון התקנים ממש לא תמי 4! מעבר לאיכות המים של תמי 4 ומחירם היקר אשר נקבע על פי מגוון גורמים כגון בדיקות המוצרים מדי שנה במעבדות מכון התקנים שעולה הון לחברה ייצור המוצרים בארץ בפעל תנה בנתיב הל"ה, השירות והאחריות של החברה משתלמת ברכישה. לפני שאת רוכשים מוצרים מזוייפים או תואמים אנא חישבו פעמיים מה אתם מכניסים לגוף.. תחשבו. ילדיכם שותים מה זה הייתם רוצים לקחת סיכון על מוצר שאין לו הורים? שאין שום גורם שאישר כי הם אינם מסוכנים?

ואני בסה"כ לק' מרוצה שעשתה את כל הבדיקות הללו לפני רכישת המוצר, בעזרת מידע שנציגי החברה כיוונו אותי ובעזרת אתר מכון התקנים הישראלי. תמי 4 ישר כוח!
לק' מרוצה
לקוח מרוצה כנראה עובד בתמי 4 או איש יחסי ציבור שלהם
מבין גדול בתקנים ויודע אפילו איפה המסננים מיוצרים למרות שלא כתוב עליהם ארץ יצור
המסננים הם אותם מסננים רק שתמי מפקיעה מחירים
דוד מסה
ל"לקוח המרוצה"
הרכבת המכשיר אכן מבוצעת בנתיב הל"ה. 90 % מהרכיבים כולל הפילטרים והנורות מיובאים מהמזרח. אז תפסק לבלבל את הבייצים. תיכף תבקש שנעמוד ונמחא כפיים לכך שמדובר בחברה "ציונית". לידעתך(בעצם אתה כבר יודע). עוד פירמה עסקית שמטרתה להרוויח ובשניה שהם יראו ירידה חדה!. הכול יעבור לסין כולל ההרכבה.
לקוח לא מרוצה
חבל שהלקוח המרוצה קלקל בהגזמתו במקום להביא מידע תורם.
אין ספק שרוב הסננים באים מסין. השאלה איזה בקרת איכות בוצעה ואיזה אישור ממשרד הבריאות או מכן התקנים מסופק.
שאלה נוספת, היות ורוב הסננים החליפיים קבלו את אישור מכון התקנים הישראלי, האם ניתן להסתפק בזה או עלינו לפקפק.
חוץת מזה, תמי 4 המקוריים בעצמם מצויידים באישור כזה.
וכדי להיכנס לתכלס:
סננן מקורי תמי4 : 172 ש"ח לני משלוח,
סנן תואם עם אישור מכון התקנים: 80 ש"ח

ההפרש לא ריאלי ואו שתמי 4 מרמים, ובגדול, או שלמכון התקנים.. הבנתם.
דן
אני לקוח וותיק של תמי 4. לדעתי עם התרחבותה של החברה. היחס הבטחות שלא מתקימות המחיר המוגזם שגדל לאורך השנים. קלקלו רבות את שמה הטוב שהיה. תנסו בעת הצורך לבקש לשוחח. עם מנהל היחידה לפניות הציבור. אין סכוי שזה יקרה. אחרי הכל האם לא לשם כך הוא קיים. אישית התאכזבתי לכן אני עומד להפרד מהם. וחבל שזה כך. בתחילת התקשרותי איתם כשהחברה היתה קטנה יותר הכל התנהל אחרת..
משה ציביאק
מאיפה קונים מסנן
רינו
חנות למטהרי מים בשם כולבו מים
סחרוב 5 ראשון לציון 03-9517195
המחירים שלהם חצי המחיר מתמי 4 ויש להם אישור מכון תקנים
דוד
בהוראות של סנן המים התחליפי של תמי4 רשום "למים קרים בלבד", אז לא ניתן לשתות מים חמים מהמכשיר?
יניב
קישור לסרטון איך עוקפים את סננים של תמי 4
וחוסכים הרבה מאד כסףhttp://www.youtube.com/watch?v=ApbWwAnOHeg
ציון גוילי
תמי 4 גובים מחירים מוגזמים לחלוטין. סה"כ, ולמרות כל הסיפורים, הפילטרים האלה עולים גרושים, ממש גרושים, ושטראוס פשוט עושים עלינו קופה. אני הפסקתי את השירות שלהם ועכשיו הזמנתי פילטר חליפי או שפשוט אשתה מהברז או אקנה מכשיר שמחמם ומקרר וזה מספיק. כל מי שקונה תמי 4 מתלהב אבל כשהחשבונות החצי שנתיים מגיעים זה ממש בדיחה רעה. ובנוסף לרווח האסטרונומי על הפילטר והנורה הם גם גובים דמי שירות ואחריות ומשלוח. חוצפנים. נדרש חרם לקוחות ופרסומת נגדית לשיווק שלהם. ושלא יעבדו עליכם
ארנון
ללקוח המרוצה... שמא נכתוב-לסוכן המכירות של תמי 4 שלום.

מכון התקנים ומשרד הבריאות לא ממליצים. זה דבר ראשון. אין לכם שום ה-מ-ל-צ-ה מאחד מהגופים האלה, אלא אישור בלבד שאתם עומדים בתקן. כמו לסננים האחרים שמיובאים מאותן מדינות מהן אתם מייבאים את אותו סנן. מידיעה אישית שלי כיבואן של מוצרים אחרים.
שלא כמו ברכב, שבו עדיף להשתמש בחלפים מקוריים ותקניים, כאן הפחם הפעיל הוא אותו פחם פעיל והמיים שלנו הם אותם מיים.
שחרר אותנו מדעה משוחדת, מנומקת שהעתקת מקטלוג המכירות של החברה.
ולכל מי ששאל כאן, אני אישית בדקתי את המים בכמה אופנים. מים שיצאו מסנן מקורי ומים שיצאו מסנן תחליפי זול יותר.
ל-א נמצא שום הבדל באיכות הסינון, לא בטעם, ובכלל.
שני הסננים עשו בדיוק את אותה עבודה.
אז.. שלא יעבדו עליכם!
לקוח לא מרוצה 2
האם מישהו יודע משהו לגבי תוקף השימוש בסננים של תמי 4. שלחו לי אחד שכתוב עליו 2007: האם זה תאריך ייצור או תוקף?
משה
האם הסננים שדיברתם עליהם במחירים הללו באתרים המומלצים מתאימים לתמי 4 family (כלומר המיני בר שלהם) כי לא הצלחתי להבין \למצוא מתאים. תודה
טל
לגבי השאלה האם המסננים מתאימים למיניבר פמלי, הם לא מתאימים למינבר פמלי יש מארז מיוחד לפילטר שהחברה ייצרה למרות שהחומר שנמצא בפנים היינו פחם פעיל שנמצא בכל מסנן מים.
ניתן לרכוש מעקף ומסנן לתמי 4 פמלי ולהוזיל את מחיר בעשרות אחוזיםץ
כנסו וצפו בהדגמה http://www.youtube.com/watch?v=ApbWwAnOHeg
דוד מסה
שלום אני עובד בחברה שמיצרת מכשיר שחיב לעבוד עם מי רשת ( הברז הביתי ) לאחר בדיקות מאוד קפדניות אין הוכחה שהמסננים הפעילי פחם שמספקת תמי 4 ומסננים חלפים אינם עושים את אותו העבודה שזה סינון פשוט פירסום עבודה שטח שטיפת מח והורות מאוד קפדניות של מח שרות של תמי 4 לטכנאי השרות ובו הסבר שבלי המסנן של תמי 4 זה לא יעבד פשוט בולשים.
לוי
עבדתי 3 שנים במכון התקנים בת"א במחלקת מיכלי לחץ וחוזק חומרים ומנסיוני אני יכול לומר שמכון התקנים לא ממליץ אלא רק מאשר תקנים.
חיים
מישהו יודע באיזו תדירות רצוי להחליף את הפלטר? וגם מה הפילטר מסנן במים? כלור? בקטריות? מה? תודה
ליאורה
אז בדקתי וכדאי לדעת ולהפיץ שקיים מסנן תואם תמי 4 עם תו תקן ממכון התקנים. הוא מסנן אבנית וכלור אך לא את המינרלים. הוא עולה 100 ש"ח ולפעם הראשונה צריך לקנות ולהתכין מעקף של 80 ש"ח.
בנוגע לנורת UV, זו עוד המצאה של חברת שטראוס כדי להוציא כסף מהציבור. אין לה שום תפקיד של סינון. כשהיא נכבת היא פשוט משביתה את המכשיר ונותנת סיבה להכניס עוד כסף לקופת חברת שטראוס כי עכשיו צריך להחליף אותה.

יש לזכור שחברת שטאוס אינה אשמה. היא מתנהגת כלפי הצרכן כפי שהוא מרשה שיתנהגו כלפיו. הגיע הזמן לפעול מתוך מודעות, לשאול, לברר, וכשלא מתאים, לעזוב. ככה, החברות יבינו ויתחילו לכבד את הצרכן במקום לעשוק אותו.

אבל כשאתם נותנים שירות לצרכן או לציבור, תנהגו גם אתם כפי שהייתם רוצים שינהגו כלפיכם. כי השינוי מתחיל מכל אחד מאיתנו.
http://www.waterstore.co.il/Category.aspx?catcode=12
ליאורה
אם תרצו יש לי 2 סנני תמי 4 ארוזים בקופסא שלא השתמשתי בהם מעולם
אני מוכר אותם בחצי מחיר. תפנו אלי במייל
Elush_Co1@walla.com
אה
ההיתי לקוח של תמי 4 חברה שתפשה תחת על הלקוחות שלה שרות גבוה וחיוב על תקלות למרות שיש ביטוח. כל הפילטרים זהים פילטר זה לא מטוס f 16 משלמים לחברה 50 שקל בחודש תמורת פילטר שאפשר ליקנות ב70 שח וכשאתה צריך שרות הם מחיבים אותך ומזלזלים בך. אמרתי להם תודה רבה ועזבתי המזל שלהם שהם מפורסמים חזק בארץ כשיהיו להם מיתחרים בשוק אז הם ישנו את היחס.
משה
אני רוכש מסנן חליפי לתמי4 כבר מזה שנים ארוכות. הסינון משובח והמסנן זהה לחלוטין לזה של תמי4. בבדיקה שעשיתי המסנן הזה מיוצר בסין והוא עומד בדרישות התקן של מכון התקנים.
ואיפה אתם חושבים שתמי4 מייצרת את המסנן שלה? בגרמניה? שוויץ? גם בסין!

גם מסננים וגם נורות אני קונה בחנות בר"ג ברחוב עוזיאל 75באזור מגוריי ובמחירים הרבה והרבה מתחת למחירים המופקעים של שטראוס. למעשה זכיתי גם לקבל שרות תיקונים למערכת שברשותי בחצי המחיר.


אור
שלום.
קודם כל, האם מסנן חליפי של תמי 4 מתאים למכשיר? כי נציג שלהם אמר שצריך לגזור את צנרת המים
דבר שני, היכן ניתן לקנות מסנן חליפי שלהם באיזור הקריות? וגם נורית UV
אבירן
פשוט טירוף! חברת תמי 4 רשמה פטנט על צורת הסנן ואונסת אותנו לרכוש אותו ב 300 ש"ח (מחיר באתר כולל משלוח). אז קמו חכמים (אבל ממש חכמים) כמו water store ארגנו לנו את המחבר שנוכל לעקוף את הסנן ולהתקין אחד חיצוני... אבל מה הבעיה- שהחוצפנים ללא בושה דורשים 80 ש"ח בשביל המחבר העלוב שעולה רק 5 ש"ח.. ואנחנו האזרחים המסכנים- שכולם פה אוכלים אותנו מכל כיוון בוחרים האם לקבל עקיצה מעקרב או נשיכה מנחש... אני מציע לכל חברות המסננים לרדת מעץ העושק ולחלק את המחברים בחינם! ככה אולי- תשברו את המונפול הגדול... ובנתיים אנשים יקרים... אולי כדאי שנסחוב בקבוקים עד כל העושקים פה יתאפסו על עצמם
אזרח צמא להגינות
יש להכריז חרם צרכנים על חב' תמי 4 (שטראוס), הם כנראה לא מבינים דרך אחרת. איך יתכן שבכל קניית מסנן המחיר שלהם קופץ ללא כל קשר לשערי מטבע החוץ או למדד?
אני יודע שהסננים שלהם מיוצרים גם כן בסין כמו כל התואמים.
איפוא המועצה הישראלית לצרכנות ומשרד המסחר והתעשיה?

יעקב
אבירן שלום
אני מבין אותך לגבי מחיר המעקף שהוא יחסית יקר לחתיכת פלסטיק.
העניין הוא הפיתוח והשבלונה שעלויות לייצר אותה מאד מאד גבוהות,
ברגע שחלק נכבד מלקוחות תמי 4 ירכשו את המעקף אני בטוח שהמחיר ירד,
אך עדין זו העסקה הכי משתלמת עבור מתקני המים של תמי 4 פמלי ופרימו
www.waterstore.co.il
דוד מסה
דוד שלום

האם מסנן חליפי של תמי 4 מתאים למכשיר? כי נציג שלהם אמר שצריך לגזור את צנרת המים
דבר שני, היכן ניתן לקנות מסנן חליפי שלהם באיזור הקריות? וגם נורית UV
אבירן
כן צריך ללמוד את הנושא תמי 4 י. תמי 4 יש מכשיר בשם פמלי ולאחר מכן מכשיר בשם פרימו לשני המכשירים יש אתו סננן. לא סתם כי להמתין 7 שנים בשביל ליצר תואם בין מכשיר למכשיר זה אומר 14 שנים לשם כך יצרנו מעקף מאוד פשוט הניכנם בימקום הפילטר של תמי 4. שנית כן יש לחתוך את הצינור ולחבר את הסנן ( חיבור מאיר ) נ. ב לסנן שלנו יש תן תכן מכון התכנים
miki
המחירים של תמי 4 הם תוצאה ישירה מעלויות הפרסום במאסיבי של החברה.
תפתחו רשת ב' כל דקה פרסום. תפתחו ישראל היום- כל יום בעמוד הראשי פרסום.
תפתחו טלויזיה- אותו הדבר. תקשיבו ל- ג יפית (שבחיים לא היה לה תמי 4 ) אותו הדבר.
עשרות מליוני שח בשנה - אתם צרכני תצי 4 משלמים לכיסוי ההוצאות האלה. האם אתם
רוצים להיות שותפים למסע הפרסום הזה שמכניס כסף לשטראוס? לא. אבל מי אתם ששואלים את דעתכם. ברגע שנפךתם לפח המתוק (תשמעו איזה קול מתקתק יש למפרסמת של תמי) אתם שותפים. אגב, כל שבועיים מבצע- מהרו המבצע מסתיים מחר.. מה זה אומר על המוצר. במחירים
שהם משווקים אותו (יעני יוקרתי) אין אפשרות למכור. אז עושים מבצע כל שבועיים. תתעררו. תפסיקו לרכוש מנורה. מה אתם בבית מחליפים מנורות שלא נשרפו? תלכו על סנן חליפי עם תו תקן. הוא טוב. רק אם כולנו נעזוב אותם- המחירים יחזרו לשפיות. סנן 220 שח. אלוהים...
אלי
אלי חוץ מתמי 4 יש לך היום גם חלופות זולות ומשתלמות יותר. יש גם את הבר של אלקטרה שאני זוכר שראיתי כתבה לפני כמה זמן שהם הורידו את המחירים משמעותית ופתחו פער על תמי 4 ככה שאפשר גם למצוא פתרונות משתלמים ממותג מוכר "עם גב".
ירון
תמי 4
תמי 4 הינה חברה בבעלות חברת שטראוס שנרכשה מחחברת תנ"ה תעשייות אשר שייכת
לקיבוץ נתיב הל"ה.
תמי 4 מובילה את שוק המים בישראל אם יותר מ300,000 בתי אב ועסקים ומוסדות
החברה מפתחת ומייצרת מתקני שתייה מתחת לכיור ומתקני מים חמים קרים.
עד כאן לכאורה הכל תקין אבל גם מכאן גם מתחילה הבעיה הגדולה של הצרכן הקטן
"המונופול " כחלק מהאסטרטגיה של תמי 4 לפתח מוצרים ולרשום אותם כפטנט
וע"י כך לכבול את הלקוח להסכמי שרות יקרים ומחייבים.
כמו כן בתהליך הייצור של מתקני המים הורכבו בהן מערכות UV אשר אמורות לקטול חיידקים ואנזיימים אחרים במים, אך כפי שידוע אין צורך במערכת זו ממספר סיבות.
המים בישראל מוכלריים ע"י המדינה כדי למנוע זיהום בקטריילי, ואין שום דרישה של הרשויות
להתקין מערכות UV לפני מי השתייה.
יתרה מזו שאם היה זהום במי השתייה בישראל היתה חובה להרתיח את מי השתייה.
הגבלה נוספת שיצרה תמי 4 על לקוחותיה בזה שייצרה על מערכת ה UV כרטיס אלקטרוני
שברגע שהנורה נשרפת תופסק יציאת המים הקרים עד להחלפת הנורה בחדשה.
גם על המסנן רשמה תמי 4 פטנט ומחייבת את הלקוח לרכוש את המסננים רק דרכה ולגבות
מחירים גבוהים ולא מוצדקים, כמובן תמי 4
שיטת החינוך והענשה של הלקוח כבר עברה מן העולם אבל תמי 4 עדיין לא השכילו להבין שנגמר עידן המונופולים והלקוח בסופו של דבר כועס ומעניש חברות מונופול.
חברת Water Pure הרימה את הכפפה וחשבה איך להוזיל את עלויות מחירי המסננים של המתחרה הגדולה תמי 4, ואיך לאפשר ללקוח חופש רכישה ללא הגבלות ומחויבות לחברה
האם.
למערכת טיהר המים התת כיור של תמי 4 מייצרת חברת water pure סנן תואם לחלוטין
אם אישור מכון התקנים הישראלי, מכיוון שתוקף הפטנט של תמי 4 פג וניתן לייצרו ללא הגבלה,
ובכך להוזיל את מחירו ב50%.
גם מנורת הUV מיוצרת ע"י חברת פיליפס תואמת למנורה של תמי 4 וגם עלותה נמוכה
ב50% מהמנורה המקורית והינה באותה האיכות.
גם למונופול של תמי 4 על המסננים המיוחדים שיוצרו עבור מתקניי השתייה "תמי פרימו"
" ותמי פמלי " נמצא הפתרון.
חברת Water Pure ייצרה מחבר מיוחד המאפשר לעקוף את המסננים המיוחדים של תמי 4
ואפשרות להתקין מסנן סטנדרטי בצורה קלה ופשוטה מאחורי המכשיר או מתחת לכיור.
המעקף יוזיל משמעותית במאות שקלים את מחיר החלפת המסננים בכל שנה.
איך עובד המעקף?
את המעקף מרכיבים במקום המסננים המיוחדים של תמי 4 בצורה קלה ופשוטה,
ואז מתקינים מסנן אם תו תקן ישראלי באותה איכות של מסנני תמי 4 על קו נקודת המים.
את המסננים הנ"ל ניתן להשיג בכל נקודת מכירת מסננים, בעלויות נמוכות ובלי להיות תלוי בחברה זו או אחרת.
את מנורת ה UV ניתן לכבות דרך התוכנה הפנימית של המכשיר אם הסבר מטכנאי מוסמך,
במידה ולא תכבו את הנורה והיא תשרף, מתקן המים יפסיק לעבוד עד להלפת נורה חדשה.
חשוב לדעת! משרד הבריאות ומקורות מאשרים שאין צורך בהתקנת מערכת UV במי השתייה בישראל.

טבלת עלויות ושרות שנתי למתקני שתיה פמלי ופרימו:

תמי 4 ערכת מסננים לשנה נורת UV ביטוח שנתי
כולל מסננים ונורה ל36 חודש סה"כ
500 ש"ח 240 ש"ח 740 ש"ח
69 ש"ח לחודש 2484 ש"ח


Water Pure ערכת מסננים לשנה נורת UV ביטוח שנתי מעקף לתמי 4
חד פעמי סה"כ
180 ש"ח - - 90 ש"ח 270 ש"ח


טבלת עלויות למטהר תת כיורי:
סנן ערכת 2 מסננים ונורת UV
Water pure 75 219 ש"ח
תמי 4 160 510 ש"ח

לשאלות נוספות ניתן להכנס לאתר האינטרנט שלנו www.waterstore.co.il
או בטלפון 1-700-704-504
דוד מסה
האיכות שלהם אכן טובה, בגדול, לא תרגישי הבדל..
לגבי המנורה, גם זה, כל שנה זה מומלץ אבל לא חובה...
דני
ברשותי בר מים של תמי4 פאמלי. אחרי הרבה שיעורי בית שעשיתי לפני שנתיים בנושא בחרתי לעשות חכם. רכשתי את המעקף ומסנן חיצוני למתקן שעל פי דעתי הוא איכותי יותר מהמסנן המקורי שהיה במכשיר- וכן! הוא גם בעל תו תקן מכון התקנים ותקן NSF אמריקאי.
ההרכבה של המוצר פשוטה ואין צורך להזמין טכנאי - שורה תחתונה חסכתי הרבה כסף ועדין ממשיך לחסוך!
לקוח לא פרייאר
ניתן לעקוף גם את המנורה של תמי 4 כדי שלא תישרף, החכמולגים של שטראוס יצרו מיני בר עם מנורת uv במעגל ישר וכשנורה נשרפת המתקן מפסיק להוציא מים קרים והלקוח המסכן רץ לחברה ומחויב לרכוש נורה חדשה במחיר מופקע.
כדי לקבל הסבר התקשרו לחנות בראשון לציון חברת water&pure וקבלו הסבר איך לעשות את זה ולחסוך המון כסף.
טל 03-9517195
ציון
ומי בכלל אמר (חוץ מהיצרנים ואנשי המכירות) שצריך מסנן?
מבחני טעימה פרטיים שערכנו בבית, לא הראו כל עדיפות למי תמי או בקבוקים, על מי ברז רגילים. גם לא שמענו מעולם על התפרצות הרעלות ומחלות בקרב המון המשתמשים בסתם מי ברז. אנחנו משתמשים כבר שנים בתמי בר, רק כאמצעי נוחיות, לגרור המים וחימומם. רכשנו מעקף לפילטר המקורי ושלום על ישראל. כבר שנים, לא קונים פילטר בכלל ומתחייבים להודיע לכולכם מיד אם יהיה שינוי לרעה במצב בריאותנו.
רועי
היי,
יש המון מסננים חדשים לתמי 4 שצצים בשוק, אך הרבה מהם לא איכותיים ואסור לקנות אותם.
אם אתה מחפש מסנן זול אך יעיל, ממליץ לך לרכוש מהחברה המצורפת. יש להם הרבה סוגים וכולם מצויינים.
בהצלחה!
עמית
החלפתי היום סנן תואם שקניתי מ-Galpure (בפחות מחצי מחיר מהסנן של תמי4)... ואחרי כ-8 חודשים (במקום 6... שוכחים..).
הסנן היה חום בהיר. לעומת זאת סננים של תמי4, שהייתי מחליף לפעמים גם אחרי יותר מ-8 חודשים (שוב... מה לעשות, שוכחים), תמיד יצאו לבנים כביום התקנתם.
מאחר ואני שומר אותם לצורך השוואה בעת הזמנת תואמים אוכל להוכיח זאת ולשלוח תמונות למי שיטיל ספק בדבריי (הרי למה להאמין לי?).

אבל שימו לב ההבדל בצבע אינו מוכיח דבר לגבי איכות הסננים:
האם ההבדל נובע מצפיפות הפחם? ואז סנן תמי 4 יותר טוב..?
האם דווקא הצבע הנראה רע מצביע על כך שהסנן של Galpure עשה את שלו וסינן בפועל כאשר זה של תמי4 העביר את המיים ללא סינון? ואז Galpure יותר טוב?

אינני יודע ואם מישהו כאן בעל השכלה/הכשרה/ידע מהימן אשמח לחוו"ד... ללא אג'נדה...

אנסה כעת את הסננים של Mayim4U, לכאורה עם אישור מכון התקנים, ואבצע בדיקה חדשה.
(למה לכאורה? תקראו את התגובות הקודמות)

חג סוכות שמח
דן
היי, יש חנות חדשה למכירה של מסננים חלופים לתמי 4 כולל מנורות, הכי מקצועים וזולים ברשת
ייעוץ והדרכה גם אם לא רוכשים
תתקשרו לדוד 098342020
אולי תאהב גם את: