5 תשובות
מתרנגולת יוצא אפרוח-מלימודים יוצא המוח!

רק בארץ אתה יכול למצוא גבר ששוקל 140 קילו מפצח גרעינים, רואה כדורגל וצועק על השחקן "רוץ כבר יא עגלה".. הוא עגלה? אתה מלפתוח פיסטוק סגור יש לך קוצר נשימה ^^
- מתמטיקה יקרה, אנא התבגרי ותתחילי לפתור את הבעיות שלך לבד, נמאס לי לעזור לך!
- גוגל יקר, אתה מוכן להפסיק לנחש ולתת לי לסיים משפט?!
- מכירים ת'שאלות האלה שאתה שולא ועונה לעמצך?! שיט, איפה המשקפיים שלי?! אה הינה הם...
- תכירו את גרגורי...
(•̮̮̃•̃)
||
_\ /_
המאבטח החדש לקיר שלי! עכשיו נראה מי ינסה לגנוב לי סטטוס.. ;-)
- צריך לתת כבוד לאלה שבאמת התחילו את המחאה של האוהלים ואף אחד לא מזכיר אותם הם כבר שנים עושים את זה... איפה הכפיים לבדואים...?!
- היום באתי להורים שלי ואמרתי להם: אמא, אבא, אני רוצה להיות סטנדפיסטית. הם אמרו לי הצחקת אותנו... הבנתי שאני בדרך הנכונה ;)
שבת קסומה P:
למה רשום על המעלית את המשקל שאסור לעבור עליו?! זה כאילו לפני שמישהו נכנס אתה שואל אותו: רגע כמה אתה שוקל? -57. אה זה לא טוב. תעלה שתי קומות ברגל, תוריד קילו ואז תכנס ;)
שלגיה באה לפינוקיו יושבת לו על האף וצועקת": תשקר פינוקיו, תשקר!1


רוצים להוציא חוק שהיה אפשר להוציא רישיון רק מגיל 21. דמיינו לכם בצבא כזה המפקד בא לחיילים " אוקיי חברים, מחר בשעה 8:00 בדיוק אנחנו יוצאים לכיוון עזה, ניכנסים לבית של אחמד סאלום, הורגים אותו וחוזרים. אל תדאגו דברתי אם אמא שלי, היא יכולה להקפיץ אותנו.."אנשים שחולמים אחד על השני בלילה.. צריכים להתעורר אחד ליד השני בבוקר:)


פעם כשהיינו יוצאים לטיול, היינו מקווים לחזור עם חוויות.. היום אנחנו מקווים לחזור עם תמונת פרופיל חדשה.


בניתי בית חולים לכל אלה שחולים עלי.. בניתי בית קברות לכל אלא שמתים עלי.. עכשיו נשאר לי לקנות שטח אדמה לכל אלה שחופרים לי..:)אל תפחדו מהאויב שלכם.. תפחדו מהחבר הכי טוב שלכם הוא יודע עליכם הכל:)ילד שואל את אבא שלו:" אבא מה יש מתחת לאגן של אמא? האבא עונה: "זה גן עדן, בני." הילד שואל:"ומה יש מתחת לאגן שלך, אבא?".. האבא עונה: "המפתח לגן עדן." הילד אומר: "אבא, אני חושב שאתה צריך להחליף את המנעול כי לשכן שלנו יש העתק.":-)נשמה.. אחרי הבעיטה שאני יתן לך, גם רונאלדו ישים פוסטר שלי על הקיר ;-)