תשובה אחת
קראי זה מעניין

איך להתחיל

הדבר הכי חשוב בתאוריה "איך להתחיל עם גבר?", הוא לדעת לזהות את הבחור המתאים. לנשים רבות (כמו גם לגברים אגב), יש נטייה להינעל על מישהו שלא באמת מתאים להן, ולנסות להשיג אותו באובססיה. מה שמוביל בסוף לכישלון במקרה הטוב וללב שבור במקרה הפחות טוב. הטריק הוא לדעת להשיג את הגבר הנכון.

עכשיו אני אראה לך כמה שלבים פשוטים שבזכותם תוכלי להגיע לתוצאות מאוד מהירות. כן, זה בדוק:)

שלב מספר 1:
תדעי מה את רוצה.
האמת שזה הרבה יותר פשוט ממה שאנשים עושים מזה. תדמייני בראש את סוג מערכת היחסים שאת רוצה ואיך צריך להתנהג הבחור בשביל שהתמונה שציירת בדמיון תתגשם. כמובן, גם איך את צריכה להתנהג באותה מערכת היחסים.
ברגע שתדעי איזו מערכת יחסים את רוצה, את תדעי איזה גבר פחות או יותר את צריכה.

בכללי, שימי לב לתכונות הבאות אצל גבר:
- ביטחון עצמי.
- כנות.
- מחובר לרגשות שלו.
- יתמוך בך ברגע האמת.
- הוא רוצה זוגיות באותה המידה כמוך (או להיפך, לא רוצה זוגיות באותה המידה כמוך, אם את רוצה רק יחסים פתוחים או סטוצים).
- הוא יודע להילחם על דברים שהוא רוצה - עליך.
- הוא יודע מה הוא רוצה ממך ומהחיים בכללי.
אז איך עושים את זה?

יש שיגידו שבחורה צריכה לשבת ולחכות שיתחילו איתה. לפעמים זה עובד, לפעמים לא. מה עושים כדי שזה כן יקרה?
מה אם הוא לא ניגש? מה אם אחד אחר ניגש, היא דחתה אותו והבחור שהיא רצתה שייגש נבהל מזה ולא ניגש בכל זאת?
מה אם אחרי הדייט הוא לא מתקשר? גברים רבים בטוחים שחייבים לחכות כמה ימים, בזמן שנשים יודעות שצריך להתקשר יום אחרי. חוסר תקשורת מסוג כזה הורס הרבה קשרים פוטנציאליים.


* איך לגרום דווקא לבחור שאת רוצה לגשת אלייך?
- לקרוץ לו.
- לחכות שהמבטים שלכם ייפגשו, לחייך אליו, להרים כוס בירה (או מה שאת שותה) ולעשות כאילו את שותה לכבודו.
- לסמן לו ללכת לכיוון שולחן ריק בצד (שטח נייטראלי) במטרה לדבר על משהו.
- לגשת אליו, לשאול אותו שאלה כללית על "דעה גברית" בסגנון: "יש לי סתם שאלה, נגיד ואתה יוצא עם מישהי שהתנשקה עם בחורה, זה נחשב בגידה?"
- אפשר סתם להעמיד פנים שזיהית אותו מאיפשהו - "תגיד אתה במקרה עבדת בחברה לבניית אתרים פעם?", "לא, אני מסאג'יסט", "באמת וואי אני צריכה לשאול אותך כמה שאלות".

לאחר מכן, כל מה שאת עושה הוא פשוט לדבר איתו ולבדוק אם הוא עונה על הקריטריונים שלך.

שם המשחק הוא יצירתיות וחדות הבחנה. לנשים יש כאן יתרון ענק. אתן באופן טבעי קוראות שפת גוף יותר טוב מגברים. הסיבה לזה היא שאתן צריכות לדעת לסנן מי פרטנר טוב ומי לא ולכן האינסטינקטים שלכן חדים יותר.

בפעם הבאה כשאת יושבת איפשהו ורוצה שבחור כלשהו יתחיל איתך, תיזכרי: "פעולה כלשהי צריכה להעשות!".
שתי ידידות שלי הזמינו פעם צ'ייסר לשני בחורים שישבו לא רחוק מאיתנו כדי להתחיל עם אחד מהם.
הסוף של הסיפור הזה היה קצת מצחיק, כי אחד מהם זיהה אותי מהבלוג.

כמה דברים ברמה הכללית (הפיסקה נכונה כלפי הרוב המכריע של הגברים):
רוב הגברים אוהבים בחורות ספורטיביות מפני שהן נראות בריאות ומצטיירות כאמא פוטנציאלית טובה לילדים שלהם. כמו כן אופי אמהי, אוהב ולב טוב – שתדאג לדור הבא (ושיהיה לה מספיק איכפת כדי שהיא זאת שתחליף את החיתול ולא הוא).
אל חשש, זה לא אומר שכל מה שאת צריכה להיות בעלת גוף טוב וזהו. אנחנו לא חיים בטבע ויש הבדל ביננו לבין הקוף שממנו התפתחנו (בין חלקנו לפחות:-P ).
כולנו יודעים שמי שנולד יפה יותר קל לו בחיים. רק שזה לא אומר שהוא יגיע רחוק יותר, מפני שאם הכל בא לו בקלות הוא לא לומד להתאמץ ולהתגבר על מכשולים.

אז מה עושים? מחשבה יוצרת מציאות:
אני רוצה שתדעי שאת סקסית ואת יכולה להשיג כל אחד שאת רוצה! זה מה שאני רוצה שתחשבי במהלך כל הקריאה של הפוסט הזה.
בתת מודע את יודעת את כל מה שאני כותב כאן והרבה דברים שאני אכתוב עליהם את תגידי "וואלה זה נכון" או "זה מובן מאליו".


קשה להשגה או לא?
לשחק אותה קשה להשגה, זה לא בהרכח יביא לך את הבחורים הכי שווים. הוא צריך לדעת שיש הרבה גברים שהיו מוכנים להתחלף איתו, אבל פשוט אין להם סיכוי אם הם לא בסטנדרטים שלה. עם זאת, לא מראים את זה על ידי משחקים של אגו, אלא על ידי ביטחון עצמי.
אני קורא לזה תרגילים של מתחילים. הרבה יותר טוב להתנהג כמו בחורה שלא "משחקת אותה" קשה להשגה, אלא פשוט יודעת מה היא רוצה ויודעת מה היא לא.
אני למשל, אם מסננים אותי פעמיים, פשוט לא מתקשר יותר עד שהבחורה מבינה שהיא עשתה משהו מטומטם ובעצמה יוצרת קשר. בגיל 16-20 המשחקים הללו יותר מקובלים. מאז גיל 20 אני כבר לא מאמין בקשרים שבהם צריך לעשות מניפולציות כדי לפתור בעיות, לכן אין סיבה להתחיל את הקשר ממשחקים.

חיוך:
גברים נמשכים לחיוכים וסימני משיכה ממך. אם תתני לו מבט עמוק בעיניים ותחייכי תוך כדי, זה יעלה לו את הביטחון והרצון לגשת. חוץ מזה שאנשים אוהבים חיוכים בכללי.
בכל פעם שאני נזכר ברגע שבו נדלקתי על מישהי, אני זוכר חיוך מקסים.

עוד טיפ שנתנתה לי בחורה אחת בשביל להסביר לבנות:
שיניים ישרות ולבנות זה חשוב. אם יש לך בעיה כלשהי בשיניים, את יכולה לסדר את זה (רופאי שיניים יכולים לבנות לך מה שאת רוצה, כולל שיני ערפד ושיניים בצורת הטאג' מאהל). הבחורה הזאת מומחית להיפנוזה ופסיכולוגיה, אז הייתי מקשיב לה. חוץ מזה שאני מסכים עם זה.

יש את התרגיל: לחייך בלי לחשוף שיניים.
ז'וזפין, אשתו של נפוליאון, הפכה לסמל המין של צרפת למרות שהיו לה שיניים הרוסות. איך? מפני שהיא הסתירה את החיוך שלה עם מניפה וחייכה עם העיניים. נקודה למחשבה.
כאשר אני רוצה לבדוק אם החיוך של הבחורה אמיתי או לא, אני מסתכל על העיניים. הן לא משקרות.

חיוך זה גם סימן למשיכה. זה גורם לבחור להרגיש שאת נמשכת אליו ומדרבן אותו לעשות עוד צעד קדימה.

באותו נושא, תצחקי מהבדיחות שלו. לא צריך לצחוק מכל דבר שהוא עושה, כי אז זה שקוף שאת רוצה אותו או יכול לגרום לו לחשוב שאת קצת טיפשה. תצחקי כשצריך. שירגיש טפיחה באגו כשהוא ליידך. מה שמוביל אותי לנושא הבא...


מראה ואיפור:
חשוב לטפח את עצמך. כמו שאמא שלי אמרה פעם לידידה שלי על קריירת דוגמנות: "פנים אפשר לצייר". את יודעת להתאפר? מעולה. לא? את יכולה ללמוד בקלות.
לא צריך פוטושופ. ראיתי במו עיניי איך הופכים דוגמניות של רוברטו לכוסיות על בעזרת איפור בלבד (האיפור עושה הרבה יותר עבודה מפוטושופ, כי מאפרת פחות יקרה מאשר 3 מעצבים גרפיים בשביל 100 תמונות).

למה חשוב להתאפר? מפני שאם את באה נאטורל זה מראה 2 דברים:
- אני לא רוצה שיגשו אלי.
- יש לי מספיק ביטחון עצמי כדי לא לעשות את זה. גברים פוחדים מנשים שיש להן יותר ביטחון עצמי מהם.
לרוב הגברים אין כל כך הרבה ביטחון עצמי.


להרגיש סקסית:
סקסיות חשובה יותר מיופי!
הדבר הראשון והכי חשוב בכל הנוגע אלייך הוא שתרגישי סקסית ומושכת בעצמך. אם את לא תאהבי את איך שאת נראית ולא תרגישי סקסית, יכול להיות שגם הבחור ידבק במחשבה שלך. אם את בכל זאת מרגישה חסרת ביטחון, תצחקי על זה ותגמדי את הפחד. ברגע שאת מראה שיש לך ביטחון, זה בעצם רומז לבחור שיש סיבה לכך - מה שאומר שאת בחורה שווה.
הרבה בנות שפגשתי שהיו ממש יפות, משום מה חשבו שהן לא. אפשר לעשות תרגיל פשוט - תעמדי כל יום מול המראה ותגידי לעצמך: אני יפה, אני סקסית, אני מושכת, כל גבר שיצא איתי יהיה מאושר.

אם את עדיין לא מאמינה, תכתבי על דף מה חסר לך בשביל להיות האישה שאת רוצה. יכול להיות שכלום. אם חסר, את כמובן יכולה לפתור את זה.
(גברים עובדים על עצמם קשה בקורסים לאומנות הפיתוי, אז גם נשים יכולות לפעמים).


גוף:
גוף הוא חלק מההרגשה שלך. אם את לא מרוצה ממשהו (את. לא אמא, אבא או האנשים מסביב) אז ביכולתך לפתור את זה. גברים הולכים לחדר כושר, חוגים לכדורסל, כדורגל ועוד... ריקוד למשל הוא משהו מאוד סקסי בשביל בחורה. העניין הוא שלא צריך להזניח את הגוף. שני הצדדים צריכים לדאוג לעצמם.

חוץ מזה שספורט זה בריא וזה גורם לך להרגיש יותר טוב עם עצמך. אם הרבה זמן לא עשיתי ספורט זה משפיע עלי. הספורט הנפוץ ביותר בשביל בחורה הוא כמובן הסקסי ביותר - ריקוד.
בחורות שיודעות לרקוד מאוד מושכות בנים. חוץ מזה שבחורות כאלו גם טובות במיטה (ורוב הגברים יודעים את זה).

ניפוץ אשליה קל: סקס זה לא תחליף לכושר! נכון שלפעמים אנחנו שורפים המון קלוריות בסקס ונתפסים לנו שרירים, אבל זה בא יחד עם הכושר ולא במקום.

לבוש:
תתלבשי יפה, ישימו אלייך לב, יתחילו איתך יותר. זה פשוט מאוד.
שמלות זה דבר מושך. תשתדלי לבחור שמלה בצבע בולט וזוהר. מה שבהיר מושך יותר את העין.
מכנס צמוד שיושב טוב זה גם מומלץ.

חשוב מאוד: אל תהיי יותר מדי יפה (המטרה היא שלא תצאי כל יום מהבית כמו מגיליון של לאשה). לפעמים זה מפחיד בנים וגורם להם לחשוב שאת שווה מדי בשבילם (לא כולם עשו קורסים בדון ג'ואן:-P ).
לא צריך להיות סגורה כמו דתיה ולא צריך להיות יותר מדי פתוחה. תישארי חידה, אבל תני טעימה ממה שיש לך להציע.
אם למשל את שמה חצאית, תסתירי את החלק העליון. אם יש לך מחשוף, אז אל תשימי חצאית.

אם הכל אצלך ממש יפה, חוף נודיסטים, בשבילך!

שרשרת יפה, עגילים, צמיד וכו', אלו דברים שמוסיפים. אנחנו כמו עורבים, אוהבים דברים נוצצים:-).

טפיחה לאגו:
אם הוא לא מספיק בטוח בעצמו, את יכולה להיות מקור האגו שלו ולכבוש אותו בשניה. גברים אוהבים להרגיש גברים. כמו שנאמר: "תלטפי לו את הזין ותקבלי אותו ללילה אחד, תלטפי לו את האגו ותקבלי אותו לכל החיים".
היתה בחורה בשכבה שלי, שכל כמה זמן היתה נוגעת לי בשרירי הידיים או החזה ושואלת אם אני מתאמן. בין אם כן או לא, זה ממש החמיא. אם לא הייתי דלוק על ידידה הכי טובה שלי רוב כיתה יא ולא היתה לי חברה רוב יב, סביר להניח שהייתי מתחיל איתה. עצם זה שאני זוכר את זה עד היום, כבר אומר משהו.
עד היום כשהיא מדברת איתי אגב, היא תמיד ממש מפרגנת, חייכנית וחמודה. לא פלא שמלא שחצי מהכיתה שלי התייעצה איתי איך להתחיל איתה (היא היתה ידידה שלי).
טפיחה לאגו יכולה לבוא מכל מקום ובכל נושא. מחמאה על כל דבר שחשוב לבחור שלך, זה ליטוף נהדר לאגו. בין אם נרצה או לא, אנחנו נימשך לבחורה שעושה את זה.

רצוי שלא תחמיאי לו על דברים שהוא כבר יודע שהם נכונים וכולם אומרים לו את זה. תנסי להיות מקורית.
המחמאות שאני הכי זוכר, אלו מחמאות נקודתיות. למשל "אתה כותב טוב" זה משהו שכבר שמעתי הרבה, אבל אם מישהי באה ואומרת מה בדיוק היא אוהבת בכתיבה שלי, זה יעשה הבדל גדול. מנגד אם את רוצה לעקוץ אותי, להגיד "אתה כותב גרוע" גם לא ישנה הרבה (גם את זה שמעתי). עקיצה או מחמאה עובדת כשהיא מקורית. אני מציין את זה מפני שיש גברים שצריך לעקוץ אותם כדי להוריד להם את האף לפני שאת מסכימה לצאת איתו (כדי שלא יחשוב שאת בחורה קלה ללילה אחד).

על אותו עיקרון אני פועל כשאני מתחיל עם בחורה. אני מנסה למצוא בה משהו מיוחד שאחרים כנראה לא מצאו עדיין. אם אני מחמיא לה על משהו בנאלי, אני לא מנסה להתחיל איתה אלא סתם לפרגן. כך שזה עובד לשני הצדדים.
"וואו, הנחיריים שלך ממש יפות" - לא כל דבר מקורי הוא גם טוב ;-). נא להפעיל שיקול דעת.

היתרון שלך, הוא שגברים שומעים הרבה פחות מחמאות מנשים, אז יותר קל לך להחמיא להם.

מגע:
גברים כמו נשים, אוהבים מגע, חיבוקים, ליטופים וכו'. אנחנו בחיים לא נודה בזה כי אנחנו קשוחים והכל, אבל ביננו... תזכרו את הטיפ הזה. אני אוהב לחבק בלילה בכפיות ואני אוהב לשכב על הגב כשהבחורה ישנה לי על החזה. אני בספק שאני שונה מהאחרים. מי לא אוהב להרגיש חום ואהבה?
זה לא אומר שצריך להגזים ולהמרח עליו כמובן. הוא צריך להיות זה שיוזם את רוב המגע. אם הוא לא יוזם אז אל תיזמי בעצמך. פעם בכמה זמן תעשי את זה, אבל לא יותר מדי (שיתגעגע למגע שלך).

מגע מעלה את המתח המיני. כשהוא שם עליך את היד ומרגיש שאת תחת חסותו, זה מפתח אצלו חיבה כלפייך.
יצאת פעם ממועדון ונצמדת לבחור כלשהו סתם כדי להתחמם?
אני יכול לספר מהצד שלי, שבכל פעם שמישהי היתה עושה את זה (בין אם היה ביננו קטע ובין אם לא), זה גרם לי להרגיש יותר קרוב אליה. הרגשתי סוג של חסות עליה כשהיא בין זרועותיי.

על ידי מגע ניתן לבצע גם את הטפיחות לאגו שדיברתי עליהן. למשל למשש לו את השרירים (לא צריך להגיד מילה, הוא יבין).

תקשיבי לו:
גברים נורא אוהבים כשמקשיבים להם, עושים עיניים גדולות ואומרים וואו. זה אחלה טפיחה לאגו, זה ממש עושה להם את זה.
כמו גם אם תצייני פרטים קטנים מהסיפורים שלו בהמשך, והוא יראה שאת זוכרת את מה שהוא סיפר לך, זה ממש יעשה לו את זה. לפתע הוא ירגיש חשוב - אנשים מתעמקים במה שהוא אומר.


לשחק עם השיער:
את מעבירה את היד על השיער, חושפת את הצואר שלך ונוגעת בו תוך כדי שאת מסתכלת לו בעיניים ומחייכת. בחורות שיודעות לעשות את התנועה הזאת טוב, יודעות טוב מאוד מה זה עושה לגברים מסביב (תתאמני על זה מול המראה). כמעט כל בחורה שמבינה עניין אמרה לי את הטיפ הזה, וכשהן הדגימו יכולתי להגיד חד משמעית: להוסיף למאגר.
בחלק מהסרטונים של דון ג'ואן יש כמה בחורות שעושות את זה בסוף הקליפ.

שפתיים:
לנשוך את השפה התחתותנה בסקסיות וללקק את השפתיים. ראיתן שחקניות עושות את זה בסרטים? נכון שזה סקסי?

להחמיא לחברים שלו:
אם חברים שלו ירצו אותך, זה יעלה את הערך שלך בעיניו.
תפגיני את הצדדים החזקים שלך מול חברים שלו, בדיוק כמו שאת עושה מולו.

תפלרטטי:
עם האוכל בא התיאבון. להיות יבשה זה לא סקסי. לפעמים להיות רעה זה כן, אבל נשמור את זה עבור בנים עם ביטחון עצמי מופרז.
לפלרטט זה לעקוץ אותו, לתת לו מחמאות קטנות, רמיזות מיניות, לקרוץ לו, לחייך אליו, לצחוק איתו וכו'...
דו משמעיות זה תמיד פלירטוט.
כמובן: חיוך!

ידיים
כשאת מפנה כלפי מישהו את כפות הידיים, זה מושך אותו אלייך – זה מראה לו שאת רספטיבית כלפיו.
הידיים שלך צריכות להשאר במרחב שלך. לא לפרוס אותם יותר מדי רחב ולא לבצע תנועות ידיים רחוק מדי מהגוף (אלא אם את רוקדת). מצד שני לא צריך להיות סגורה מדי. תשבי בצורה נוחה.
התנועות שלך צריכות להיות עדינות ורכות. לא לזוז בצורה גסה (את לא ערס).

להקשיב לו
דיברנו על זה, מדגיש שוב.

תאוריית החוט:
אם החתול מקבל את החוט בקלות, הוא לא נהנה להמשיך לשחק איתו והוא עוזב אותו. תני לגבר שלך להרגיש שהוא כמעט השיג אותך, אבל להתחמק לו בין האצבעות כדי שיתאמץ עוד קצת.
חשוב: לא יותר מ-4 סרובים! בסרוב החמישי הוא יכול לוותר.
בעיקרון זה תלוי בביטחון שלו, ולפעמים גם בנחישות. אני לא זוכר כמה פעמים ניסיתי לנשק מישהי הכי הרבה עד שהצלחתי, אבל למיטב זכרוני זה באמת לא היה יותר מ-5.

שיער:
פזור. בין אם זה תלתלים או חלק. רצוי שיער לא קצר מדי.
(לא חובה לשמור על כל הסעיפים כמובן, חלקם יספיקו).

בושם
תבחרי בושם עם בחור, כי לפעמים הטעם של הבחורה לא תואם את טעמם של גברים.
אל תפריזי בכמות הבושם, כי הבחור צריך להרגיש את הריח של הגוף שלך ולאהוב אותו.

עמידה
אל תעמדי עם רגליים מפוסקות מדי. המרווח בין הרגליים שלך צריך להיות עד 7 סנטימטר (הרגליים לא יותר רחבות מהכתפיים).

הליכה
בקו ישר, כמו בחורה. כמו שדוגמניות הולכות, רק קצת פחות קיצוני.
(הליכה מפוסקת זה של גבר).

להציב תחרות עבור גברים מתלהבים:
עבור גברים שחושבים את עצמם יותר מדי, יש תרגיל נהדר שנקרא "המחזר שלי שווה יותר".
אם הוא מתלהב שהוא עורך דין, תספרי שהאקס שלך היה שופט מחוזי (סתם דוגמה).
בנוסף לזה תראי לו שהוא פשוט לא מרשים אותך. הוא מתלהב, את מקשיבה ואחר כך אומרת "מגניב" אדיש ומעבירה נושא למשהו מעניין יותר.

דרך טובה לגרום לאקס לקנא: תספרי לו שאת יוצאת עם מישהו שיותר טוב ממנו בדבר שהיה לו הכי חשוב.
דוגמה פשוטה: אם האקס שלך זה עומרי כספי, תספרי לו שאת יוצאת עם קובי בריאנט.
אין לך מושג מי זה, אה? לא נורא, הבנת את הרעיון.

אם הוא יספר לך על בנות אחרות שהוא יוצא איתן כדי להתלהב, פשוט תפהקי ותגידי שזה משעמם. אל תעשי את זה בצורה שקופה, תעשי את זה כבדרך אגב ואז תעבירי נושא.
יש את האופציה של לפרגן להן, שזה מראה שיש לך הרבה ביטחון ואת שמה את עצמך מעליהן.

תבלטי בשטח:
בחורה שבולטת בשטח וגורמת לכל הגברים להסתכל עליה, יכולה בקלות להשיג כל אחד (שילוב של תחרותיות והקטע של החברים). ידידה שלי פעם סיפרה לי שהיא עשתה תחרות עם חברות שלה – מי תשיג איזה קצין ספציפי מהבסיס שלהן.
הן היו במסיבת השחרור שלהן. הראשונה באה, התכופפה מולו בכוונה כדי להראות את החזה שלה (והיה לה אחד יפה), אמרה לו משהו והלכה. כולם הסתכלו, אבל זה לא עבד. השניה נקרעה מצחוק עוד בדרך וויתרה.
ידידה שלי ניגשה לשולחן שלהם ולקחה את חבר שלו לרקוד איתה. היא רקדנית מעולה, ולכן בחרה להדגים דווקא את זה. כשהיא התחילה לרקוד, כולם הסתכלו עליה, כולל הוא. ברגע שכולם מסתכלים, גם הוא יסתכל (הגיון פשוט).
אחר כך היא חזרה לשולחן שלהם, הסתכלה לו בעיניים ואמרה שהיא רוצה לשתות. הוא הבין את הרמז ומזג לה שתיה. ברגע שהוא עושה משהו עבורה, הוא אוטומטית מפתח כלפיה יותר חיבה.
הם התיישבו והתחילו לדבר. היא פלירטטה קצת, אבל לא יותר מדי (כדי שלא יחשוב שהיא קלה להשגה). אחר כך היא לקחה את היד שלו וקראה לו בכף יד (כתירוץ ליצור מגע). אז הוא הציע לה לצאת החוצה לטייל לבד.
הוא ניסה לנשק אותה 10 דקות לאחר מכן.
(אגב, היתה לו ארוסה ממש כוסית עם חזה גדול – ואני ממליץ לה להשיג עורך דין טוב לעתיד).

אותה הידידה מבינה בדברים האלה ממש טוב. היא יודעת בדיוק מה היא עושה ולמה היא עושה את זה. כל דבר שהיא עשתה נעשה בכוונה, ומכאן אני מסיק שכל אחת יכולה ללמוד את זה =).

יש לך יתרונות כלשהם? חוש הומור, אינטלגנציה, ריקוד, משהו מיוחד במראה וכו'... תבליטי. תגרמי לכולם להסתכל עליך ולא על האחרות. לא צריך להפוך את זה לאובססיה כמובן. חשוב שתהני מהחיים בלי קשר לכמות המבטים שאת מקבלת מבנים מסביב, ותפרגני גם לבחורות אחרות (ביטחון עצמי).

יצירת מגע אגב יכולה להיות גם להשען עליו, לבקש ממנו מסאג', "קר לי אני רוצה חיבוק" וכו' וכו'... תגמרי לו לעשות בשבילך דברים, והוא אוטומטית יפתח חיבה. מה שאנחנו משקיעים בו, מתחיל להיות יותר ויותר יקר לנו.