4 תשובות
להרבה סוכנויות רגילות יש מחלקות לילדים. יש סוכנויות שצריך להתרחק מהם כי הם לוקחים הרבה כסף ולא מספקים עבודות, ויש סוכנויות שהחוזה איתם לוקח מעט כסף ויש עבודה אחר כך. באופן כללי, הכסף הראשוני זה סוג של אידיקציה, כי סוכנות מבוססת (חשוב מאוד להיות אצל אחת מבוססת, כי אחרת היא יכולה לפשוט רגל מהר. זה קורה הרבה, ואז הלך כל העבודה והכסף שהושקע) שמאמינה בילד לא ידרוש הרבה כסף בהתחלה כי אוטוטו ייכנס כסף.
הנה פירוט:
קודם כל - הנה למי לא להתקרב:
1. "סטטוס" בככר המדינה בתל אביב. סטטוס ידועים בתוך התעשייה כרמאים גדולים. הם גובים הרבה כסף תוך כדי הפעלת לחצים, הבטחת הבטחות "מבוססות" ושקרים לגבי האפשרויות להצלחה.
2."קמפיין" באזור הטיילת בתל אביב. את "קמפיין" מנהל בחור בשם שלומי, שיש שמועות שהוא ריצה עונשי מעצר על הבטחות שווא וכד'.
אילו סוכנויות שיודעים לעבוד על הפנטזיות של האנשים ולשחק אותה כאילו את/ה התגלית הבאה של השוק וכדאי לשים את ה4000 ש"ח על בוק ושיעורי משחק. זה הכל שטויות.
הנה למי אפשר להתקרב ולנסות לדבר על עתיד:
1. "טייק טו". take two. הם גובים תשלום סמלי - כמה מאות שקלים (זה סמלי ביחס לשוק), יש להם מחלקת ילדים ולפי מה ששמעתי מחברה בתחום, הם לא מנפחים ללקוח את האגו עם אשליות.
2. רוברטו. רוברטו הוא מנוסה, ותיק, מבוסס. אני לא מכירה אותם מקרוב, אבל יש שם עבודה. הבעיה היחידה היא שהם מאוד עסוקים וקשה להשיג אותם.
3. יולי, לוק, ואימאג'. אילו גם סוכנויות מבוססות. את אלה אני גם לא מכירה מקרוב, אבל הם לא רמאים כמו סטטוס, למשל.
4. יש סוכנות חדשה, יחסית. אני לא יודעת אם יש להם מחלקה לילדים או לא, אבל אני מכירה את הבעלים והוא אדם ישר. לסוכנות קוראים hh.

חוץ מזה, כדאי שתדעי שמאוד לא מומלץ להיכנס לתחום הזה. זה לא זוהר כמו שמצטייר בתקשורת, לוקח זמן עד שרואים כסף, גם אחרי שכבר עובדים רצוף, והתחרות היא מאוד קשה.
אבל אם את רוצה, הדבר הכי חשוב זה לא לחתום על שום חוזה לפני שהתייעצת עם עורך דין מטעמך. קחי העתק, תראי לעורך דין, תחשבי על זה, ואם את רוצה אחרי זה, אז תחזרי לסוכנות עם ההחלטה הנכונה לך.
תולעת אינטרנט
ישנה עוד סוכנות המתמחה בילדים, קטלוגים פרסומות וסרטים שמה "אקשן" בחולון, מנהלים אותה יהודה בלו ואילן גזית, מוכרים ועובדים עם ילדים שנים רבות, ממליצה בחום רב
אילנית
ניראה לי מתאים וברצוני שתכירו אותי
מירב
יש סוכנות ילדים מעולה שהם גם עובדים בפיקוח של משרד התמ"ת!
שמם t4you ויש שם ילדים שעשו את keds האגיס, אופטימל, הוניגמן פוקס ועוד מלאֱ
בהצלחה רבה!


*למה לא לפרגן אם אנשים טובים*
לימור