27 תשובות
למה התאסלמת? תסביר לי למה האסלאם אמת והיהדות לא, אולי תשכנע גם אותי
שואל השאלה:
בירוקרטיה חוסר צדק יהודים שמשקרים ליהודים וגורמים להם נזקים נפשיים וכלכליים קשים שטיפות מוח והרבה אפליות וגזענות וחוסר צדק של כל מערכות בתי המשפט בישראל
תסביר אתה למה היהדות אמת ולא אסלאם...
אנונימי
אח שלי, גם אם גילית שכל היהודים מניאקים, זה לא אומר שהדת היא שקר, זה רק אומר שהאנשים חארות.
רק כי יש אנשים רעים אז אתה מעדיף לחיות בשקר? תהיה יהודי טוב,, תחיה בדת האמת, ואתה אפילו לא צריך להתגייר כי ממילא יהודי לעד יישאר יהודי...
אנונימי-האסלאם שקר כי היא מבוססת על זה שהתגלה מלאך למוחמד בזמן שאף אחד לא ראה ואז הוא הלך והפיץ את תורתו...
נו יופי גם אני יכול להגיד שהתגלה אליי מלאך ומזל טוב יש דת חדשה, אנשים קונים את זה רק כי הם מבינים שהוא לא יכול להוכיח את זה והוא כנראה מאוד כריזמטי.
מצד שני היהדות לא מבוססת על מישהו שראה וסיפר, אלא על עם שלם שקיבל את התורה בהתגלות לאומית! בצורה שאי אפשר להכחיש ואי אפשר לשקר על זה! אשריינו שזכינו לתורת אמת
יהודים... היש כזאת דת? עברים, בני ישראל, יהודה... עם. עם מתבולל שנהנה לשקר ולומר כי שימר את עצמו במשך אלפי שנה... אכן? לא נדמה לי. עם נבחר? הנבחרים היחידים הם בכנסת. ואם אלה המייצגים את היהודים אז... אסון. דת משה וישראל... גמרא? תלמוד? זוהר? שולחן ערוך? האם כל אלה חלק מין התורה...? אהה... תושב"ע. כן... מאב לבן. מאוזן לאוזן. כמו שמועה טובה שהתפשטה בשדה קוצים... יהודים. כל חשופת חזה היא בת מלך, וכל חסר כבוד בן מלך... ישתבח הבורא. שגאה בעם הנבחר. שהולכים לפי תורתו. שלא הוסיפו על הספר ספרים והלכות. שלא שינו בו חוקים לפי רוח התקופה. ששומרים על צניעותם ולשונם. שמכבדים את הגוי. שמאמינים כי הם מיוחדים ודתם אמת וכל דת אחרת היא חיקוי זול למקור. הספר הראשון. שנלקח גם הוא מתרבויות קודמות והושפע מעבודת אלילים.
קבלה...? כן. כשפים וכישופים. רבנים? נכון... נכון... צדקה? כן, כן... בגלל זה רבניכם יושבים על ערימות זהב... ולבינתיים עמם רעב. מפלגות דתיות? כן. קמפיינים מלאים בצניעות ואהבת האדם. אינטרס יהודי? לא למען העם היהודי, אלא למספר יהודים בודדים בלבד... כשרות? בד"צ, מהדרין... תעודות הכשר מזויפות הניתנות תמורת המרבה במחיר. גיור? אורתודוקסי? כן. צודקים. כי לא קל להצטרף לעם הנבחר... זה עולה הון תועפות. בכל זאת, עם מיוחד לא?
ציונות...? הרצל היה ציוני, לא? ממש היה גאה ביהדותו... אכילת חזיר אסורה...? אך להתנהג כחזירים מותר...? לנסוע בשבת לא... אבל לצאת עם החברה ולהתמזמז עמה כן? ה' גאה בכם מאוד עם ישראל. אתם מקור גאוותו... הוא מביט מלמעלה והמום איך הצליחו לשכנע אתכם לכפור בתורתו ולהמשיך להיות משוכנעים שבעצם היותכם "יהודים" אתם מעל הגוים... ישר כוח. המשיכו כך. אתם בדרך הנכונה ל... גן עדן?
אנונימי
הרבה מילים יפות, לא הוכחת כלום!
האם אתה חושב שרק בגלל המצב הירוד של העם שלנו, שיש הרבה שקרנים ורמאים שאוהבים בצע כסף, ה' עזב אותנו? והרי הוא הבטיח בתורתו שלעולם לא יעזוב אותנו, ואף אם נחטא בצורה קשה ונהיה קשי עורף, לעולם נהיה העם שלו, יש אינספור ציטוטים כאלה ברחבי התורה והנביאים והכתובים.
האסלאם היא שקר, מאמינים לאדם שחלם חלום, ואנחנו לעד נישאר העם הנבחר
הוא לא התאסלם הוא מחפש קצת צומת לב לא שמתם לב שכבר איזה שבוע הוא עם השטויות האלו, ואתה תדע לך שזה לא מוסיף לך כבוד תנסה אוליי לחפש צומת לב בדרכים קצת יותר נורמאליות, מאחל לך רפואה שלימה.
הוא הבטיח לכם...? טוב לדעת שאפילו אלהים חייב לעמוד במילתו לכם... הוא חייב! ואני לבינתיים אמשיך להיות קשה עורף... כופר... חוטא...? הוא הבטיח...! האם כשתינשאי לבעלך והוא יבטיח לך שיהיה לצידך תמיד לא משנה מה, והוא מין הסתם לא התכוון בכל מחיר גם אם תזני לו ותבגדי בו ותשברי את אמונו... את תצפי שהוא ישאר איתך...? למה מי את...? כמוך יכול להחליף... אם כבר היית כ"כ מיוחדת עבורו לא היית מבצעת דברים שכאלה. וברגע שביצעת כבר איבדת את ייחודך... הפכת לאשה בוגדנית. זנאית. שאסורה על בעלה ובועלה. האם את חושבת שלאל מגיע פחות מלבעלך העתידי...? לא נראה לי. אלהים אוהב את יצירותיו באשר הם. בלי קשר להיותם יהודים או גוים. אלהים רחמן, אבל הוא לא פראייר... אז אל תטעי. תחשבי על מה את כותבת אשה מיוחדת שכמותך.
מישהי היקרה, ה' לעד עומד במילתו, ובמיוחד שהוא חזר על הבטחתו שוב ושוב בכל התורה כולה, האם את חושבת שהוא לא ידע שהרבה מהעם יבגדו בו? הוא ידע בהחלט, ובכל זאת הבטיח. הוא ידע שאנחנו העם ש-ל-ו, אנחנו רק בני אדם, יכולים ליפול לפיתויים ולדברים אסורים, אבל הוא בורא העולם ויודע בדיוק מה הוא אומר ולמי הוא אומר, ורק בשביל הצדיקים שקיימים בעם ישראל, היה שווה לו לקיים את ההבטחה שלו.
והעובדה הניצחת לכך היא שלמרות שאנחנו עם קטן מתחילת קיומנו, ורדפו אותנו הכי הרבה מכל שאר העמים, והיינו בגלות, וקשה מאוד להתגייר, עדיין נשארנו חיים כנגד כל כללי ההסטוריה...
אוהבים את אבינו שבשמים
חברי תורת הנאבימוחמד עלו השלום היא הקואן הספר שירד מאלוהים. כלהתשובות שלכם נמצאת בקוראן. אני מזמין אותכם קרוא. נראה לי שאתם אוהבים לקראו!
אימן
מעל 10 שנים אני עובד עם ערבים, אני נמצא ורואה אותם בעבודה יותר מאשר יהודים!
ואתה באמת חושב שאצלם הכל דבש?
אהבה היא לא מספקת. אהבה משמשת בסיס לכל קשר... אכן. אך היא לא תחזיק את הקשר לעד. כמו בכל קשר, גם הקשר עם הבורא מחייב דברים נוספים פרט לאהבה. נאמנות, מוסר, כבוד, מחויבות. יש גבול לכל תעלול. וצר לי לאכזב אותך, אך היום למעלה מ50% מיהודי התפוצות מתבוללים. זה קורה בכל רחבי אירופה, בארה"ב ואפילו פה בישראל הקטנה... מתוך כ 15 מיליון יהודים בעולם, שכמחציתם בישראל, למעלה מ50% לא חשים קרבה לדת היהודית. הם מחנכים את ילדיהם על ערכים חילוניים, מערביים וציוניים. אין צורך אפילו לקשר לך את המאמרים והסרטים שעוסקים בנושא. זה בכל פינה. בכל כתבה. בכל דוקו. זה יגיד לך אפילו רביד נגר באור לנוער. אין כאן מה להסתיר... תשקורת יכולה להטעות עד גבול מסויים. היום אנו חיים בעידן בו הכל חשוף לכל וניתן לברר לבד. אדם שאנן שלא עומד על משמרתו ונרדם לא יכול להיות בטוח ולצפות שהכל יהיה תקין כשיתעורר. בסוף הוא ישלם על כך מחיר. פעם אחת מזל, פעם שנייה מקרה, פעם שלישית... וזה לא הולך ומשתפר.
יש לי הצעה טובה ואפילו מעולה
תחליפו טלפונים ותעשו ועידה בין כולם כך תעזבו את סטיפס זה לא מקום לדיונים
מאחל לכם רק טוב ובריאות
אנונימי
איזה מנוולים העדים שהתאסלמת בנוכחותם. אפילו את זה הם לא יכלו למצוא בשבילך? לזה אתה קורא אנשים טובים?
ענת, כתבת דברים יפים. ניכר שיש לך ידע בדת. יפה. אבל לא מעודד בכלל. אם אדם ימשיך למעוד בידיעה שתמיד יהיה מי ירים אותו, מה הוא בעצם למד? שזה בסדר ליפול? שוב ושוב ושוב.. אם הוא לומד מהנפילה הראשונה לקח, והבין שליפול יכול להיות כואב והתמזל מזלו והיה מי שעזר לו לקום, הוא צריך ללמוד גם להעריך... להבין שלא תמיד יהיה שם מישהו להרים אותו. אבל אם כל מה שהוא הצליח להבין זה שלא נורא ליפול... עוד שריטה, עוד מכה יבשה... ותמיד יהיה שם מי שירים אותך, אז אל תתאמץ... מה הוא בעצם לומד? זה כמו ילד שלא מפסיק להסתבך. כמה הוריו יעמדו בנטל...? מה יהיה כשהם לא יהיו שם? לא כי חלילה נפטרו או איבדו את ממונם, אלא כי מאסו בו. מאסו בהיותו ילד על אף שהוא כבר הפך להיות בן 40, מאסו בהיותו מפונק שלא טרח להתאמץ להסתדר בכוחות עצמו, כי הסתמך עליהם. במקום להעריך אותם ולגמול להם בטובה, הוא הפך את חייהם לבלתי נסבלים. גרם להם לבושה, התנער מאחריות, והפנה להם עורף. אז האל הוא לא גבר, והוא לא באמת "אבא" או אמא, והוא לא אדם כמוני כמוך... אבל כמה כבר אפשר לעשות ממנו צחוק? עד מתי זה ימשך? ואם... ואם... ו... אם. אם המשיח יבוא רק כשכל ישראל ישמרו שבת אחת לפחות ויעשו טובה לאלהי ישראל, אז... בואי נסכם את זה ככה ; אם זה שנפל לא הפיק לקח מכל נפילותיו הרבות זה אומר דרשני.
מישהי-משום מה את חושבת שה׳ הוא בן אדם, אז תרשי לי להפתיע אותך, הוא לא, אהבתו אינה תלויה בדבר, ושווה לו להחזיק בעמ הזה גם רק למען לומדי התורה, עם כל הבוגדים. אם הוא הבטיח, הוא מקיים, נקודה. וכל דת שטוענת שה׳ עזב אותנו משקרת בלי בושה, בניגוד למה שה׳ אמר בפירוש! אני חוזר שוב, ה׳ ידע טוב מאוד שיהיו בעמ ישראל זמנים קשים, יש על זה גם נבואות על אחרית הימים, והוא הבטיח שלעולם נהיה העם שלו למרות הכל.
יש מסגדים סמוך לך ב: כפר ברא - כפר קאסם-ג'לג'וליה-טירה-אלטייבה
אור לנוער, אם זה מה שהצלחת להבין מכל מה שכתבתי, שיבושם לך. יש שמבינים איך שבא להם...
ולאחרון שהגיב, אתה צודק. אך כוונתי לא הייתה שעל כולם לחזור בתשובה בדרך המסורתית. כוונתי היא שהשינוי מתחיל מבפנים. בחשיבה. לא בישיבה... בעשייה. לא בעמידה במקום... להתנדנד קדימה אחורה זה לא מספיק. בתור יהודיה שמאמינה באל ובצדק, חבל לי לראות יהודים שחושבים שיהודי זה תואר. תואר אותם הרוויחו כי נולדו להורים ממוצא יהודי, כמו שיכלו להיוולד באותה המידה כילדים להורים מוסלמים או נוצרים. שיהודי טוען שבעצם היותו יהודי הוא מיוחד ונבדל משאר העמים, אך אינו הולך ונוהג לפי חוקי דתו, אלא לפי חוקים של כל אותם עמים אחרים שהוא מחשיב את עצמו לנבדל מהם, אז איפה פה באמת ההבדל...? האם אתה מאמין כשתגיע לשערי שמים, בהנחה שיש גן עדן וגיהנום, אז יחליט האל לאחר שדנו בחייך, ובדקו מה עשית ומה לא, ובכף המאזניים יצא שטוב לא הספקת לעשות הרבה, ורע יצא כבד מין הטוב, אז יכריעו את גורלך על סמך היותך יהודי בלבד...? האם זה אל צדק? אם אנחנו בני האדם, יש לנו מושג מינימלי למה אסור ומה מותר, מה אמת ומה שקר... אז לאל לא יהיה...? הרי נבראנו בצלמו. כל איש דת יגיד לך את זה. שאם יש לנו אוזניים סימן שזה שברא אותנו שומע. אם יש לנו עיניים סימן שזה שבראנו רואה. וכן הלאה וכן הלאה... האם נכון לחשוב שבהיותי בת להורים יהודים מגיע לי יותר בעולם הזה והבא ולכל השאר לא...? כשיהודי מבזה עם אחר, דת אחרת מבלי לחשוב פעמיים על מה שהוא כותב או אומר, ומאמין כי בהיותו נושא מגן דוד על צווארו זה מספיק בשביל לקבל זכויות בשמים, זה הגיוני...? אז יש חכמים שמבינים שזה לא ככה. אבל רבים מדי, ביחוד בדור של היום שמסתפקים בגולת הכותרת "יהודי" מבלי להבין במה זה כרוך, ומה זה בעצם יהודי, ואיך הוא אמור להתנהג ומהי בעצם יהדות. יהדות היא לא צה"ל ומילואים, יהדות היא לא רק השבת. יש מעבר... לא אני מחליטה מתי אמות כמו שלא החלטתי מתי אוולד, ואם חלילה זה יקרה היום...? או מחר...? אני יכולה לצפות מתי זה יקרה...? אי אפשר באמת לקחת את כל הזמן שבעולם ולהגיד מחר, כי אולי המחר לא יגיע. בעולמנו הזמן הוא דבר מוגבל. לכל אחד מוקצב זמנו. אולי בעולם האמת אין משמעות לזמן, בהנחה ששם הכל נצחי ואין סופי. אך לא פה. העולם הזה, אני מאמינה, שונה מאוד מעולם הנצח. לכן, על כל אחד ואחת לנסות לעשות את המקסימום שהוא יכול בכדי לחולל שינוי בסביבתו ובחייו. לא רק למען אחרים, קודם כל למען עצמו. לרצות להשתפר ולצפות להיות אדם טוב יותר זו לא משימה בלתי אפשרית. וזה מתחיל בכבוד לבני אדם. באשר יהיו. גם הלא יהודי נברא בצלם. גם דמו אדום. וגם לו יש לב שפועם בדיוק כמוני וכמוך. אם תנתח גופה של יהודי ושל ערבי, אתה לא תמצא הבדל בחלקי הגוף. יהדות היא דת. לאום. אסלאם הוא דת. ערבים זה עם. נוצרים כנ"ל. דת אתה יכול לרכוש לך כאוות נפשך. אם יהודי אינו נמול או אמו אינה יהודיה (על פי הלכה, כן...?) אז הוא לא יהודי. אם מוסלמי אינו מקיים את מצוות דתו והולך על פי ספרו אז הוא אינו נחשב למוסלמי כלל (על פי האסלאם) דת היא המדריך של כל עם איך להתנהל בחיים האלה... אך היא לא באמת קובעת מיהו. את הפנים שלך רק בוחן לבבות אמיתי יכול לראות. לכן דת היא לא התשתית של החיים האלה. הספר הדרכה ניתן לך ע"מ שתדע איך להתנהל בחיים. "הוראות יצרן" רבנים קוראים לזה... הלב, הוא העיקר. יום טוב, הדיון מבחינתי נסגר.
לך ותיהיה אתאיסטי.. הכי טוב ובטוחח
נו זה סתם בטח איזה אתאיסט טרול משועמם שרוצה להשתעשע קצת ברשת...
טוב הצטרפת לדת טרורסטית (הרוב)
הבעיה שפה שעם תהיה לך בעיה עם הדת הזאת לא תוכל לחזור להיות יהודי.
אנונימי
סע לכיוון כפר קאסם שם בטוח תמצא באזור.
בפתח תקווה ככל שידוע לי אין מקומות תפילה למוסלמים
רון אברהוב
כנסו לפה ולכו לסוף שם יש דיון בנושא הזה עם ציטוטים מהתנ"ך על נבואות מהתנ"ך (שגם האיסלאם מקבל אותם) שהם מעידות על מה שאמור להיות בהמשך.

http://www.stips.co.il/ask/1739233/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%a8%d7%95%d7%a6%d7%94-%d7%9c%d7%94%d7%aa%d7%90%d7%a1%d7%9c%d7%9d-%d7%a0%d7%9e%d7%90%d7%a1-%d7%9c%d7%99-%d7%9b%d7%91%d7%a8-%d7%9e%d7%94-%d7%91%d7%a8%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%94%d7%99%d7%94%d7%95%d7%93%d7%99%d7%9d
אנונימי
אדון! אתה חושב שכרגע גם במקומות אחרים הכל דבש? אתה לא רואה את המלחמות והעימותים?
רק בגלל קשיים זה סיבה לשנות דת? דת זה לא "קשה לי עם האנים הדת חרא" דת זה עקרונות ועוד דברים שגם בתנ"ך כתוב שישראל לא תמיד מילאה אותם כמו שצריך אבל יש נבואה שמדברת בדיוק על העניין הזה...
אנונימי
חבוב תקשיב יום אתה עולה למעלה שם תשאל
אתה לא יכול להתאסלם אתה רק יכול לחשוב שאתה מוסלמי אבל אתה נולדת יהודי אתה תשאר יהודי ואתה תתן את הדין והחשבון למעלה כיהודי ולא כמוסלמי. נקודה!

עדים, דגים, קישקושים זו רק הצגה.

על פי היהדות דת האמת לא ניתן להמיר את הדת היהודית במהותך אלא רק להתכחש ואז מצבך רק יוחמר על פי היהדות.

הנני ממליץ לך לחזור בתשובה על כך ולהבין שאתה סה"כ נכנסת לבלבול ובאו כאלו שניצלו זאת, תתעורר אם אתה אכן יהודי אמיתי לא תוכל להמיר את דתך לעולם.

קיימות בפניך 2 אפשרויות או לחיות כיהודי או לחיות בהכחשה גם כיהודי אין אופציה אחרת.

אנונימי