30 תשובות
מי הדפוק שרוצה להיתאסלם.. הגויים מתים להיות כמונו, הכול אצלם שקר><..
חחחחחחחחח
זה תהליך קל מאוד.. פשוט צריך לגשת לבית הדין השרעי שבמקום מגוריך ( אפשר לברר כתובת דרך האתר של משרד המשפטים), ולבקש לפגוש קאדי (שופט) והגיד בפניו (אשהדו אנו לא אלאה אילא אללא ואנה מוחמד רסול אללאה) ואתה כבר מוסלמי..

בהצלחה
קרואן
מה נסגר איתך במקום להיות גאה שאתה יהודי אתה רוצה להתאסלם, מה רע לך בלהיות יהודי, זה גם לא מוסיף לך כבוד מיותר.
עוד דבר: אצל האיסלאם יהודי שתהאסלם הוא הם מחשיבים אותו כנחות מהם ומתייחסים אליו בהתאם לכך, לפחות רובם מכבדים את היהודים מעצם היותם עם הספר ונבחרי ה' והם יודעים את זה, בכול מקרה לא מספיק שאותו יהודי יגמור בגיהינום בגלל זה הוא גם יסבול מהמוסלמים בגלל שהוא פחות מהם כאחד שהיתאסלם, כי אצלם יהודי נשאר יהודי לא משנה כמה "מוסלמי" הוא ניסה להיות.. אבוד לו!
חחחחחחחחחחח
צריך להגיד 3 פעמים את השהאדה=עדות מול שני עדים "שהאדה" שהיא מעין שמע ישראל שלהם מתאסלם
"לַא אִלַּהַה אִלַּא (א) לְלַה וַמֻחַמַּד רַסוּל (א) לְלַה" אין אלוהות מבלעדי אללה ומוחמד שליח אללה
קבל עליך את 5 מצוות האסלם"אורכן אל אסלם"
שהאדה-הצהרת האמונה
א-זכאת-צדקה לעניים (ושהידים) ולמאמין החדש. במיוחד בראמדן.
צאלה=תפילה-5 פעמים ביום
צום-הראמדן
עליה לרגל=החאג' -פעם בחיים למכה והשתתפות באירוע המוני שמסתיים בעיד אל אדחה.
מורה דרך בישראל
לפי הספר הקדוש של המוסלמים ולפי הכללים של האסלאם כל אדם שחטא ולאחר מכן הביע חרטה אמיתית וכנה וחזר בתשובה, וכל אחד שהתאסלם- ייחשבו למבורכים יותר ולטהורים יותר מאלה שנולדו מוסלמים והיו מאמינים במשך כל חייהם, ויובטח להם גן עדן...
בנוסף, חשוב לציין שהמוסלמים מאוד מכבדים כל הלה שמתאסלמים ועוזרים להם הרבה ומכבדים אותם. ואני מאוד אשמח לעזור לך בכל אשר תרצה בדרכך זו..
קרואן
שואל השאלה:
תודה דחוף תעזור לי כי איבדתי אמון ביהדות שלנו
יהודי לא יכול להתאסלם או לעבור לדת אחרת, הוא יכול רק לשקר את עצמו ולשחק אותה מוסלמי. ובכלל האיסלאם מבוססת על זה שהם מאמינים למוחמד שנגלה אליו מלאך, נו, אולי הוא שיקר?! האמונה הכי חלשה שראיתי בחיי זה של המוסלמים.. מאמינים לי באיזה חולה נפש שחלם חלום
http://www.shofar.tv/
הייתי רוצה להחזיר לך את האמונה,
יש קישור נחמד בשבילך.
lior12120@gmail.com מומחה סטיפס
איבדת אמון ביהדות?
ובדת קיצונית שמעודדת מתאבדים ומקדשת את המוות והתייחסות דוחה לנשים אתה מאמין?
ממש יופי.
אל תקשיב לכל המתנגדים ותעשה מה שאתה מרגיש שטוב לך. תהליך ההתאסלמות הוא מהיר וקל הרבה יותר מתהליך הגיור. העיניין שיהדות נצרות א איסלם הכל אותו דבר שמתאים למאות שעברו ולא למאה ה21. לבחור שכתב על האסלם שפוגע בנשים על הדרת נשים באוטובוסים בישראל שמעת? בקיצור תעשה מה שבא לך למרות שבסופו של דבר הכל הן אמונות תפלות שעבר זמנן
פאפא-איך אתה בכלל יכול להשוות בין יהדות נצרות ואסלאם?
האסלאם מתבססת על אדם שחלם חלום ואז אנשים האמינו לו שהוא נביא.
הנצרות מתבססת על אדם שעשה ניסים וטען שהוא שליח ה' אז אנשים האמינו לו.
היהדות לא טוענת שאדם אחד בא ואמר שהוא נביא ואנשים האמינו לו, היהדות טוענת למעמד לאומי שבו כ-ל העם קיבל את התורה, לא צריך להאמין לאיזה בנאדם הזוי כי כולם ראו בבירור את מתן התורה במעמד הר סיני.
אי אפשר להמציא מאורע הסטורי שקרה לעם שלם, בטח ובטח שלא כמו מעמד הר סיני, והוכחה ניצחת לכך היא העובדה שאין עוד עם אחד בעולם שהצליח לעשות דבר כזה, וגם כיום קמות כל מיני דתות מוזרות כמו "דת הראלים", שהאמונה שלהם היא שלאדם בשם "ראל" נגלו חייזרים וכו'... למה מאמינים לו? כי ברור שהוא לא יכול להוכיח את דבריו, וכנראה הוא מאוד משכנע. מצד שני, אם הוא היה טוען ש"התגלו חייזרים בפני כל העם שלכם לפני שנים רבות, ולכן אתם חייבים לקיים מצוות יום-יום ולחגוג את ההתגלות כל שנה ושנה..." אז אף אחד לא היה מאמין לו, כי אף אחד לא שמע לפני כן על ה"התגלות" הזו.
אשריינו שזכינו לתורת אמת
למה איבדת אמון ביהדות? וגם אם אבדה אמונתך בדת אין זה אומר שאיבדת אמונה באלקים. לטעמי, הדת היא לא העיקר. אלא גודל אמונתך בבורא.
שמתי לב לתגובות שנכתבו... אני בניגוד אליהם לא אנסה לשכנע אותך לא להתאסלם. אני אישית גם לא מבינה למה דת אמורה להיות הבסיס להיותך מאמין. 3 דתות, אלקים 1.
ואם בכל זאת זה משהו שבוער בך, גש למסגד הקרוב באיזור בו אתה גר. דבר עם השייח' הוא כבר יוביל אותך בתהליך כולו ויסביר לך על האיסלאם. התהליך עצמו קצר מאוד, בו יהיה עליך להעיד על אמונתך באל ובשליחו. אני מקווה שאתה לא פועל באימפולסיביות ושבאמת חשבת על העניין לעומק. תשתדל לא לפגוע במשפחתך. בכל זאת היום בישראל הסביבה רק הולכת ומקצינה ימינה. אך אלו שיקולים משניים. אם ובאמת בדקת את הנושא ואתה נוטה לדת האיסלאם, אז שיהיה לך המון בהצלחה.
ואם לא הבנת את דבריי או שהמוסלמים גרמו לך לפקפק ביהדות וללכת בדרכם, אתה רשאי תמיד לשלוח לי הודעה ואענה לכל טענה שלהם, אם אתה מחפש את האמת.
תשלח מייל ליצירת קשר
קרואן
לפאפא-היחס של איסלאם קיצוני לנשים הרבה הרבה יותר גרוע מהדרת נשים באוטובוס.
חפש טאליבן..
מבין הדתות המונותאיסטיות איסלאם היא הקיצונית ביותר
הבעיה שלך אינה החלפת הדת. אתה סובל מדכאון עמוק, והבעיה שלך נפשית. הבריחה הזו רק תוביל אותך למקום גרוע יותר.
בידוד גדול יותר, מזה שאתה נמצא בו כעת. בדוד תרבותי, משפחתי, וחברי. חשבת על זה?
הרצון לבריחה מתבטא אצלך ברצונות קצוניים.
בענין ההמרה, יהודי גם אם ממיר דתו, נשאר יהודי, לפי דעת גדולי תורה.
חבר טוב מומחה סטיפס
חבר טוב, אתה כתבת: "הבעיה שלך אינה החלפת הדת. אתה סובל מדכאון עמוק, והבעיה שלך נפשית. הבריחה הזו רק תוביל אותך למקום גרוע יותר.
בידוד גדול יותר, מזה שאתה נמצא בו כעת. בדוד תרבותי, משפחתי, וחברי. חשבת על זה?
הרצון לבריחה מתבטא אצלך ברצונות קצוניים."

אם הבן אדם הוא משוכנע בדבר מה שסותר למה שאתה מאמין בו כאמת, אתה פשוט מגדיר אותו חולה נפש! האם אתה קראת מה שהוא קרא או שמעת מה הוא שמע על איסלאם? האם אתה יודע למה הוא מחשב על עניין זה בכלל וכי ייתכן שהוא למד או מצא משהו שהוא רוצה באיסלאם! האם מדובר בתשובה בנויה על רקע מסוים של פחד מהאחר ומה"נוכרים"!

reuven אתה אמרת: "
ובדת קיצונית שמעודדת מתאבדים ומקדשת את המוות והתייחסות דוחה לנשים אתה מאמין".

**

* מחבלים, רוצחים ומתאבדים לא נקראים שאהידים (מקדשי השם ביהדות) לא בקוראן ולא בסונא (דבריו של הנביא מוחמד), וזה היא בדיוק דעתם של חכמי הדת הגדולים בערב הסעודית ואחרים, כלומר 'שאלה הם לא שאהידים'.

השאהיד ישיג התואר הזה ואת הדרגה המעולה בגן עדן אם הוא ימות בצורה מסוימת, למשל: אם ימות הלוחם במלחמה בשביל האל, איש או אשה אשר ימות בשריפה, אישה אשר תמות בזמן לידה וכו'.

אבל אני שואל אתך, מה עם מאיר כהנא וברוך גולדשטיין, האם הם מוסלמים? למה לא תקרו להם מחבלים יהודים?! הלא היהודים מבקרים בקברו של גולדשטיין לקחת ברכה מקברו?! ולמה? משום הוא רצח מוסלמים חפים מפשע בהיותם מתפללים! אני יכול לומר שזו היא היהדות!

*למידע שלך, מעמד האישה באיסלאם הוא יותר טוב ממעמדה ביהדות וזה עובדה. למשל:
1. ביהדות: האישה לא יורשת אלא אם לא היו קיימים זכרים הזכאים בירושה במשפחה. באיסלאם היא תירש, חלק מסוים.
2. ביהדות: הנידה תסבול מהשפלה והנוגע בה הוא טמא, ואפילו בן זוגה!. באיסלאם האישה היא לא מושפלת כזאת, ובזמן נידה היא ובעלה רק אסורים מיחסי מין (אבל חיבוק ונשיקות וכל מה הוא לא מוגדר כי"ם, הם מותרים). וכל מה היא תיגע הוא לא טמא.

עבדאללה, אל תשקר בקשר למעמד האשה באסלאם:
1-נכון ביהדות היא לא יורשת, ובאסלאם היא יורשת חצי ממה שהגבר יירש, אבל אם האבא כתב צוואה אז כל הבעיה נפתרה, ובדר"כ זה מה שקורה ולכן זו לא בעיה נפוצה, מצד שני, באסלאם לגבר מותר להתגרש מאשתו כרצונו בלי להיות חייב לה כלום! מובן שהנשים באסלאם היו חוששות מבעליהן וכפופות להם כשפחות. מה גם שבימים עברו מרבית הגברים היו בעלי נכסים, וגירוש מן הבית, משמעו היה, זריקת האשה לרחוב בלא כלום. לעומת זאת בהלכה היהודית יש כתובה שבה הגבר מתחייב לשלם לאשתו מזונות, הכתובה בה מתחייב הבעל, למעשה מונעת מצב של גירושין מתוך קלות ראש, וגורמת לו לחשוב פעמיים, ולנסות ליישב את ההדורים עם אשתו. אך גם אם יחליט הגבר לגרש את אשתו בסופו של דבר, היא תזכה בכסף הכתובה, בה היא תוכל להתפרנס ולהקים חיים חדשים. בכל תרבות אחרת, האשה היתה נזרקת מיד הבעל לרחוב, חסרת כל.
2-אנחנו עם קדוש ושומרים על טהרת המשפחה, ונכון שבזמן הנדה אסור לאשה ולגבר לגעת אחד בשנייה, אבל יש חיוב על הגבר לדבר עם אשתו ולהקשיב לה הרבה יותר מבימים אחרים, כדי לחזק את הקשר שביניהם... עאלק מרגישה מושפלת.
אצלנו יודעים איך לשמור על סוד הגעגוע בנישואים, ויש אצלנו חיובים מפורשים לאהוב ולכבד את הנשים שלנו, זה הרבה יותר משאפשר להגיד על האסלאם

אנונימי
אין על אורלנוער

אתה אמרת: "ובאסלאם היא יורשת חצי ממה שהגבר יירש"
היא יורשת? כן. באיסלאם מצווה על הגבר לממן את הנשים מקרוביו, אם היא אימו, אחותו או אישתו. ואם האישה היתה עשירה יותר מבעלה, היא לא תהיה מחויבת לממן אותו אלא שאם היא תרצה לזה, אבל מצווה עליו לממן אותה. בגלל המחויבות אשר מוטלות על הגבר, הוא יורש יותר ולא רק משום שהוא גבר.

אמרת: "באסלאם לגבר מותר להתגרש מאשתו כרצונו בלי להיות חייב לה כלום!"
גירושין באיסלאם יתקיים אחרי האישה תבקש גט מבעלה, או אם הבעל יגרש את אשתו שלוש פעמים (שלמים) אבל אם פחות מזה, הגרושין לא נשלם ומצבם של בני הזוג יתחלק לשני סוגים:
1-גירושים ניתן לביטול (טלאק ראג'עי): הבעל גירש אשתו פחות משלוש פעמים (בעת הראשון או השני): ובה בני הזוג יכולים להמתין פרק זמן יחדיו באותו בית בגלל שניתן שישנו את דעתם ותשוב החיבה ביניהם. ובמסגרת פרק הזמן זה הבעל מחויב לממן את אישתו ולספק לה משכן. אם הם רצו להישאר כבני זוג, הכול יהיה בסדר והם יכולם לחיות כבני זוג והאישה לא צריכה לעזוב את הבית לבית אביה (או מקום אחר).
הקב"ה אמר בקוראן: " הוי הנביא, בהכריזכם על הנשים כמגורשות, שלחו אותן עם תום תקופת ההמתנה אשר בה הן מחויבות, ומנו את התקופה והיו יראים את אלוהים ריבונכם. אל תוציאון מבתיהן, ולא יצאו אלא אם יעשו תועבה שאין ספק בה. אלה החוקים אשר ציווה אלוהים, וכל העובר על חוקי אלוהים גורם עוול לעצמו, לא תדע, אולי אחרי כן יחדש אלוהים דבר-מה " סורה הגיטין (אל-טאלאאק) 56 פסוק א (לא תדע, אולי אחרי כן יחדש אלוהים דבר-מה) פירושו שאולי שניה ירצו להיוד בני זוג ולא יתגרשו.

2- גירושים לא ניתן לביטול (טלאק באא'ן): וזה הגירושין אשר יהיה בהעת השלישית (כמו נזכר לעיל) ואחרי זה לא יוכלו בני הזוג להשאר יחדיו והאישה תשוב לבית משפחתה (הוריה או אחרת). אחרי הגירושין זה, האישה תחזיק את הנדוניה אשר נתן לה בעלה בעבר. ואם יש לה תינוק ממנו הוא מחויב לממן אותה ואת התינוק עד שיגדל ויהיה עומד ברשות עצמו.

אכן, הוא חייב לה בהרבה דברים. אבל אתה הייתה רחוק יותר מלדבר את האמת ידידי!

אמרת: "מובן שהנשים באסלאם היו חוששות מבעליהן וכפופות להם כשפחות. מה גם שבימים עברו מרבית הגברים היו בעלי נכסים, וגירוש מן הבית, משמעו היה, זריקת האשה לרחוב בלא כלום."
עוד אמירה לא שלא מבוססת על האמת. וזה לא הדרך של איסלאם ואתה צריך לבסס אמירותך על עיקרי איסלאם ולא מה ששמעת על המוסלמים מן הלא מוסלמים או מן התקשורת.

האסלאם הוא לא דת חדשה, אך האימונה האמיתית והמקורית באותו אלוהים ו נביאיו ושליחיו אל כל העמים. עבור חמישית מאוכלוסיית העולם, האיסלאם היא גם דת של דרך חיים מקורית ושלמה. מוסלמים מאמינים בדת של שלום, חסד, וסליחה.

האיסלאם מקבל את האדם הבוחר להמיר את דתו בזרועות פתוחות. כל אדם יכול בכל רגע נתון להפוך למוסלמי ולהישאר כפי שהוא. אין הוא צריך להתנתק מהסובבים אותו ולשנות את הרגלי חייו, עבודתו או מעמדו. האיסלאם מציע למצטרפים אליו להתנתק אך ורק ממנהגים כמו אכילת חזיר ושתיית אלכוהול על מנת לטהר את הגוף והנפש, לומר בלב שלם כי: " אין אלוהות אמת מלבד אללה, ומוחמד הוא שליחו של אללה" ולקבל את חמשת עקרונות האיסלאם: העדות, התפילה, הצדקה, הצום והעלייה לרגל – החג'.
רק צעד אחד להיות מוסלמי

על מנת להיכנס פי האיסלאם להתאסלם, אין טקסים דתיים ספציפיים לבצע, לא בתחומים ספציפיים ולא מול אנשים ספציפיים.

זאת בשל העובדה כי האיסלאם הוא קשר ישיר בין העבד והאדון שלו ללא מתווכים. כמו כן, אחד לא צריך להפעיל מאמצים גדולים (להיכנס לקפל שלו), הוא רק צריך להשמיע כמה מילים אשר קלים על הלשון אבל כבדי משמעות.

אחד שהחליט להפוך מוסלמי אומר את הדברים הבאים על מנת להזין את מעדת האסלאם, אשר נקרא "שהאדה"

"אשהדו אנא לא איללאהא איללא אללאה ו אשהדו אנא מוחמד רסולו אללאה".

"אני להעיד כי אין אלוהות אמת מלבד אללה, ואני מעיד שמוחמד הוא השליח של אללאה".
אבו אלעבד הירושלמי
האם יש סכנה לבנות כשהן מתאסלמות?
אילנה
לחפש באינטרנית כמה מוסלימים יש בעולם? כמה יהודים? כמה נוצרים?

ולראות למה הדת המוסלימי כל שעה בערך נכנס אליו אחד ונהיה מוסלימי

ולמה במסגד של המוסלימים תמיד יש תנועה שאנשים שמפללים ולמה בבית כנסת יש פחות? ולמה אצל הנוצרים גם יש פחות?
ואיזה דת מהם הוא הכי נקי והכי תרבותי?

למי שרוצה לדעת את הדת שהוא צריך להיות עליו ורוצה את הגן עדן שיחפש

ולפני כל זה שירים את הידיים ומעלה ויבקש מאלוהים שידריך אותו לאמת

אני מקווה כל טוב לכולם ואני מעריך מכבד כל מוסלימי יהודי נוצרי וכל בן אדם שחי אם היה לבן או שחור
בהצלחה..
דת האמת (איסלאם)
האיסלאם דת מושלם! היהדות היה דת מושלם אבל
הוא השתנה ו שיחקו בו!
ו בקשר למה שאמרתם להתייחסות לנשים המוסלמים
אתם הבנתם לא נכון בכלל
להפך! האיסלאם הוא הדת שהכי נותן כבוד לנשים
יש בקוראן סורה אל ניסאא (הנשים) שהנשים ו כבודם נזכר
יותר מהתורה ויותר מהאנג׳יל של נוצרים והקוראן הוא דברי אלוהים
אני ממליץ על האיסלאם יותר אתם צריכים לקרוא את כל ספרי הדת עם הבנה ו אתם תראו
שהאיסלאם הוא הדת המושלם יותר בגלל שהוא לא זויף כמו כל הספרים ;)
לא חשוב
תשובה לאילנה
אין שום סכנה לבחורות להתאסלם.. דת האסלאם היא דת שלום ושלווה אם את מעוניינת תגשי למסגד הכי קרוב למגוריך ותבקשי הם יעזרו לך..
אל תאמיני לכל מה שמספרים על האסלאם
את צריכה ללמוד ויש מלא מה ללמוד בדת הנהדרת הזו ואני מאוד ממליצה לך לשמוע קוראן.. הוא מרפה מכל דבר
ושיהיה בהצלחה
איזה אנשים מפגרים אומרים שאסלמם בנויה על חלום של משוגע ואברהם לא היה משוגע חלם על ה חתך לעצמו את הזין בגיל 100 ורצה לשרוף את בנו לא זה לא משוגע ומשה הלך שבועות במידבר לא שתה לא אכל ראה שיח של מריחואנה בוער הסניף והלך להוציא את העם ממצרים אני יודע שאלוהים קיים כי מישהוא היה צריך לברוא אותנו דרך אבולוציה פיצוצים וכל דבר אחר אך אני מתאב דתות רק הדתות גמרו ליותר רציחות ומלחמות מכל דבר אחר וכל זה אנשים צבועים ביהדות 10 הדברות 3 דברות ראשונות מדברות על אנוכי ה לא יהיה לא תעשה הכוונה אלוהים אחד לא תתפלל לאף אחד חוץ מאלוהים ולא תעשה לך אלוהים אחרים אז מה זה לעזעזל לאתפלל לקבר של צדיק אם דברה שניה אומרת שרק אליו אפשר להתפלל ולא דרך מישהוא באיסלם בכלל רשום כל אדם רשאי לבחור את אמונתו אך אם לא בוחר נכון תעמידו אותו על מעמד הנכון ומוחמד אם משוגע או לא משוגע תרא כמה אנשים הולכים אחריו כמו אחרי ישו ששמו המלא זה ישוע ולפי התורה הוא מתאים להיות המשיח בא לירושלים על חמור נולד לא בירושלים לא יאמינו לו ועדין לא מאמינים לא אז כל מי שמאמין בדת הוא בן אדם או חלש אופי
בן אדם
כמי שחייה למעלה מ20 שנה בארץ מעורבת.. אני מכירה גם יהודים מכל הזרמים מחילונים עד חרדים גם נוצרים וגם מוסלמים. זה ברור שכל אחד ימשוך לטובתו ויגיד שדת שלו הכי טובה. עם זאת.. בכל דת יש דברים לא טובים. ואני מגדירה אדם לא על פי הדת או העדה אליה הוא משוייך ולא על פי סטיגמות ואמירות כגון: כל הרוסיות זונות. או כל המוסלמים מחבלים ורוצחים.. אני מגדירה אדם על פי היותו אדם טוב או אדם לא טוב בלי לקשור אותו לדת כזו או אחרת.. לצערי לא כולם חושבים כמוני ואני מצרה על כך. לצערנו יש הבדל גדול בין מה שכתוב בספרים הקדושים לבין מה שקורה בפועל... לכן אין קשר בין עדה של אדם איתה הוא נולד והדת אליה בוחר להשתייך. אני לא דתיה אבל הייתי חרדית מספיק זמן בשביל להבין שזה לא מתאים לי. אני מאמינה באלוהים ומאמינה שהןא קיים. אבל אלוהים הוא אחד ויחיד.. רק שבני האדם בחרו להתחלק לדתות וכל גת קראה לו בשם אחר.. אני הייתי עדה לדברים לא נכונים בעליל שקורים בכל אחת מהדתות.. אבל גם נוכחתי לדעת שכל דת ישנם דברים יפים וזה תלוי לא במה שכתוב בספרים אלה בחינוך שקיבל האדם.. אם הןא חונך לכבד אישה לא משנה מה תהיה דתו הוא יכבד אותה.. לא בגלל שככה כתוב אלה בגלל שככה חינכו אותו בבית.. ואני אישית יוצאת עם בחור מוסלמי ואנחנו הרבה זמן ביחד.. והכבוד והאהבה שהוא רוכש לי לא קיבלתי מאף אחד בחיי.. אז זה לא קשור הדת.. קשור אם אתה אדם טוב או חרא.
יפה
מילקי אני איתך
סתם אבל אני יכולה להבין אותו אז אני לא הולכת לשכנע אותו שהכל טוב ויפה