13 תשובות
מחיר של דשא סינטטי משתנה על פי גובה הסיבים, צפיפות הסיבים, טיב החומרים והיצרן. זו הסיבה שניתן לרכוש כיום דשא סינטטי ב-20 ש"ח למ"ר וגם דשא סינטטי במחירים של 200 ש"ח ויותר. בשביל הנוחות נחלק את סוגי הדשא הסינטטי לשלוש קטגוריות על פי גובה הסיבים. המחיר בכל קטגוריה ישתנה על פי הפרמטרים שהזכרנו לעיל.

מחיר דשא סינטטי קצר

(סיב 7-12 מ"מ) נע בין 20-45 ₪ לכל מ"ר. דשא סינטטי מסוגים אלו אינו מומלץ להתקנה במקומות בהם יש שימוש נרחב. דשא סינטטי מסוג זה מיועד לשימוש מועט ומראהו מזכיר שטיח קצר.

מחיר דשא סינטטי בינוני

(גובה סיב 27-32 מ"מ) נע בין 65-140 ₪ לכל מ"ר. דשא סינטטי מסוג זה מתאים לשטחים ציבוריים ומוסדיים, עסקים, מגרשי ספורט וגינות פרטיות כאחד. מראהו מזכיר דשא מכוסח והוא מגיע בשלל גוונים וסוגים.


מחיר דשא סינטטי גבוה

(גובה סיב 38-44 מ"מ) נע בין 80-180 ₪ לכל מ"ר. דשא סינטטי מסוג זה מיועד כמעט לכל שימוש ומטרה. דשא סינטטי גבוה יהיה לרב רך למגע והוא מצויין להתקנה במקומות בהם שוהים ילדים ותינוקות. ניתן לרכוש דשא סינטטי זה במגוון רחב של צבעים סוגים ודגמים.
הרבה מאוד כסף
זהבה
מחיר של דשא סינטטי עשוי להשתנות בהתאם לתנאי השטח ולסוג הדשא. התכנון הנכון יכול לחסוך לך הרבה כסף
יאיר ברנר מומחה סטיפס
שלום. ממליץ לך לפנות לחברה מוכרת וותיקה לעציצים ומצחים מלאכותיים. לא יודע לגבי דשא אבל שווה לבדוק איתם. אנחנו עיצבנו את רוב הגינה שלנו איתם והם היו מקסימים, מקצועיים ובמחירים לגמרי סבירים. מצרף קישור לאתר שלהם, בהצלחה!
חגי
כדאי להוסיף לגבי ההתקנה של דשא סינטטי, שאם אתם עושים התקנה עצמית לא תמיד חברת הדשא ממנה רכשתם את המרבדים תספק אחריות בגין נזק. לפיכך, כדאי לברר זאת בטרם הרכישה.
השוואת מחירים עושים רק באתר שנועד לכך. ויש רק אחד כזה. דשא סינטטי.co.il
אתם ממלאים טופס קצר, הוא מפנה אליכם את חברות המומחיות וכל שנותר לכם הוא להשוות ולבחור מה טוב עבורכם!

עברו לדשא מוכן! זה יותר אקולוגי ויותר חסכוני!
עדי
המחיר של דשא סינטטי משתנה בהתאם לאיכות שלו.
המשטחי דשא האיכותיים עולים לפעמים יותר מדק עץ טיבעי. שקול את האפשרות
יאיר ברנר מומחה סטיפס
שלום

מחיר הדשא הסינטטי משתנה בהתאם לפרמטרים הקשורים לגודל הנדרש וכן לסוג הדשא.
יש דשא שהוא צפוף, גס, פחות נעים למגע, יותר נעים למגע וכן הלאה.
נשמח לתת לך את הייעוץ המתאים, ללא כל התחייבות.
היי,

המחיר של הדשא הסינטטי תלוי בהרבה מאוד גורמים כגון איכות הדשא, צפיפות הסיבים וכו'. כמובן שכמו בכל דבר אחר בחיים, צריך להיזהר ממצב שבו הזול עולה לנו ביוקר ולבחור אך ורק דשא שעומד בתקנים מחמירים ושאינו מכיל חומרים מסוכנים כגון עופרת ועוד מתכות כבדות.

אנחנו עשינו סקר שוק מקיף מאוד על העניין וכמה שבהתחלה התפתנו לבחור את שטיחי הדשא לפי המחיר ובסוף בחרנו לפי האיכות. אנחנו קנינו בחברה בשם הולי אינטרנציונל שהמוצרים שלה נבדקו במעבדות ונמצאו בטיחותיים.. מצרפת לך קישור.
מירב
המחיר כמובן תלוי בסוג הדשא ובכמות.
ניתן להוזיל העלויות באמצעות התקנת דשא סינטטי עצמאית.
הנה שני מדריכים:
david
הדבר הנכון ביותר לעשות הוא השוואת מחירים, בזמן סקר המחירים תוכלו לגלות שישנם סוגים רבים של דשא שונים בטיבם ואיכותם ובמחירם. בדקו האם במקום שאתם רוצים לקנות המחיר כולל התקנה או שתרצו לעשות זאת בעצמכם לכל הידע הזה והשאלות הנ"ל יש אתר אחד שיענה לכם על הכל באמצעות כמה בעלי מקצוע מוכרים בשוק וידועים במקצוענות עם קבלת כמה חוות דעת שונים.
מצרפת לך קישור לאתר
שגית
ליד הדשא אתה יכול לעשות גם דק סינטטי מגניב
אנונימי
הנה קישור למחירון של סוגי הדשא סינטטי - המומלץ ביותר הוא נפוליאון
המנגר מומחה סטיפס
יש מגוון סוגים לכל מיני צרכים
הכל תלוי באמת בסוג הדשא שאתה צריך- מזג אוויר, שימוש וכו'
בור ועם הארץ