10 תשובות
תגיד לה! אני הייתי רוצה שיגידו לי:) כי אני מחבבת איזה ילד אחד:*
להגיד לה וזהו.. אם לא תגיד לה היא לא באמת תדע שאתה אוהב אותה.. יכול להיות שהיא גם אוהבת אותך.. אבל הבעיה היא שאם צד אחד לא אומר וגם הצד השני.. בחיים לא תדעו (: בהצלחה
אנונימית
שואל השאלה:
כתבתי את השאלה כדי לומר לה... ביקשתי ממנה שתענה לי והיא שאלה מי זאת אז אמרתי את?
עם אתה תחייך אליה לפעמים ותדבר איתה רבה היא כבר תבין לבד (:
תנסה להתקרב אליה, ולדבר איתה מידי פעם. ותראה לה שאתה מעוניין בה (:
שואל השאלה:
היא אמרה שאני מוזר: (
תחייך, תתעניין בה, אפילו סתם לשאול משהו פשוט.. את תתבייש לדבר איתה כי בסך הכול זה לא כזה מפחיד... אם היא לא נמצאת תכתוב לה ותשאל למה היא לא באה ואם היא צריכה שתביא לה את השיעורים, תסתכל עליה ותחייך ואם היא תחייך בחזרה יש מצב שהיא מחבבת אותך:)
אל תנסה להתנהג כמו כל הבנים, תהיה עצמך ואל תנסה להרשים אותה בדרכים טיפשיות... ואם יהיה לך ביטחון לגשת אליה ולהתחיל סתם לדבר.. לא חייב על משהו יוצא דופן, תדבר איתה שיחה יומיומית רגילה ואם אתה רואה שזה לא מפריעה לה אם תמשיך לדבר, תתחיל לשאול אותה על עצמה ולספר על עצמך. תעשה משהו כדי שהיא תראה שאתה קיים ותהיה מצחיק (אבל אל תנסה יותר ממה שאתה יכול) ותחייך ונראה לי שזה יעבוד, או שהיא תבין או שהיא כבר בעצמה תתאהב בך ואז אולי גם היא תנסה להתחיל לדבר איתך:)
אל תגיד לה את זה ישר בפנים, לדעתי צריך קודם להתחיל לאט לאט בסימנים ולראות איך זה ממשיך
אל תפיל עליה את זה, תבדוק אם היא אוהבת אותך, תציע לה לצאת זה רמז ענק וטוב.
אם אתם חברים טובים אז תגיד לה
אנונימי
תקשיב עם אתה באמת בגיל שאתה בפרופיל שלך (נכנסתי לראות עם אני יכולה לעזור לילד בן 14 אני לא יבין פשות) עם נניח אתה כיתה ז אז תגיד לה:'' היי רוצה ללכת לסרט או משהו'' ככה אתה ישר יכול לדעת עם היא בענין או לא ומקסימום כן אז תלכו ויהיה כיף (: ועם לא אז לא נורא זה לא ממש דחיה.