5 תשובות
נסי באתרים המצורפים
באתר הראשון זה הכל על מזל תאומים, יש לך שם גם אפשרות לעשות התאמה בין המזל תאומים למזל אחר וכו'
באתר השני היא מעולה ותמיד קולעת.
תזכרי שכל אחד והאופי שלו, וזה לא בהכרח לפי מה שכתוב..
בהצלחה
,
בר
מזל תאומים על פי הקבלה

מאת: לאה שירה גד

מזל תאומים משתייך לעונת האביב - עונת האש - ומייצגת אותה האות י' המסמלת את ספירת חוכמה.
חודש: סיוון.
כוכב: כוכב (מרקורי).
שבט: לוי.
אותיות: ר' - כוכב הלכת כוכב; ז' - מזל תאומים.
חלונות בזמן: חג שבועות, מזל תאומים הוא שילוב של אש (עונת האביב), יסוד האוויר ואנרגיה של קו האמצע.

בני מזל תאומים חברותיים, מקסימים, מבדרים וקלילים. התאומים הם האנשים שנוח ביותר לשהות בחברתם. כוחם במהירות תגובה מעל לממוצע: ביכולתם להבין, לעכל את המתרחש ולהשיב מיידית. מהירות המחשבה שלהם מעניקה להם כוח שכנוע ויכולתם לתקשר עם אנשים היא בלתי רגילה. חסרונם: חוסר סבלנות להעמיק ולחקור, ומכאן נטייתם לשטחיות. הם מתפרסים על מגוון רחב של תחומי עניין וידע, אך באורח בלתי ממוקד וכאמור בלתי מעמיק.

מזל תאומים מתאפיין בשניות שבהם. מחד, לתאומים יכולת מפותחת לראות את שני צדי המטבע, הם רואים את הנסיבות מבעד לזוג עיניים נוסף, ולכן מסוגלים לשנות את זווית הראייה שלהם בקלות מדהימה. מאידך, למרות ראייתם הכפולה, הם לרוב אינם מחויבים, ואינם נאמנים לשום צד. ביכולתם כאמור לשנות את גישתם כהרף עין, ואף ולהציג את הגישה החדשה כאילו הקודמת לא הייתה קיימת מעולם.

התיקון
מהירות המחשבה וגמישות הכספית (mercury זה כספית) שלהם, נובעים מחוסר פנימי עמוק הדוחף אותם לנוע במהירות ולחפש אחר סיפוקים. אולם בני מזל זה לעולם לא יגיעו לידי סיפוק של ממש, אם לא תהיה להם מחויבות עמוקה לערכים, למערכות יחסים ולחיים בכלל. משימתם הגדולה ביותר היא ללמוד את השיעור שגם אם למטבע שני צדדים, הוא עדיין מטבע אחד. כלומר, על התאומים לגלות את האמת האחת שמעבר לשני צדי המטבע, ולהיות נכון להתחייב לאמת זו בשלמות, וללא חשש מהחמצת הזדמנויות נוספות.

מעשית, עליהם לעבור שינוי מהותי ולהתחבר אל הזולת לא רק במישור השכלי, אלא בעיקר במישור הרגשי - חיבור מלב אל לב. על בני תאומים להגיע לדאגה אמיתית לצרכיו של הזולת, לנאמנות בלב ובנפש, לסבלנות ולסובלנות. רק כך יוכלו להתחבר למקור האור של הבורא ולשפע שיביא אותם סוף סוף - לסיפוק המיוחל שימלא את המחסור. כך יוכלו התאומים לחבר בין העולמות העליונים לבין העולם הגשמי, ולהפוך לשליחיו של האור, תוך שימוש בכל המתנות והברכות שקיבלו מהבורא.


גבר בן מזל תאומים
חברותי מאוד. הוא אינו מוכן להתחייב לאישה אחת, ואינו מוכן להעניק מרגשותיו. לרגע הוא מאוהב וברגע אחר הוא כבר עסוק במשהו אחר - מעין ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד.

הוא נדיב וקמצן לסירוגין. הוא אינו קנאי, כיוון שאינו רואה בזולת רכוש שלו. לרוב הוא מפגין קרירות רגשית, וחמימות - רק כשחווה שינוי או ריגוש מיוחדים.אישה בת מזל תאומים
משתנה כל הזמן. לשאת אישה כזאת פירוש הדבר לשאת כמה נשים יחדיו. צריך לדעת כיצד לעורר אותה לחשוף את מה שאתה מחפש. מציאת עניין בנושא כלשהו ושינויים תכופים הם ריגושים שיעזרו להן להיפתח.
בר
היי. אחי ואחותי במזל תאומים. ולפי מה שאני רואה שניהם דברנים אף פעם לא משעמם אתם. תמיד הם אוהבים להיות צודקים. ראש פתוח. אי אפשר לגלות להם סוד כי ממש הם דברנים בהצלחה וכ טוב.
כבן מזל תאומים אני יכול להעיד על עצמי בלבד:
אני אוהב לשאול המון שאלות, לדעת כל דבר.
מה שלא ברור לי, אני מברר "עד העצם".
נכונה הכתיבה על יכולת ניתוח קלילה ומהירה. קורה לי הרבה שאני מבין בשניות, בשני משפטים, מה שאנשים לא מבינים גםבמאה הסברים.

בעניין הסבלנות נכון, משתעממים בצ'יק, בשניות ספורות.

בני מזל תאומים אוהבים אתגרים, אקשן, אקסטרים.

הפחדנות היא מכשול עבורם, כל דבר כמכשול, מציק להם ומרתיח אותם, עד לרמת כעס ותסכול.

התאומים מניפולטיביים לחיוב. הם עושים הכל בשביל לשמח את עצמם/את הסובבים אותם.

קצת דברים שליליים:
הם חסרי סבלנות ובעלי סבלנות נדירה כאחד (תלוי מה המטרה שמולם)
הם פועלים בחופזה, כמעט בלי לחשוב על התוצאות ועל מה שעשוי לקרות אם וכש...
הם שונאים, ממש מתעבים אנשים שלא הולכים בדרכם, אבל יחד עם זאת יודעים ללמוד ולדעת להסתדר עם אחרים.

הם לא קמצנים, אבל מחושבים מאוד בענייני כספים. אוהביםלהנות, לבלות, לטייל, להעניין.

כל דבר מעניין אותם.

אגב, ממש לא נכונה העובדה, בקשר לבוגדניים. אני אישית לא כזה, והמון אנשים (בני מזל תאומים), שאני מכיר, גם לא כאלה.

יום נפלא.