12 תשובות
את ממש לא רוצה להיות בולמית. זה פשוט להקיא בכוח ואז פשוט ההקאה באה לבד בלי שתרצי גם.
פשוט לא!
אנונימית
עוזרת בלהרזות מהר אבל את עולה הכל בחזרה, מניסיון אל תיכנסי לזה, אין תוצאות לאורך זמן, עדיף לך לעשות משהו מסודר בהמלצת דיאטנית, בהצלחה
אנונימי
אין עזרה. הורסת חיים
היא לא עוזרת. הרבה השלכות.
אנונימי
בולמיה עוזרת להרוס לעצמך את החיים ולהשמין. אל תטעי לרגע, בולמיה משמינה ולא מרזה! מניסיון!
שואל השאלה:
אני צריכה לרדת 20 קילו כמה שיותר מהר.. ויש לי הפרעות אכילה, זה הדבר האחרון שנותר לי לעשות
שואלת השאלה
שואל השאלה:
מה זה לזכור שאנה עדיפה על מאיה?
שואלת השאלה
זה יגרום לך לחורים בקיבה ולשיניים צהובות והרוסות פלוס את לא תרדי במשקל כי עד שמקיאים רוב האוכל כבר מספיק להספג בדם. לכן אל תעשי שטויות 1200 ליום שלוש פעמים בשבוע כושר ואת מורידה הכול
אנה עדיפה על מיה?! אני הייתי אנה! אל תעזי לפנות לכיוון הזה! אל תקשיבי לאף אחד שאומר אחרת! מיה משמינה ואנה לוקחת לך את הנשמה. אל תתקרבי לזה לא למיה ובטח שלא לאנה.
את ילדה מטומטמת! את מכניסה לראש של ילדה תמימה שאנה זה דבר טוב?! טפו עליך גועל של בן אדם.
חח כמה היא עוזרת? בתור אחת שכבר שקועה במחלה הזאת, היא לא עוזרת או מועילה ביכלל. אני מרגישה כאילו דוקרים בי עוד סכין בלב ועוד סכין ועוד סכין, במטרה להרוג את עצמי.. את רוצה להיות מטומטמת כמוני? להיות מושפעת מהאינטרנט? זה נוראי. פשוט נוראי. אני כועסת על עצמי בכל פעם מחדש, זה הרס לי את החיים. הרחיק ממני אנשים, שינה לי את האופי, את המראה, את הכל!
לגרום לעצמי לאכול כמו בהמה, ולהקיא כמו בהמה. ולהתלכלך בקיא כמו בהמה, פשוט להיות בהמה, להיגעל מעצמך, ממה שאת עושה. קודם כל זה רק השמין אותי, והמשקל שלי כל הזמן בעליות וירידות. הרסתי את עצמי. נגררתי לסיגריות. אני הייתי מחוטבת, רזה, יפה, בריאה, אוכלת טוב, עושה המון אבל המון ספורט. זה היה מגיע למצב שכבר הסביבה שלי הייתה מעירה לי על כמה ספורט שאני עושה וזה יותר מידיי ואני בתת משקל.. אבל לא עיניין אותי אני המשכתי להיות אוססיבית לספורט ולתזונה נכונה. אבל פתאום נכנס לי ג'וק לראש. החלטתי שאני רוצה להסתכן, לעשות משהו מעניין בחיים המשעממים שלי. כמובן התחלתי להקיא כמו מושפעת, איזה השלכות זה גרם... השמנה, בעיקר השמנה. דיכאון, הרבה הרבה דיכאון, בדידות, כאב, להקיא דם בגלל פצעים שנגרמים בגרון, התנפחות, פשוט סבל! סבל אחד גדול! אני מטפלת בזה במרפאה מיוחדת להפרעות אכילה, אבל אין! כלום! זה מחלה שנשארת במוח, בלב, כמו צלקת. היא לא תעזוב אותך לעולם. היא מחוברת אלייך. ממכרת.
אז לפני שאת רוצה להרוס את החיים שלך תחשבי פעמים.
עוזרת: את תרדי מהר במשקל וכל בגד שלא עלה עליך יעלה
לא עוזרת: את תגוועי ברעב, את תזרקי את האוכל משמע תזרקי כסף, אם את תאכלי משהו את ישר תרוצי להקיא את זה, את תרוצי להקיא את האוכל השיניים שלך בשלב כלשהו יהרסו, אם תאכלו משהו אחרי כמה ימים של צום את תעלי הכל בחזרה ואפילו גם יותר.
כשתגיעי לרזון ותיהי בתת משקל ההורים שלך ידאגו לך ואולי אם שניהם עובדים אחד מהם יתפטר מהעבודה רק כדי לבדוק אם את אוכל, את תכנסי לאשפוז, את תמיד תיהי עייפה ולא יהיה לך כוח לכלום, את תעלי כל כמה זמן על המשקל כדי לבדוק מה המצב שלך, כל החיים שלך זה יהיה סביב אוכל וכמה קלוריות יש בו, את לא תצאי עם חברות, את תיהי דכאונית, אם את תכנסי לאשפוז יחברו לך אינפוזיה ליד ואני חושבת שזה לא כזה נעים שמחובר לך מחט לורידים.


ועוד הרבה דברים, אם את רוצה לדעת בואי לצאט