3 תשובות
אני בדיוק באותו מצב, לדעתי את לא צריכה להיות מגעילה אליה או להתעלם ממנה תתנהגי כרגיל אבל אל תהיי חברה מש טובה פשוט תדברי איתה כמה שפחות זאת אומרת אל תשאלי אותה דברים או אל תבקשי ממנה נסי לתקשר איתה פחות
תנסי לגרום לה להתרחק ממך בכך ש"לא תהיי מעניינת יותר", פשוט תתחילי אט אט לדבר איתה פחות או למצוא תרוץ כשהיא מזמינה אותך לבית שלה וכו'...
חוץ מזה את יכולה פשוט לא לשים לב אליה, למה מה היא כבר תעשה לך? חרם? יש מורים והורים לזה-את יכולה להראות לה שגם את יכולה לעשות את המוות בדרך שלך אם היא מתחילה איתך -תהיי בטוחה או שלחלופין תגרמי לה להתרחק כמו שכתבתי למעלה^.
מקווה שעזרתי.
אם את חושבת שהיא כול כך נוראית, למה הפכת להיות חברה שלה מלכתחילה?
קצת קשה להאמין שיש כל כך הרבה רוע במישהו.. בכול אופן, אני לא יודעת אם תחשבי שזו שיטה כזו טובה אבל ככה אני הייתי נוהגת:
הייתי מבהירה לה שאני לא רוצה לריב, אבל גם לא אכפת לי מהנסיונות שלה לפגוע בי. הייתי אומרת לה שההתנהגות שלה פשוט מבריחה ממנה אנשים ושאם יש לה רצון כלשהו להשאר חברה שלך היא צריכה לשנות כמה דברים.. ברגע שהיא תבין שזה חסר טעם היא לא תרצה לפגוע בך. אני מאוד רוצה להאמין שלפגוע באנשים זו לא תחושה שעושה לה טוב..
אולי תנסי לדבר איתה, לראות מה גורם לה להתנהג ככה, בכל זאת בטוח יש בה גם צדדים טובים אם היית חברה שלה, לא?
ואם זה לא עובד, תזכרי שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
כשיצרת קשר עם מישהי שעושה לך רק רע (לפי התיאורים שלך) היית אמורה לדעת שזה יוביל למצב כזה. ועכשיו כשאת מנסה למצוא פיתרון ולצאת בטוב מהכול - העניינים קצת מסתבכים. אז אם היא בכל זאת מנסה לפגוע בך, אל תתני לזה לאיים עליך. את צריכה לעמוד על שלך ולא להסתובב בחברתו של אדם כזה, ואני בטוחה שאנשים אחרים יבינו את זה, יסכימו איתך, ויתמכו בך. למרות שיכול להיות שהיא בכלל לא כזאת נוראית, ועוד אפשר לסדר את העניינים ביניכם..
באותו הנושא: