7 תשובות
למה זה לא יקרה
אנונימית
שואל השאלה:
כי אני נואש דביק טיפה אובססיבי חסר ביטחון ואני גם די מכוער
אנונימי
גם אני ככה
זה משגע אותי
אני ככ רעבה למגע ולחיבוק
אני לא אחזיק מעמד
אנונימית
שואל השאלה:
באמת שניסיתי כבר הכל אתרי הכירויות,להתחיל עם בנות אבל זה לא עובד אז כבר זה ברור שאין מה לעשות עם זה חוץ מלהתמודד
אנונימי
יאפ
בינתיים אנחנו מתים מבפנים:)
אנונימית
היי, היי.
תקשיב, קודם כל אתה לא מכוער, יופי זה בעניי המתבונן, יש אנשים שיכולים לחשוב שאתה לא נראה ממש טוב לדעתם ויש אנשים שיחשבו שאתה ממש חתיך, מבין?
עכשיו לגבי זה שאין לך ביטחון עצמי ואתה נואש, אז אתה יכול לעבוד על זה (אפילו לא דווקא בתחום של זוגיות) אתה תתחיל לעבוד על זה ולקבל עמוד שידרה:)
זה לא קל, אני מודיעה מעכשיו, אבל זה שווה. וזה לא שווה בגלל שאז מלא בנות ימשכו אליך, זה שווה בגלל שאז אתה תרגיש טוב ושלם עם עצמך! וזה שווה יותר מהכל! תעשה את זה בשבילך!
אגב, מדברת פה מישהי בעלת ביטחון עצמי ממש נמוך בקרב אנשים שהם לא המשפחה שלה... אני מבינה את כל התחושות, כי אני חובה את זה גם... אני גם התחלתי לטפל בזה, ואני כבר רואה תוצאות:)
אני אישית ממליצה לך לעשות את זה מסודר.
זה שאתה דביק וטיפה אובססיבי, זה בסדר כל עוד אתה יודע ללת ספייס... אני אישית חושבת שבנים דביקים (אבל לא מידי) זה ממש ממש ממש חמוד, גם אובססיבים (אבל לא מידי) פשוט תמתן את עצמך.
ואתה לא פתטי, זה לא בושה לרצות לקבל ולתת אהבה, זה מעולה לרצות את זה, אתה בן אדם בריא.
בהצלחה לך, אני מאמינה בך:)
גם אני ממש רציתי זוגיות ואז כשהגיע הבנאדם המושלם לא הצלחתי להתאהב בו והוא היה מאוהב בי. מאוחר יותר הבנתי שמה שרציתי זה להתאהב כי אף פעם לא הרגשתי איך זה להיות מאוהבת... תקשיב אתה מושלם כמו שאתה ואתה צריך להבין שאהבה זה לא משהו שאפשר לרדוף אחריו. אתה פתאום תמצא את עצמך מאוהב במי שלא חשבת שתתאהב בו גם בחלומות. אני מקווה בשבילך שתבין כמה אתה שווה ושמישהי עוד תתאהב בך.
אנונימית