9 תשובות
שואל השאלה:
שכחתי לצרף את הסרטון
אנונימי
זה בשביל להעלים ראיות לכך שהיה פה לפני 2000 שנה בית מקדש שני וחיים יהודיים בדיוק לפני כמה שבועות היה על זה כתבה בעיתון משפחה שהוא חרדי בכתבה נאמר שכול פעם שהם מוצאים כתובת בעברית הם משתוללים מסתירים את הראיות ולוקחים את האוצר אם יש חוץ מזה שזה רק מחשיד אם הם טוענים שזאת הארץ שלהם למה הם צריכים להעלים ראיות? ממה הם פוחדים?
וואי לגמרי, הלוואי שינעצו את זה וכל השמאלנים הסתומים האלה יבינו שפלסטינים רוצים שניכחד וזהו, אני כבר ממזמן אמרתי שלא מגיע להם אפילו מילימטר מהמדינה שלנו. חבל שביזבזו עליהם גדרות ושטחים הם צריכים להיכחד.
זה או הם או אנחנו, אין אפשרות לשלום עם ההתנהגות הדוחה הזאת.
ולשאלה - התקשורת שמאלנית.
כן כן, הם משתפים פעולה עם ארגונים שמאלנים כאלה ואחרים ומעלים לחדשות רק מה שבא להם, ומה שהם רוצים להסתיר, שמים בצד. באמת ממש עצוב.

אגב, כל מי שמעוניין בערוץ תקשורתי שלא ישטוף חכם למוח ויכניס אליו מה שבא לו, זה ערוץ 20 בלבד.

לילה טוב לכולם, ומי שנכנס לשאלה מתחננת שינעץ חייבים להעלות את המודעות לזה שפלסטינים נטו רוצים שנמות, ניכחד וזהו
ושלא יישאר מאיתנו טיפת היסטוריה
ואני כל כך לא מתכוונת לשתוק על זה ופשוט לתת לזה לקרות ולחמוק מהתקשורת המושחתת שלנו. אני לא רוצה שיהיה מאוחר מדי כשמדינת ישראל תתעורר על עצמה ותבין שהיא לא הייתה צריכה לתת לגיטימציה לאנשים שלא רוצים בקיומה של מדינת ישראל.
וזה ידוע שהפלסטינים יימח שמם פוחדים שיבינו שלא הייתה להם באמת מדינה. זה למה הם נזהרים כשמתקרבים לאתרים שקשורים לאסלאם, והורסים כמה שיותר אתרים יהודיים. ואין לי מושג בכלל למה מרשים להם לעשות את זה!! לא עושים להם כלום בגלל שהממשלה רחמנית מדי, ואז עוד רוצים להקים ממשלה שתומכת בהם תחשבו בכלל איזה רחמים יהיו פה. ייתנו להם לפוצץ דברים על ימין ועל שמאל. וכן הם גם מפיצים בכל מקום שאנחנו מתעללים בהם וכל השיט הזה, עצוב שאנשים נותנים יד לשטיפת מוח.
מקווה שזה ישתנה, אבל אין לי מושג פשוט איך לעזור ולהשפיע.
כן זה רע אבל אתה אומר את זה כאילו ישראל לא שיטחה את רוב הכפרים של הפלסטינים עם כל המסגדים והדברים שקדושים להם
בכנות אם אתה כועס על זה ואז אומר שהם מתבכיינים אתה פשוט דוחה, לא לכבד אתרים ארכיאולוגיים זה רע אבל אין מה להשוות לכל ההתנכלות ובכללי החרא שאנחנו מעבירים אותם. אל אקצא קדוש למוסלמים אז תכבד את זה, גם בית המקדש נבנה על שטח שנכבש ממי שלא היה פה קודם (כנענים, פלשתים ארמים וכו). להגיד היום שאנשים שחיים פה 1000 שנה שייכים לפה פחות מאנשים שלא היו פה 2000 שנה זה די מצחיק.
אנונימי
סופרגירל זה דוחה, את מבינה שאת אומרת את אותם דברים שהיטלר אמר על היהודים
אנונימי
עדיין זאת לא סיבה מוצדקת למעשים שלהם שלא לדבר על כול הפיגועים
שואל השאלה:
אנונימי, כל העולם עובד בצורה הזאת וליהודים אין מקום אחר להיות בו והאתרים הארכיאולוגים מוכיחים שהיינו פה גם לפני הפלסטינים.
ואין מה להשוות בין אתרים ארכיאולוגים לבין כפרים שנבנו בצורה לא חוקית? הם בונים את הכפרים שלהם עם האבנים של האתרים הארכיאולוגים ואתה אומר לי שאני מגעיל?
אנונימי