12 תשובות
מה זאת השאלה המטומטמת הזאת?!?!
כל הגרמנים נאצים
שואל השאלה:
לואי טומלינסון הוא לא גרמני הוא בריטי... שכל
הוא אחד מוואן דיירקשן
חח! וואט דה פאק?! חח בנות, אתן מעריצות בריטי קוקסינל נאצי.. זה מה שיש לי להגיד לכן.. הוא באמת באמת לא שווה את הערצה שלכן יא טיפשות.. יש כל כך הרבה זמרים אמריקאים פרו ישראלים ודווקא אתן בחרתן להעריץ להקה של מוסלמים ונאצים.. בושה וחרפה לכן בנות ישראל..
אנונימי
לפי הסרטון הזה אפשר להבין שהוא נאצי.
It's three in the morning i'm stuck in a nest of jews, these rats are very clever,one of them has cleverly shifted its shape into an old lady,you can barely see her horns oh wait.. what is that? i must go

תרגום:

עכשיו שלוש בבוקר, אני תקוע בקן של יהודים, החולדות האלה מאוד חכמות, אחת מהן שינתה בחוכמה את הצורה שלה לצורה של אישה זקנה, אתם בקושי יכולים לראות את הקרניים שלה.. אוו חכו, מה זה? - אני חייב ללכת..

תקשיבו, זה נשמע אנטישמי בצורה מחרידה, אף על פי שחלק מהתגובות אומרות שהוא חיקה קטע מהסרט "בוראט" (של סשה ברון כהן - קומיקאי יהודי שעושה צחוק מאנטישמיות - והוא עושה הרבה ביקורים בארץ.).. אז יתכן שהוא עשה את זה בצחוק.. אבל עדיין וואן דיירקשן הם להקה אנטי ישראלית מבחינתי כי המוסלמי הזה נמצא שם - אי אפשר להיות מוסלמי בבריטניה ולא לשנוא את היהודים..
אנונימי
הא לא נאצי! הוא סתם צוחק... אני חייבת לציין שהחבר הכי טוב שלו.. (הארי סטיילס) חצי יהודי.. תבינו לבד.. והוא בריטי! לא גרמני!
הוא ממש לא נאצי!
הם מאוד אוהבים את ישראל בכללי..
שהייה את המבצע עצוד ענן עם עזה הם רק כתבו וכתבו סטטוסים בעד ישראל
תפסיקו להפיץ שמועות לא נכונות
אולי אני קשת הבנה.. אבל מה הקשר בין "תקוע בקן של יהודים" לנאצי?
חס וחלילה! טפו טפו למה נראה לך! הוא נסיך:)
מה הקשר שזאיין מוסלמי לזה שהוא "שונא יהודים"? אנשים האשימו אותו גם בפיגוע בבוסטון כאילו הוא קם בבוקר ואומר: בא לי להרוג אנשים! אתם לא חושבים שהוא גם בן אדם?, אתם והסתיגמות שלכם ורק לידיעתכם אולי הם באים לפה ואם הם היו שונאים יהודים הם לא היו באים..
טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה מלח מים מלח מים אתה משוגע? נאצי?
החבר הכי טוב שלו חצי יהודי! ולאנונימי שרשם על זה שוואן דיירקשן להקה "אנטי ישראלית" אתה טועה בגדול הם נורא רוצים לבוא לישראל וזה שזאין מוסלמי לא אומר שהוא שונא יהודים!