7 תשובות
החלקת שיער משפיעה חזק מאוד על השיער ועל הקרקפת, לכן יש לא מאת מקרים של נשירת שיער ושיער פגום לאחר החלקה. ישנם טיפולים מייוחדים למניעת נשירת שיער ולשיקום שיער פגום. מדובר בשתי טיפולים נפרדים. טיפול למניעת נשירת שיער מעזין קרקפת בוויטמינים הנדרשים לצמיחת שיער. טיפול לשיער פגום מטפל בשערה אצמה. הטיפול ממלה השערה בפרוטאינים ומחזק אותה.
התשובה שקיבלת פה לא מקצועית ולא מדוייקת ומראה על חוסר הידע של העונה!
אין קשר בין נשירת שיער מהשורש והחלקת שיער, החלקה יכולה לפגוע בשיער הקיים, היא איננה יכולה לפגוע בקרקפת ובצמיחה החדשה, השורש יוצא מהשיכבה השניה של העור, אם ההחלקה הייתה פוגעת היית מרגישה כוויה חריפה מאוד בקרקפת, מה גם שאת ההחלקה מורחים ס"מ מהשורש לכן אם יש לך צמיחה חלשה צריך לבדוק זאת אצל רופא עור, אך אם השיער שעשו עליו החלקה נישבר, אין פיתרון קסם צריך כל הזמן להסתפר, אם זה היה לפני שנתיים אני מעריך שצמך לפחות 20 ס"מ רק לגזור קצוות כל הזמן, גם מסכות לא יעזרו הרבה הם רק יעזרו שלא יהיה יותר נזק, תסתרקי בעדינות ותגזרי זה הפיתרון היחיד, בפעם הבאה נסי ללכת לספר מקצועי יותר ותבקשי דיפלומה של משרד התמ"ת ושל החברה שאיתה הוא עושה את ההחלקה.
אלון פולדי מומחה סטיפס
שואל השאלה:
כמה עולה טיפול אצלם? כמה עלה לך סך הכל?
אנונימי
שמי גילה, גם אני מנסיוני האישי מכירה את ההרגשה הנוראה שמרגישים שהשיער נושר. תמיד היו לי נשירות. היום אני בת חמישים ולקראת גיל ארבעים, נשר לי יותר ויותר שיער. מה שאני חיפשתי, הוא פיתרון לצמיתות לבעיה הזאת ולא שטטופל באופן זמני. למזלי ב "הייר סולושיין", קודם כול דאגו לברר ממה נובעת הנשירה שלי ואז טיפלו בי. הטיפול היה מוצלח וגם לא לקח הרבה זמן. היום נשירת שיער היא בשבילי היסטוריה!
גילה
שואל השאלה:
וכמה כסף:)?
אנונימי
חח כמה כסף באמת?
לפחות אם כותבים אז אמין. עד הסוף. כולל טלפון ושם משפחה פיקטיבי.
כדי שמישהי תענה ותאשר את הכתוב בשביל ח"י שקלים לשעה ע"ש קליניקת ענת אלקין.
חלש אך לא תמים
גם אני עברתי טיפול בהייר סולושיין ואני מאוד מרוצה.
צמח ללי כל השיער בראש ואני גם מרגיש יותר טוב בגוף.
עלה לי סה"כ 7000 שח כל הסדרה כולל התרכובות לבעיות הפנים גופניות שלי.
תמיר
באותו הנושא: