12 תשובות
עם בנות דתיות לא מתחילים.
נדיר שחילוני יתחיל עם דתייה, הם יודעים שהן שומרות נגיעה והם לא מתקרבים.
הם לא כי הם מחפשים בחורות שקל לדרוך עליהם, ודתיות אינן כאלה אלא הם לא יסתכלו עליך ממטר, מבחינתן אתה בחור קל דעת שמחפש בחורות רקובות, קלות להשגה.
--אנונימי--
א) רוב הדתיים מכירים מבני עקיבא כבר מגיל קטן
ב) כמו שכל אחד מתחיל עם כל אחת.. רק בלי גילויי מיניות ולזרום לבית של מישהו בסוף הערב...
למה איך חילונים מתחילים? "תגידי אבא שלך גנן?" "תגידי זה היה כואב?" נראה לי שגם רוב הבחורות לא משנה דתיות חילוניות לא אוהבות ערסים למרות שיש מצב שזה כבר היום לא רק משפטים של ערסים אבל עדיין..
אחויה אח של בויה
קודם כל לא להראות שאתה מעוניין בה אולי רק ידיד או תישאל אותך שאלות סתם ככה תיראה אם היא מגיבה לך ותמשיך, ולא לירמוז על נשיקה אם היא רוצה היא תנשק אותך (לא כל הדתיות שומרות נגיעה ), תיתעניין בדת שאל שאלות על איך היא מתנהגת אם בנים נוגעת לא נוגעת? שאל אותה ותן לה הרבה צומי אל תחמיא יותר מידי כי היא תברח ותחשוב שאתה מתחיל איתה רק כי היא יפה או בת
אל תקשקשו תלוי אם הוא מתחיל עם אחת מימאה שערים או עם אחת שיש לה קשרים אם בנים אבל היא פשוט שומרת! ואפשר להתחיל היתא בדיוק כמו שמתחילים עם חילוניות ולדעתכם גם עם דתיות מתחילים הרבה
בחור חילוני ובחורה דתייה וההפך לא הולכים. הם פשוט לא מתחילים
לא נכון אני דתייה (מאוד!) והיה לי פעם מישהו שהתחיל איתי כמו גבר (חילוני) אבל פשוט לא התייחסתי למרות שחיבבתי אותו (הוא מהשכונה שליי) אז תפסיקו להשוות בין דתיים לחילוניים כי אנחנו אותו הדבר בדיוק וגם לדתיים יש רגשוותת אז בבקשהה!
אנונימי
כמו שמתחילים עם כל הבנות..
פשוט רוב הדתיות יסרבו בנימוס ויש כאלה שלא בנימוס:) להצעה.
רוב הדתיות מתעניינות בבחור דתי ושומר מצוות כמוהם!
ריבונו של עולם! למה בחורים דתיים לא מתחילים עם בחורות דתיות? למה אתם שומרים על שתיקה למה לא לפתוח את הפה ולהציע לצאת לדייט... זה בדיוק מה אנחנו מחפשות שמראש נדע שהוא לא לוחץ על מין ולא מנסה להכניס את הבחורה למיטה. זה כל כך נוח שיוצאים במטרה להכיר להבין עם איזה אישיות אני מתעסקת מבלי לחשוב אם הוא מנסה להיכנס לי לתחתונים! אז תעשו טובה בחורים דתיים תתחילו איתנו... אנחנו מחכות לכם.
נ. ב בחורים חילוניים, אתם לא יודעים מה אתה מפסידים.. אחר כך אתם שואלים את עצמכם למה הן נפרדות מכם... זה בגלל שלא לקחתם את הזמן באמת להכיר אותן.
איך אפשר להכניס אדם למיטה לפני שהוא נכנס ללב? קודם כל אהבה ואחר כך תשוקה...
ואתם יודעים איפה כל זה כתוב..? איפה אם לא בתורה המדהימה והחכמה שלנו!
בחורה דתייה
אל תתחילו כי אין למה הם לא מבינות בזה!
אגם