10 תשובות
לפי מה שאני יודעת (אמא של חברה שלי עובדת בזה) אחרי 6-8 פעמים כבר כמעט לא נראות שערות.
נוגה
זה מספיק לכמה חודשים ולפעמים רק לחודש, אבל יש היום מכשירים ביתיים שמורידים ליותר זמן, הם פשוט מאוד יקרים.
הסרת שיער בלייזר זו חוויה ממש קשה ומרכבת ומצריך בשביל זה לעבור סדרה של טיפולים כשכל אחד עולה כמה מאות דולרים אז נראה לי שכדאי לך לשקול את זה אבל אחרי כל הטיפולים והמאמצים והזמן והכסף היקר זה מחזיק מעמד לפחות שנה ויותר ואת יכולה אחרי זה לא להשקיע שנה ברגליים שלך אז נראלי לי שגם זה מעלה שאלות איך את מלבשת ואם את באמת צריכה את זה את זה לכל ימות השנה.. אז קיצור לשיקולך מקווה שעזרתי:))
אמא שלי הולכת לעשות לייזר ואמרה לי שזה לכל החיים וכל טיפול 200 ש"ח!
=]
בואו נעשה קצת סדר בנושא:

ראשית, לא כל אחד מתאים להסרת שיער בלייזר!
לא ציינת גיל, ובאופן כללי חשוב לדעת שהסרת שיער בלייזר מומלצת רק לאחר סיום תהליך ההתבגרות - סביב גיל 18. הסיבה לכך היא ריבוי ההורמונים המצויים בגוף בעת תהליך ההתבגרות, והשפעה אפשרית שלהם על הצלחת הטיפול.

שנית, ישנם פרמטרים רבים כמו גוון וצבע העור, צבע השערה, עובי וצפיפות השיער ועוד, המשפיעים על הצלחת הטיפול בלייזר, וכן משפיעים על ההחלטה באיזו שיטה להשתמש, ובאיזה מכשור רפואי.

הסרת שיער בלייזר הינה תהליך רפואי לכל דבר, ועל כן, כל המהלך החל משלב בדיקת ההתאמה ועד לביצוע הטיפול עצמו, צריך להעשות ע"י או בפיקוח רופא עור.

באשר לשאלה האם זה לצמיתות, לכל החיים -

השימוש בטיפולי לייזר גורם להפחתה משמעותית ויעילה של השיער באזור המטופל, אך אינו יכול לגרום להסרה של 100% מהשיער, ולכן אף מרפאת לייזר אינה יכולה להבטיח זאת.

חשוב להבין שמדובר בסדרת טיפולים, שכן הלייזר יכול לטפל רק בשיער הנמצא באחד משלושת השלבים - "צמיחה". מספר הטיפולים משתנה בין מועמד למועמד ובין אזורי הגוף השונים.

באופן כללי, התאמה נכונה של סוג הטיפול והמכשור הרפואי עבור המועמד יכולים להסיר כ-70-80% מהשיער באזורים השונים בגוף. לעיתים נדרשים טיפולי תחזוקה שנתיים כדי להסיר שיער ששב לצמוח, אך לרוב גם שיער ששב לצמוח באזור שטופל בלייזר, הוא בהיר יותר, ודליל יותר.

אפשר לקרוא מידע נוסף ומעשיר בנושא במדריכים המצורפים.
אלון1
בעיקרון זה מוריד לכל החיים אבל זה לא מוריד לגמריי אלה מדלל עד רמה שכמעט לא רואים שערות כלומר צריך ממש להתאמץ בשביל להוריד שערות
אני לא מומחית, אבל כשאני עשיתי באמריקן לייזר - אמרו לי שזה לא לצמיתות ושאין באמת דבר כזה...
מה שכן - נתנו לי אחריות על הטיפולים. כלומר - אם מתישהו השיער יחזור, אני אוכל לחזור אליהם לטיפולים נוספים.

אני מקווה שעזרתי. בהצלחה:)

לימור
בדקו פה חברים
cydia israel
יש היום את שיטת ה elos, שאם היא נעשית במכון היא מציגה תוצאות של כ90%.
משה
לא יודעת מה איתכן אבל אני עוד מעט בת 15 וההבדל בין כמות השיער שהייתה לי וצומחת לבין מה שיש אחרי הלייזר (אני עדיין בטיפולים) הוא עצום!!!!! ושילמתי רק 5000 על רגליים ידיים בית שחי ומפשעות לכל החיים (אם הבנתי נכון את מה שהסבירו לי למרות שלא נראה לי :] )