6 תשובות
הוספתי רשימה של חנויות נעלים על מפה
היי
במגה ספורט/בון ספורט יש מבצעים שמשתלמים צריך רק לתפוס אותם, גם גלי כנל
צרחן
היי אנונימי,

חשוב לזכור כי בחירה בנעל "זולה" לא תמיד שווה את המחיר.
לא רק היופי - בעוד שנעלי ערב ויום יום נבחרות לרוב על ידינו משיקולי יופי, צבע ואופנה, מה שצריך להנחות אותנו בבחירת נעלי ספורט זה נוחות, איכות, ומותג הנעל.

מותג - נעלי ספורט הן ציוד חיוני שאי אפשר להתפשר על איכותו, ולכן צריך לבחור אותם בקפידה. בחירת נעלי ריצה / נעלי הליכה של מותגים מוכרים ומובילים, תבטיח שמירה על יציבות כף הרגל. שכן, חברות אלו מעצבות ומייצרות נעלי ספורט באמצעות טכנולוגיות חדשניות וחומרים איכותיים במיוחד.

חנות מקצועית ומתמחה בתחום - חשוב לבחור ברשת הנעלה גדולה, מוכרת, מקצועית, כלל ארצית ואמינה. כאמור, בחירת נעלי ספורט, אינה עניין של מה בכך. יש חשיבות רבה להתייעצות מקצועית עם המוכר לגבי טיב הנעליים והתאמתן למבנה הרגל ולענף הספורט בו אתם עוסקים.

התאמה של סוג הנעל לענף הספורט - חשוב לעדכן מראש את המוכר באיזה סוג ספורט אתם עוסקים, על מנת שיוכל להתאים לרגלכם ולעיסוקכם את הנעליים האידיאליות, המותאמות לשינויים המתרחשים בכף הרגל במהלך אותה פעילות. כך למשל, נעלי הליכה לא תספקנה לכם את התמיכה הרצויה לפעילות של ריצה. בנוסף, מומלץ לעדכן את המוכר באלו משטחים אתם מקיימים את הפעילות (כביש, כורכר, מישור, רצפה וכו').

בולמי זעזועים - נעלי הליכה ונעלי ריצה עם בולמי זעזועים הן תנאי הכרחי למניעת פציעות ספורט או נזקים מצטברים בגב, בברכיים, בקרסוליים ובכפות הרגליים.

התאמה למבנה כף הרגל - חשוב להתאים את הנעליים למבנה הספציפי והייחודי של כף הרגל ולתנועה המשתנה שלה במהלך ביצוע הפעילות הגופנית. לכל אדם כף רגל שונה ועל כן חשוב לבחון את צורת ההליכה, העמידה ולהתייעץ עם מומחה בתחום.

למדוד ולחוש - הכי חשוב שתרגישו נוח עם הנעליים בזמן הפעילות. כיום יש היצע גדול של חנויות מקצועיות, אשר יאפשרו לכם לבחון את הנעליים בזמנכם הפרטי בבית. הקפידו לקנות נעלי ספורט ברשת אמינה שתוכל להמשיך ולהעניק לכם שירות ותמיכה אם יתעורר צורך בהתאמת מדרס לנעל בהמשך.

מידות - אחד הקריטריונים החשובים לבחירת נעלי ספורט פונקציונאליות הוא התאמת המידה. בבחירת נעלי ספורט בכלל ובבחירת נעלי ריצה בפרט, חשוב להתייחס גם למידת הרוחב של כף הרגל. בהקשר הזה, חשוב לזכור שרוחב כף הרגל משתנה בעת הפעילות ולכן מומלץ למדוד נעליים בשעות אחה"צ - ערב (השעות בהן כף הרגל מגיעה למימדי הרוחב המקסימאליים שלה). כמו כן, חשוב לבחור נעליים הגדולות בחצי ס"מ מקצה האצבע הארוכה בכף הרגל.

גרביים - מומלץ לקחת איתכם לחנות את הגרביים, עמם אתם מעוניינים להתאמן. גרביים דקות או עבות יותר מאלו אשר ישמשו אתכם עלולות לתת תחושה מטעה בעת בחירת הנעליים בחנות.

עמידות - נעלי ספורט מקצועיות הן לא עסק זול. יחד עם זאת, אין לתת למחיר להוות שיקול מרכזי בבחירת נעליים. בחירה של נעליים איכותיות ועמידות היא בהחלט עסקה משתלמת עבורכם.

בברכה,
צוות Original's
לפי דעתי אם את מחפשת נעלי ספורט טובות ניתן לנסות לקנות במשביר לצרכן החדש בנס ציונה
למרות שגם שמעתי שקסטרו בנס ציונה מוכרים נעליים
אך אני לא בטוח שהם נעלי ספורט
ruy
רק בחו"ל עם אתרים שעושים משלוחים כמו זה
אנונימי
יש כאן רשימה מלאה של כל החנויות בישראל שאפשר לקנות נעלי ספורט של מותגים בזול: נייקי, אדידס, ניו באלאנס ועוד
אנונימי
באותו הנושא: